אם יש לכם ילדים שנולדו בין השנים 2007- 2010 , יתכן מאד שמגיע לכם פיצוי של אלפי שקלים .....

סתוונית333

Well-known member

מערכת החוק משוגעת לגמרי.

אתם אמיתיים?

זה פישינג יא גזורים

דיברגנט חדש

Well-known member
אתם אמיתיים?

זה פישינג יא גזורים
לדעתי, זה לא פישינג אך זה נועד לקדם את המשרד שלה כי נכנסתי עכשיו לאתר שלה והיא מפרסמת הודעה שלא ניתן למלא תצהיר כי הגיעו למכסה מקסימלית ויש לי הרגשה שהיא כבר הגיעה למכסה הזאת עוד לפני שהתראיינה לאמנון לוי ולעיתון ומצאה דרך למנף את המשרד שלה ע"י פרסום חינם ועוד בתפוצה מקסימלית.

ai27

Well-known member
לכי תזכרי חיתול מטפטף מלפני עשור...

ai27

Well-known member
ולהצהיר שהשתמשת בחיתולים שלהם...
וכאן החלק הבעייתי - לא רק שהשתמשת, אלא מה התדירות.
אחרת איך ידעו אם לפצות אותך ב80 שקל או ב2000 שקל?
עברו 10-14 שנה,
ואף אחד לא יכול לזכור מה הייתה תדירות השימוש בחיתולי חברת X לפני 14 שנה.

סתוונית333

Well-known member
עברו 10-14 שנה,

לא נכון.
התביעה לא עוסקת בקטנות.
הוחלט וסוכם שההורה לא צריך להוכיח שהוא השתמש בטיטולי האגיס בשנים האלה. מספיק שיוכיח שילדיו נולדו בשנים שבהן האגיס פישלה.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא נכון.
התביעה לא עוסקת בקטנות.
הוחלט וסוכם שההורה לא צריך להוכיח שהוא השתמש בטיטולי האגיס בשנים האלה. מספיק שיוכיח שילדיו נולדו בשנים שבהן האגיס פישלה.
כמה כסף אמורות לקבל המשפחות שנפגעו?
"כל אחת לפי מספר החבילות שרכשה ולפי מספר הילדים בגיל הרלוונטי שהיו לה בתקופה זו. סכום הפיצוי יעמוד על 85 שקל לחבילה אחת: מחצית מזה עבור התשלום ששילמו בפועל עבור החבילה ומחצית עבור עוגמת הנפש שנגרמה להם. סכום הפסיקה המינימלי עומד על קרוב לעשרה מיליון שקל, אבל אני טוענת שאם הציבור ייענה ויחתום בהמוניו על התצהיר, סכום הפיצוי יכול לגדול ולהגיע עד כ־20 מיליון שקל".

לפי איזה תחשיב ייעשה הפיצוי?
"משפחה רגילה שיש לה תינוק קונה בממוצע ארבע עד חמש חבילות חיתולים בחודש, אבל אנחנו מצאנו את עצמנו קונים בממוצע כעשר חבילות בחודש בגלל שהחיתולים היו פגומים ונאלצנו להחליף חיתולים כל הזמן. עבור ארבעת החודשים שבהם שווק המוצר הפגום, כל משפחה יכולה לדרוש פיצוי על רכישת 40 חבילות תקולות במקסימום, בהתאם למועד לידת הילד. אני מעריכה שבממוצע תהיה דרישה ל־30 חבילות לילד, כפול 85 שקל לכל חבילה. סכום הפיצוי יכול להגיע ל־2,550 שקל לילד, ואני מכירה משפחות שיש להם שלושה ילדים בגיל הרלוונטי".

מה הורים צריכים לעשות כדי לקבל את הכסף?
"להוכיח שיש להם ילדים בגיל הרלוונטי ולהצהיר מולי בהיוועדות חזותית בזום, שהם עשו שימוש בחיתולי האגיס מסוג כותנה אורגנית בין התאריכים דצמבר 2010 עד מרץ 2011. על ההצהרה ייגבה מחיר של 50 שקל, וחלון ההזדמנויות להגשת התביעה הוא עד סוף נובמבר".

