אם לנתניהו יש שכל דבר ראשון שהוא

אם לנתניהו יש שכל דבר ראשון שהוא

צריך לעשות זה לזרוק את יועצי אחיתופל שלו להפסיק להתחנף לשמאל לצאת לעם ולומר לעם בשיא הפשטות אני אעצור את הקסאמים. אני מבטיח לכם שאם תתנו בי אמון ותבחרו בליכוד למפלגה המובילה במדינת ישראל אני אעצור את הקסאמים. נתניהו צריך להסביר לאזרחי ישראל את תכניתו הכלכלית והבטחונית בצורה הכי פשוטה והיא: במישור הבטחוני נבנה מודל של שכר ועונש כלומר תגובות קשות כלכליות וצבאיות על הרצועה כך שהמחיר שישלמו הפלשתינים על ירי הקסאמים יהייה כזה שבחשבון הפשוט הוא לא ישתלם להם והמסקנות שיסיקו תושבי הרצועה שהקסאמים מזיקים להם יותר מאשר מיטיבים עימם. נתניהו צריך להסביר לעם שאין ממשל בעולם שיהייה מוכן לסבול התקפות על אזרחיו משום ישות כלשהיא במיוחד ישות טירוריסטית ולכן תנקוט ממשלת ישראל בראשותו בכל האמצאים הצבאיים והכלכליים שידרשו כדי לעצור את הקסאמים. במישור הכלכלי צריך נתניהו להסביר שהוא הציל את כלכלת ישראל וכל אותם אלה שתוקפים אותו על מדיניותו צריכים להבין שאם לא היה נוקט באמצעים דרסטיים כאלה גם החסכונות שלהם היו הולכים לעזאזל והשלב הבא בתכניתו אותו הוא כבר התחיל בשלהי כהונתו כשר האוצר הוא חיזוק השכבות החלשות עיי יצירת מקומות עבודה והפחתת מיסוי הוגנת יותר לחלשים ופחות לעשירים והפסקת מתן הקצבות ממשלתיות שחולבות את קופת המדינה . אם נתניהו חכם ורוצה מנדטים ושלטן זה מה שהוא צריך לומר לעם ועליו להכין את התשתית הראויה כדי לעמוד בהבטחותיו.

shy-1

New member
אם לנתניהו היה שכל, הוא לא היה רץ

לטלויזיה ומספר לכל האומה שבגד באשתו, ולכנופיה מבית שאן יש קלטת מצולמת שלו והם רוצים לסחטו. הוא לא היה לוחש באוזן של קשישי בן 80 שלא שומע. הוא לא היה מנסה להסתיר סיגר בוער בכיס חליפתו. הוא ...

shy-1

New member
אני יכול לצטט רק את סיינפלד, כשנשאל

על בניה, 'אולי בכל זאת יש בו משהו טוב? וכך השיב סינפלד: 'לא, אין בו כלום ממש' .

למעלה