"אל תעני לו אמרתי ..."

"אל תעני לו אמרתי ..."

{מה לא לענות??? טחנתי את מילותיי.אם הייתי במקומה הייתי צולפת בו בלשוני}... זה קרה כשנוכחתי במריבה של חברה שלי עם בעלה,ניסתי להרגיע אבל בתוכי הייתי כמו צונאמי קטלני ... "מי הוא חושב לעצמו הפינוקיו הזה..." אמרתי בזמן שהייתי בקטע של להרגיע. "אבל,עזבי,אל תעני לו...בשביל לריב צריך שניים.אם לא תעני לו,אם לא תגיבי לו,הוא יראה שאין עם מי לריב ויירגע..." כן גם זוגות "מושלמים" נקלעים לפעמים למריבות ועימותים. אווזים למשל,הם מונוגמיים ונאמנים ולכן כולם פשוט סוברים שהם מסתדרים טוב ביחד. אתם רואים שני אווזים עפים ביחד בשמים ומגעגעים אתם בטח חושבים: הווו...כמה רומנטי" מה שאתם לא יודעים הוא,שגעגועי האווז הם בעצם קולות ויכוח. {אתה בטוח שאנחנו עפים צפונה??? כן סמאמאקקק אני בטוח...ראבראבאק אני חושבת שאנחנו צריכים לשאול מישהו...} הסיבה היחידה לכך שהם נשארים יחד היא שאין להם כסף לעו"ד . גם בני אדם הם כאלה. אפילו אם אתם אוהבים מאוד מישהו,בסופו של דבר תגלו שיש לו הרגלים מטרידים {למשל , שהוא משאיר ציפורניים גזוזות ברחבי הבית כאילו שמדובר במיצג אומנותי, שהוא לא טורח לזרוק לפח שקית צ'יפס שלא נשאר בה דבר מלבד שלוש מולקולות של מלח או שהוא מגיב לכל דבר שאתם אומרים,כולל עובדות טריוויאליות לחלוטין...} בסופו של דבר,ממש כמו אצל חברתי,שתמיד חשבתי שהם הזוג האידיאלי עלי אדמות תמיד יהי'ה משהו שיכתים את פני השטח החלקים והטהורים של היחסים בנקודה אדומה קטנה של כעס. אם תתעלמו ממנה,היא תגדל עד שתהפוך לחצ'קון רציני של זעם,שיום אחד יתפוצץ ויתיז מטאפורה כה דוחה של מוגלה עד ש.... בכל מקרה נראה לי שגלשתי יתר על המידה עם זעמי... אבל אם נקלעתם לריב של חבר או חברה מה תעשו??? אם נקלעתם למריבה זוגית מטופשת עם בן/בת הזוג שלכם, האם תענו בצעקות או תתעלמו???

אני לא יכול לתת את חות דעתי

כי אני עוד לא נשוי אבל אמא שלי ואבא שלי תמיד אמרו לי ותרנות היא מתכון להצלחה בחיי היום יום כמובן לא שהוא בעל מכה או משהו אחר ח``ו

kiss 18

New member
../images/Emo12.gifוואלה? אימא שלי גם אומרת את זה....

אולי יש מצב ש.... טוב זה לא יכול להיות, אחים שלי כבר נשואים... הפסדת אני דווקא אחות טובה!

קיס?....

אולי באמת כדאי שתכירו?... כך עולה מדברי החבדניק המיוחד. בעצם לא כדאי. את לא חבדניקית. בעסה לך.

kiss 18

New member
../images/Emo26.gif oldi...??

כן אה? איזה בעסה לי... ניראה לך שאני אוכל לחיות עם זה?? חבדניק אתה יודע... היתה לי חברה (אם ליקרוא לה ככה, אבל ניתן לה את כהבוד..) חבדניקית בכיתה.. האמת לא משהו... מקווה שיהיה לך את ההזדמנות להכיר לא רק חבדניקיות, היפתח לך עולם!
(לא שתבין ח"ו שאני מזלזלת...ממש לא!) בהצלחה!

kiss 18

New member
../images/Emo12.gifאיזה חלק פיספסתי? ניפגעתי ולא הודיעו לי?8-

אני לא מזלזל ביכלל ח``ו

ואני מכיר לא חבדניקיות אני לא אומר שיש משהו רע בהם ח``ו אבל אני גדלתי על זה והיה לי יותר קל לחיות אם מישהי שהיא חבדניקית כי אני רואה את זה על אחותי שהיא חבדניקית והיא התחתנה עם מישהו חסיד הרלוי הכל טוב אצלם ב``ה אבל יש מריבות כמו איפה הילד ילמד ועל איזה דמות הוא ילך לא שאני מזלזל בך ח``ו יכול להיות שאת בחורה מדהימה/tapuzforum/images/emo8.gif

kiss 18

New member
הלוו, יכול להיות?? ../images/Emo2.gif

ואני גם לא מזלזלת, אני יודעת שאתה לא... ככה שהכל בסדר בינינו...
פשוT אjי, את רואה איך מרגיעים גבר?? חחחח (הלוואי שיזה יהיה האי הבנות, או הויכוחים, והמריבות...של כולנו..)

את האמת לא כל כך נוח לי להיתכתב כי

אני מהפון אבל אם אם את רוצה לנהל שיחה תגידי לי מחכה לתגובה

פשוT אJי

New member
אחים אמורים לדאוג..

למקומות לימוד לאחינים?/tapuzforum/images/emo2.gifואני חשבתי שתפקידי מסתיים בטפיחות עידוד ולהפך /tapuzforum/images/emo4.gif

דרוmי

New member
לעמוד מהצד זה תמיד קל

כשאתה בעצמך נמצא באותו מצב דברים משתנים.מה שרואים משם לא רואים מכאן

שומר 23

New member
אז אמשיך במצעד הענווה שלי..

מה שהייתי רוצה לעשות זה יותר להרגיע פחות לצעוק או לשתוק.. הצעקות אנו יודעים למה הם מובילים והשתיקה אנו לא יודעים לאן היא תוביל.. על כן מומלץ שלא לצעוק ולא לשתוק.. כמובן שמדובר בעיקר אם אני צודק..

kiss 18

New member
האמת, שאני בדעה שלך... וסביר להניח שזה מה

שהייתי עושה...

שומר 23

New member
וזה היה בקשר למריבה אצלי מה שאני

לא מאמין שיקרה.. אבל בקשר למריבה אצל אחרים ההעדפה היא פשוט להעלם מהשטח..

kiss 18

New member
שומרי, מה לעשות שאין זוג שלא רבים, או

מתווכחים לעיתים... בכל זוגיות יש עליות ומורדות... החוכמה היא לדעת איך להסתדר עם זה, ושהכל יבוא על מקומו בשלום...
(בדיוק עכשיו ניזכרתי, אחיינית שלי שומעת דיסקים עם כל מיני סיפורים שירים וכאלו...עכשיו ניזכרתי במשפט משם "דווקא בגלל שאוהבים, כועסים...") ערב מקסים!

למעלה