אני בבאסה ובחרא

אני בבאסה ובחרא

היי 1.היום היה לי יום חרא אני נמצאת בפרוייקט "ברנקו וייס" כלומר עזרה אחריי שעות הלימודים רק לעיוני. ובנוסף לזה אני חייבת להשתתף בפעילות של "מנהיגות עצמית" זה פיתוח החשיבה והכל קשור ל"ברנקו וייס" והאמת נמאס לי מהפעילות של המנהיגות והרכזת שכבה לא רוצה להוציא אותי מימנה! אז היום התחצפתי לזה שמעביר את הפעילות והלכתי באמצע הפעילות. ואני מפחדת מאודדדדדדדד מההשלכות לזה!!! אולי תחשבו שזה טימטום אבל אני צריכה עזרה בלימודים במיוחד במקצועות של הבגרות השנה אני כיתה י' והשנה אני עושה בגרויות בלשון,מתמטיקה,היסטוריה...ועזרה אני מקבלת רק בלשון ומתמטיקה.....בלשון אני החלטתי שאני כבר יכולה להסתדר לבד אבל....הברזתי מהפרוייקט הזה.....ושוב אני מפחדת שבמתמטיקה לא אקבל עזרה... 2. אני מרגישה חרא עם עצמי לאחרונה אין לי אף אחד....אני גרה בפנימיה. ואני ממש לא נעימה לאחרים...אני לא מתכוונת להיות מגעילה אבל זה יוצא ככה. אני פשוט לא מוצאת סיבות להמשך החיים שלי.....! אשמח אם יהיה מישהו/מישהי שיתייחסו ל-מה שכתבתי...

WrongMaterialM

New member
אפפ

1. אל תדאגי, אולי תלכי אליו ותבקשי ממנו סליחה? תגידי לו שאת יודעת שהיית לא בסדר ושאת מצטערת... זה יעזור ? 2. אין לך סיבה להרגיש עם עצמך חרא, את תמצאי מישהוא, ואז תרגישי הרבה יותר טוב עם עצמך מה הקשר בין זה שאת גרה בפנימיה ולהרגשה שלך? בקשר ליחס, תנסי לשנות אותו קצת ותראי שהעולם יהיה וורד יותר יש אינסוף סיבות להמשיך את החיים אחת מהם זה כי את עוד צעירה ועוד לא חווית את הדברים הכיפים בעולם (בעצם בקושי חווית דברים כיפים) ואל תדאגי, הבגרויות זה רק עוד שנתיים (כאילו ועוד השנה) ואז את חופשייה מלימודים.. בהצלחה!

למעלה