את לא חוששת שגם אנשים שלא השתמשו בחיתולי האגיס ידרשו פיצוי?
"יש חשש כזה, ומנגד יש אנשים שלא ידרשו את הפיצוי, אם מפני שהם לא ישמעו על פסק הדין או שהם עצלנים מכדי לבוא ולדרוש. יש מיליוני שקלים שמונחים על הרצפה, ואם לא נחלק אותם הם יישארו בכיס של חברה שגרמה עוול לציבור שלם".

סתוונית333

Well-known member
כמה כסף אמורות לקבל המשפחות שנפגעו?
"כל אחת לפי מספר החבילות שרכשה ולפי מספר הילדים בגיל הרלוונטי שהיו לה בתקופה זו. סכום הפיצוי יעמוד על 85 שקל לחבילה אחת: מחצית מזה עבור התשלום ששילמו בפועל עבור החבילה ומחצית עבור עוגמת הנפש שנגרמה להם. סכום הפסיקה המינימלי עומד על קרוב לעשרה מיליון שקל, אבל אני טוענת שאם הציבור ייענה ויחתום בהמוניו על התצהיר, סכום הפיצוי יכול לגדול ולהגיע עד כ־20 מיליון שקל".

לפי איזה תחשיב ייעשה הפיצוי?
"משפחה רגילה שיש לה תינוק קונה בממוצע ארבע עד חמש חבילות חיתולים בחודש, אבל אנחנו מצאנו את עצמנו קונים בממוצע כעשר חבילות בחודש בגלל שהחיתולים היו פגומים ונאלצנו להחליף חיתולים כל הזמן. עבור ארבעת החודשים שבהם שווק המוצר הפגום, כל משפחה יכולה לדרוש פיצוי על רכישת 40 חבילות תקולות במקסימום, בהתאם למועד לידת הילד. אני מעריכה שבממוצע תהיה דרישה ל־30 חבילות לילד, כפול 85 שקל לכל חבילה. סכום הפיצוי יכול להגיע ל־2,550 שקל לילד, ואני מכירה משפחות שיש להם שלושה ילדים בגיל הרלוונטי".

מה הורים צריכים לעשות כדי לקבל את הכסף?
"להוכיח שיש להם ילדים בגיל הרלוונטי ולהצהיר מולי בהיוועדות חזותית בזום, שהם עשו שימוש בחיתולי האגיס מסוג כותנה אורגנית בין התאריכים דצמבר 2010 עד מרץ 2011. על ההצהרה ייגבה מחיר של 50 שקל, וחלון ההזדמנויות להגשת התביעה הוא עד סוף נובמבר".

את לא חוששת שגם אנשים שלא השתמשו בחיתולי האגיס ידרשו פיצוי?
"יש חשש כזה, ומנגד יש אנשים שלא ידרשו את הפיצוי, אם מפני שהם לא ישמעו על פסק הדין או שהם עצלנים מכדי לבוא ולדרוש. יש מיליוני שקלים שמונחים על הרצפה, ואם לא נחלק אותם הם יישארו בכיס של חברה שגרמה עוול לציבור שלם".

כל משפחה ומדובר בעשרות אלפי פניות תקבל 2000 ומשהו שקלים אם אני לא טועה זה בסביבות 2,500 ש'.
עורכת הדין תקבל 500,000 ש' לפני מס ועוד חיובים.

ההורים צריכים לפנות אליה , אל עורכת הדין. .

זה ברור שהורים שלא השתמשו יקבלו גם הם פיצוי. זה נלקח בחשבון ולכן הם לא מבקשים הוכחות על הקנייה.
הדרישה היחידה היא רק להציג ספח של תעודת הזהות .

כוכבית מצויה

Well-known member
כל משפחה ומדובר בעשרות אלפי פניות תקבל 2000 ומשהו שקלים אם אני לא טועה זה בסביבות 2,500 ש'.
עורכת הדין תקבל 500,000 ש' לפני מס ועוד חיובים.

ההורים צריכים לפנות אליה , אל עורכת הדין. .

