אנדרסון סילבה P4P הטוב בעולם?? אני חושב שלא

bret24

New member
אנדרסון סילבה P4P הטוב בעולם?? אני חושב שלא

אנשים ממהרים להכריז על אנדרסון סילבה כP4P הטוב בעולם ואני חושב שבכלל אי אפשר להכתיר אותו ככה. קודם כל לפי דעתי דוויזית ה185 היא החלשה ביותר בUFC נגד מי הוא התמודד, פרנקלין?? שעם כל הכבוד הוא לא לוחם ענק והנדרסון שעד הניצחון שלו על וונדרלי עם 40 מעלות אף אחד לא החזיק ממנו. שלא תבינו אני חושב שאנדרסון לוחם מדהים אבל הנה הוא ניצח שני לוחמים שהם לא מהשמות הגדולים בעסק וכבר אין לו יריב ראוי, אם הוא רוצה באמת להוכיח את עצמו שיעלה ללייטהוויוייט ושמה כמה שאני אוהב ומעריך אותו אני לא בטוח שהוא בטופ פייב. חוץ מזה אין ספק שהP4P הגדול בעולם הוא פידור, מספיק להסתכל על המאזן שלו ולהבין שאף אחד לא יכול להדיח אותו משם. קודם שסילבה יוכיח את עצמו מול לוחמים כמו וונדרלי, לידל, שוגן ולא נגד אוקאמי ודומיו שזה סוף ידוע מראש.

AmitNHB

New member
יש P4P ויש P4P.

אתה מדבר על מי הוא הלוחם הטוב בעולם P4P מבחינת יכולת נטו, ואילו מה שאתה רואה בדירוגים השונים, זה P4P בהתאם להיישגים. פידור פשוט לא נלחם מול אף אחד מהטופ 10 במשקל שלו כבר שנתיים, ואנדרסון סילבה לא רק שניצח, אלא פשוט דרס יריבים מהטופ 10 אחד אחרי השני. בין אם אתה חושב שפרנקלין והנדרסון לוחמים ענקים או לא, אין ספק בכלל שהם שייכים לטופ 5 במשקל ה 185 ונייט מארקווארדת' שייך לטופ 10. 4 ניצחונות כאלו בנוק אוט\הכנעה בפחות משני סיבובים בתוך שנה וחצי זה הרבה יותר ממה שכל לוחם אחר בעולם עשה לאחרונה, ולכן הדירוג של אנדרסון סילבה מוצדק. האם הוא באמת הלוחם הכי איכותי זה כבר סיפור אחר. אגב, אני גם לא חושב שאנדרסון יכול להתברג לטופ 5 ב 205, למעשה, אני לא חושב שהוא יכול להתברג לטופ 10, אבל מה זה קשור ? הוא לוחם ב 185.

dor244

New member
הנדרסון לא שם גדול?

הנדרסון זה שם ענק הוא בין 5 הראשונים במרבית הדירוגים בשתי קטגוריות אלוף פרייד בו זמנית בשתי קטגוריות ותוסיף לזה שהוא מחזיק ניצחון נגד נוג

למעלה