אם להגיד את האמת כולה..אני מתביישת.

didigirl17

New member
אם להגיד את האמת כולה..אני מתביישת.

בתור אחת שמתגייסת עוד חודשיים..מתביישת... מתביישת שיש אנשים שלא יכולים לתרום שנתיים-שלוש מהחיים שלהם כדי לתרום למדינה שהם חיים בה, ועוד בלי בושה הם אומרים את זה:"אני לא הולך להתגייס,תאכלו אותה אתם!" אני לא מבינה כל כך קשה לתת את כולך במהלך שירות צבאי של שנתיים שלוש?פשוט בושה, כל כך עצוב שבא לבכות. צבא זה לא קל, אבל שום דבר לא קל בחיים,צריך להתגבר,אין מה לעשות. זה בהחלט משגע שהמשתמטים ילמדו בזמן הזה ויעשו עשרות אלפי שקלים בזמן שאנחנו,המתגייסים נקרע את התחת למען המדינה וכן,נרוויח פחות,אבל אין מה לעשות,זאת החובה שלנו למדינה ולאדמה שאנו חיים עליה. אבל מה..לפחות מה שאני יכולה להגיד על עצמי, שאני גאה במדינה שלי למרות שכן יש בה כמה פאקים,ואני אתרום ואעשה כל מה שאני יכולה למענה, יהיה קשה,נכון, אבל וואלה עברנו דברים הרבה יותר קשים. לא יהיה לכם זמן לעבוד? ללמוד? לטוס לחו"ל? יש זמן להכל.. הכל צריך לעשות בזמן... צבא זה תהליך של התבגרות מטורפת,חוויה,חברים לכל החיים, כבר מהטירונות. והצבא שלנו טיפש אפשר להגיד..טיפש שהוא מוציא פטורים על שמאל ועל ימין לאנשים בריאים ובהחלט יכולים לשרת ולתרום כמו כל אחד. לכל המשתמטים-אתם צריכים להתבייש לכם,ואל תדאגו הגלגל מסתובב!!!!החיילים שנהרגו מתהפכים עכשיו בקברם,בגלל חלא** כמוכם שהחליטו מיוזמתם לא להתגייס ולקדם את האינטרסים האישיים שלהם,בזמן שהם עשו הכל כדי להגן עליכם ושילמו על כך בחייהם!!! "אי ההתגייסות לצבא מבזה את מותם של החיילים שנלחמו כדי להגן על המדינה ועל אדמתה" דיאנה..

האינטרסים חשובים יותר

האינטרסים האישיים שלי חשובים לי הרבה יורת מהאינטרסים של המדינה שלכם שבה במקרה אני חיה.

didigirl17

New member
תעשי טובה ואל תגיבי

כבר נוכחנו לדעת שאין לך דברים חכמים להגיד.. את ילדה קטנה וטיפשה..לא צריכה אפילו להתאמץ כדי להגיב לך..

meetAmeet

New member
אז את אגואיסטית...

ונורמות מוסריות של ערבות הדדית וכדו' הם ממך והלאה. ספק אם יש בכלל טעם להרצות לך על מוסר. לדוגמא הטענה שלך חסרת כל הסתכלות מוסרית, זה כמו שגנב יגיד שהוא גונב כי אכפת לו יותר מעצמו מאשר האיש ממנו גנב. בצורה הזאת אפשר להצדיק כל עוולה מוסרית כולל אונס ורצח.

בוא נחשוב בהגיון

דמיין ילדה שנולדה למשפחה מוסלמית, אבל היא שונאת להתלבש צנוע. כל הסובבים אותה היו אומרים לה בדיוק את אותם הנימוקים שאתם אומרים לי כעת. כלומר, שהחברה חשובה יורת, שמתוך כבוד היא צריכה לוותר על עצמה... אני פשוט שונאת חברה סגורה ומעדיפה לחיות בחברה פתוחה וחפשית.

meetAmeet

New member
אם את מצליחה להשתמט ולא להרגיש בושה

עם עצמך אז כנראה שאת בכל זאת חיה בחברה פתוחה וחפשית. יותר מכך, לא ביקשתי ממך לקבל את הגיוס לצה"ל כמובן מאליו רק כי אומרים לך. אני מבקש שתפעילי מוסר פנימי, קצת היגיון ותראי כמה זה קל להגיע למסקנה (שלרוב באה לאנשים באופן טבעי) שהדבר הנכון מכל הבחינות הוא להתגייס לצה"ל.

ולשנות תסרוקת? לא!!!!

אני לא משנה את התסרוקת שלי גם אם יהרגו אותי. אין לאיש זכות לגעת לי בשיער, בטח שלא לצבא הישראלי.

tomerol

New member
אוליי חלאס עם ה'עופי לרוסיה'??

לא מתאים. אני אתגייס עם הרבה רצון, במיוחד לקרבי. גם לי אתה תגיד עוף לרוסיה??

tomerol

New member
מה זאת אומרת מה קשור?

בתור עולה מברית המועצות לשעבר המשפטים האלה ממש עולים על העצבים.

mAAyAn 1

New member
אני מבינה,

אבל אתה לעומתה- כן תתגייס[או שלא?]. אתה לעומתה- לא משמיץ את המדינה בה אתה חי. אתה לעומתה- לא חוזר על כך שברוסיה טוב יותר וחבל שאתה גר פה. [אז כן..אני גם אגיד לה, שאם המצב ככה וממש רע לה שתחזור לרוסיה ! אף אחד לא כובל אותה] אני מבינה שלך יש קצת יותר כבוד למדינה שבה אתה חי, ואתה מבין את המשמעות של לגור בה ולתרום לה כמו כל אזרח בארץ. [תקן אותי אם אני טועה...] ולכן אין שום סיבה שגם לך הוא יגיד "חזור לרוסיה!"

deep0blue

New member
אבל היא אמרה שהיא רוצה לעזוב לרוסיה!!!!

בגלל זה אמרתי את זה. למה אתה ישר קופץ?

פנינה 21

New member
בגלל התסרוקת?זאת הבעיה?

סך הכל יש הגבלת צבעים ויש לך ברירה בין קצר או ארוך ואסוף.

את שמה לב מה את עושה?

בשביל מה זה נחוץ להגיב על זה עכשיו? במיוחד אחרי שאת רואה שיש הודעה תקועה בראש הפורום!

aureliano1

New member
עיקר ותפל

נכון, גם אני אוהב להתלבש באופן שאני אוהב, אך כאשר אני עובר בעיר העתיקה לדוגמא, או במאה שערים אני מתלבש בהתאם. בשביל מה להכעיס את האנשים שגרים שם וכן עושים זאת? נעבור לדבר הבא: אין שום קשר בין "חברה פתוחה וחופשית" לבין לא לתת כבוד להורים שלך. אני לא אעשה דבר שיפגע באמא שלי בכוונה. וכן, לפעמים זה כן דורש ממני לוותר על דבר או שניים. מה שאת אומרת למעשה זה שאת לא רוצה להיות מעורבת בשום חברה ושום משפחה. את לא רוצה חוקים כלשהם, את לא מכבדת מוסכמות חברתיות ולא מרגישה חלק מהן. בסדר גמור - עשי מה שנראה לך לנכון. בשביל מה את כותבת פה?

למעלה