זה ברור שהורים שלא השתמשו יקבלו גם הם פיצוי. זה נלקח בחשבון ולכן הם לא מבקשים הוכחות על הקנייה.
הדרישה היחידה היא רק להציג ספח של תעודת הזהות .
זו לא הדרישה היחידה. הדרישה השניה היא להצהיר שהם השתמשו בחיתולים האלה.

כוכבית מצויה

Well-known member
אחרת איך ידעו אם לפצות אותך ב80 שקל או ב2000 שקל?
עברו 10-14 שנה,
הם קבעו מפתח לפיצוי.
כל מי שיש לו ילד בגיל המתאים ויצהיר שהוא השתמש בחיתולים האלה יקבל פיצוי לפי המפתח שהוגדר.

in bal1

Well-known member
אם אותם הורים שמו לב שהטיטול לא תקין למה המשיכו לקנות מאותה חברה כמה שנים?
סליחה שאומרת מקווה שלא יצליח להם.
לפני די הרבה שנים קניתי שוקלד ספלנדיד שבטעמו הוא מריר למרות שהיה כתוב על הקופסא שוקולד חלב.
כמובן שלא ידעתי שטעמו יהיה מריר ורכשתי את הקופסא.כמובן שהתאכזבתי בגלל הדברים הנ"ל ופניתי לעילית.
הם הסבירו לי שכך טעמו של השוקולד והם מצרים על כך שלא נהנתי ממנו,אבל מה נתנו לי פיצוי.
עכשיו בוא נחשוב לרגע שהייתי ממשיכה לקנות את אותו השוקולד כמה שנים ברצף הייתי מבקשת פיצוי כספי?

סתוונית333

Well-known member
לפני די הרבה שנים קניתי שוקלד ספלנדיד שבטעמו הוא מריר למרות שהיה כתוב על הקופסא שוקולד חלב.
כמובן שלא ידעתי שטעמו יהיה מריר ורכשתי את הקופסא.כמובן שהתאכזבתי בגלל הדברים הנ"ל ופניתי לעילית.
הם הסבירו לי שכך טעמו של השוקולד והם מצרים על כך שלא נהנתי ממנו,אבל מה נתנו לי פיצוי.
עכשיו בוא נחשוב לרגע שהייתי ממשיכה לקנות את אותו השוקולד כמה שנים ברצף הייתי מבקשת פיצוי כספי?

אז זהו, תקוותך התבדתה . התביעה אושרה והאגיס תשלם פיצויים לכל ההורים שילדיהם נולדו בשנים האלה.
ולא הבנת,
אין הכוונה לכך שההורים המשיכו לקנות את הטיטולים מחברת האגיס במשך שנים . החישוב הוא שרירותי והפיצוי ינתן לכולם במידה שווה.
היחידה שהרוויחה סכם רציני היא עורכת הדין שטיפלה בתביעה.

נערך לאחרונה ב:

כוכבית מצויה

Well-known member
זה לא המקרה כאן.
היתה בעיה בחיתולים והחברה המשיכה למכור אותם למרות זאת.

in bal1

Well-known member
זה לא המקרה כאן.
היתה בעיה בחיתולים והחברה המשיכה למכור אותם למרות זאת.
מבינה שהמשיכו למכור.זה התפקיד שלהם אבל אם אף אחד לא אמר שמשהו לא תקין איך החברה יכלה לדעת.ולמה הורים לא מפעילים שיקול דעת?
מוצר לא תקין מחזירים למקום ממנו נקנה ואותו מקום דואג ליידע את החברה.

סתוונית333

Well-known member
מבינה שהמשיכו למכור.זה התפקיד שלהם אבל אם אף אחד לא אמר שמשהו לא תקין איך החברה יכלה לדעת.ולמה הורים לא מפעילים שיקול דעת?
מוצר לא תקין מחזירים למקום ממנו נקנה ואותו מקום דואג ליידע את החברה.

ומי אמר לך שלא יידעו את החברה ולמרות זאת היא המשיכה לייצר טיטולים פגומים ?
את קופצת למסקנות שגויות.

למעלה