אמ.......

אמ.......

אחת מהפעמים הבודדות שבהן אני כותבת איזה שיר או משהו..... וזה מה שיצא..... קצת דפוק וילדותי..... אבל זה מה שיצא...... אין כותרת לשיר הזה סוחבת את הכאב איתה מרגישה אותו טוב בעורה בעצמותיה בליבה בנשמתה ואין מי שישמע ואין מי שיראה ואין מי שיעזור והיא ממשיכה בחייה כי אין לה ברירה ואולי כן יש לה..... אבל בשביל מה..? בשביל מי? ילדה קטנה בגוף אישה שויתרה על זכותה לאושר ילדה קטנה בגוף של אישה שמחפשת תשובה ילדה קטנה בגוף של אישה שרוצה רק אהבה שרוצה רק חיבוק שרוצה מילה טובה אבל אין מי אין מי שילחש לה אין מי שיחבק.. אין מי שישתוק איתה אין לה אף אחד ילדה קטנה בגוף של אישה שחיה לבדה שכואבת לבדה שסובלת לבדה שרוצה אהבה שויתרה על חייה שויתרה על אושרה שויתרה על הכל..... ילדה בגוף של אישה שרצתה רק אהבה

אוי שקטונת..

איזה תיזמון יש לך לכתוב את מה שבוער בתוכי כבר כמה ימים תודה לך מקסימה

joyjoy

New member
את ../images/Emo141.gif

את צריכה יותר להאמין בעצמך את צריכה יותר להרשות לעצמך יש לך עוד זמן לפרוח ולצמוח את כותבת נפלא את הרגש די לזלזל בעצמך אני חושבת שהשיר מבטא בצורה חזקה את הכאב ואני התחברתי אליו...מהרגש שלי...

*pank

New member
העצב שלך נישא על מילותיך../images/Emo7.gif

כעל גלים, והגיע לחוף שלנו.

tairon

New member
קודם כל...

למה את משמיצה את עצמך???? זה ממש לא שיר דפוק .. ומתוך מה שכתבת אפשר להרגיש הרבה חוסר של דברים כמו אהבה אושר.. ואת יודעת מה.. יש בתוכך אהבה לתת ולקבל... את רק צריכה להביט קדימה ... ולהתחיל לצעוד לא לוותר ..!!

ילדה... תשמעי...

המילים שלך חדרו אל ליבי... נדהמתי לקרוא על הרגשתי שלי דרך המילים שלך... הכאב הזה כ"כ מוכר ומוחשי...
בועה סגולה

איטשי

New member
סיילנס

כל כך אמיתי ופשוט כתבת אין יפה מזה לדעתי וכנה. ואל תוותרי, תני לעצמך מותר לך לכל נשמה מגיע אהבה, וחיבוק

פרסקו

New member
אפשר?

רק רציתי להוסיף משהו קטן.. רציתי לומר לך ילדה שברגע שתלמדי לקבל את עצמך ברגע שתלמדי לאהוב את עצמך יהיה לך הרבה יותר פשוט לקבל אהבה של אחרים
מצטערת שנדחפת משום מקום רציתי להגיד לך כבר מזמן..

אמ..... האמת היא......

שזה פשוט... אבל ממש ממש לא עלי....... זה אפילו לא קרוב להיות עלי... ממש לא עלי..... ואין לך על מה להצטער. זה בסדר...

חרוז

New member
לכל מכסה יש סיר

אישה ילדה יקרה !!!! מספיק עם הדמעות תתחילי כבר לחיות אם את נמצאת בדד מי יוכל להושיט לך יד צאי החוצה, צאי אל העולם והכריזי בפני כולם אני כאן, אני רוצה, אני מוכנה הסתכלי קצת אחרת, בגישה שונה לכל מכסה יש סיר ולכל עלמת חן מגיע מזמור שיר (*** חרוז ***)

למעלה