אמא נואשת זקוקה לעצה כנה

אמא נואשת זקוקה לעצה כנה../images/Emo7.gif

שלום, אני אמא לבן בן שתיים. בספטמבר הכנסתי אותו לגן בגיל שנה ושבעה חודשים ועד אז הוא היה בריא לחלוטין. מאז הגן הוא חולה באופן עמעט תמידי ואני לא מגזימה, הוא מקבל חום גבוה וצינון או דלקת אוזניים חמורב או התקפי הקאות או שלשולים וכל אחד מהדברים חוזר על עצמו עשרות פעמים, לקינוח הוא קיבל עכשיו התקפת אלרגיה שכולו פרח והתנפח בידיים וברגליים .אני מדברת על מצב שהוא יומיים בגן ושבועיים בבית... הרופאים אומרים שאין מה לעשות ושיש ילדים שהם יותר רגישים, אני כבר לא יכולה לקבל את זה כי זה לא נראה לי הגיוני שכל הזמן כל הזמן הוא חולה, זה פשוט לא מתקבל על הדעת! בבקשה, אני ממש זקוקה לעזרה איך להתנהל עם זה כי אני כבר לא יכולה עם זה... תודה, שרית

נאוה ר

New member
שרית שלום!

איך התזונה שלו? מה רמת ההיגיינה שבגן? האם את נותנת לו 24 שעות נוספות מאז שהבריא בבית או שאת מחזירה לגן ברגע שהחום יורד? והורים אחרים?

היי נאוה

תודה שענית לי. התזונה שלו היתה יותר טובה לפני הגן כי מאד הקפדתי שיאכל דברים מזינים בלבד, כמובן שבגן זה משתנה ומכירים את החטיפים והממתקים וגם המזון הלא מתוק הוא יותר מעובד כמו שניצלים מוכנים וכו'. לגבי ההגיינה בג, היא בסדר עד כמה שאני יכולה לראות חוץ מזה שסמתי לב שעל משטח החטלה אין משהו חד פעמי שמחליפים בין ילד לילד, אבל אני חושבת שאף גן לא יכול להיות ממש סטרילי משום שילדים הם לא סטרילים והם דוחפים לפה משהו ואז מישהו אחר דוחף לפה וכו,ברמה הבסיסית הם בסדר.אני בהחלט משאירה אותו להתחזק קצת בבית ברוב המקריםץ אני לא חושבת שיש לזה קשר דווקא לגן, יש שם עוד מלא ילדים שרוב הזמן בריאים.

נאוה ר

New member
במקום שהרפואה אומרת ככה זה, ואת סומכת על

על הרופאים. יש לפנות לרפואה אלטרנטיבית. נסי לחשוב מה יותר מדבר אלייך רפלקסולוגיה / הומיאופטיה. אני ממליצה מאוד על הספר ריפוי טבעי לילדים.של רחל וחיים בורנשטיין. נשמע שהבן שלך צריך חיזוק למערכת החיסונית. כדי שיוכל להנות מחברת ילדים. כאשר דיברתי על הגיינה בגן דיברתי יותר האם המטפלות מקפידות לשטוף ידיים בין ילד לילד והאם הן מקנחות את האף לכל הילדים באותו סמרטוט או בטישו חד פעמי . האם הן מקפידות שהילדים ישטפו ידיים לפני הארוחה וכאילו דברים.

למעלה