אלבום כל הזמנים

CrazySheep1

New member
אלבום כל הזמנים

זאת שאלה שכל פעם עולה אצלי מחדש וכל פעם אני תוהה. אני גם לא באמת יכול לדעת, ואני פשוט מת לקבל תשובה. אם למישהו באמת יש מקור מוסמך (פחות או יותר..) ההתלבטות שלי היא בין Dark Side ל Ziggy Stardust ל Abbey Road ו Sgt. pappers אני נוטה לחשוב שזה Ziggy Stardust ולא בגלל המוזיקה.

Silvernaor

New member
נראה לי שהשאלה היא בכותרת

ורק צריך להוסיף את מילת השאלה "מהו" קיצר, נראה לי שהוא שאל מהו האלבום הכי טוב בכל הזמנים...

שמע, גם אני לא הצלחתי להבין

איך שהוא הצליח לא להבין.
(להתעלם... להתעלם...)

itaikuskus

New member
אלבום כל הזמנים הוא ללא ספק

the damned-damned damned damned. סתם, לא, אבל הוא יכול להיות.

השאלה שלך היא טיפשית

מקור מוסמך שיקבע מיהו האלבום של כל הזמנים? אין דבר כזה. מדי פעם כל מיני מגזינים זולים (כדוגמת רולינג סטון) מפרסמים רשימות טפשיות כאלו שהמטרה העיקרית שלהם היא למשוך רייטינג. לכל אחד יש את האלבום האהוב עליו. בעייני האלבום הלבן של הביטלס, החומה ודארק סייד אוף דה מון של פינק פלויד הם האלבומים הטובים ביותר שיצא לי לשמוע.

Jason2

New member
../images/Emo45.gif

זה בדיוק מה שלא הבנתי, מה זה אומר מקור מוסמך?

Anuerysm

New member
חח מקור מוסמך

יש לי רישיון מהמדינה לקבוע שהחדש של שאקירה הוא האלבום הטוב ביותר

Anuerysm

New member
לדעתי אתה צריך לשמוע יותר גלגלצ

לפני שאתה צוחק עליו מהידע שיש לך לפי מה שאחרים אומרים עליו

אני דווקא שומע גלגל"צ

באוטובוס אני שומע הרבה גלגל"צ. כשאני נוסע עם אבא שלי אני שומע גלגל"צ. (הוא אוהב משום מה את התחנה הזאת)

The Walrus

New member
נו באמת

זה עניין של טעם נטו, אין דבר כזה אלבום כל הזמנים. הרשימה שלי, לדוגמה, תהיה כזאת (משתנה מזמן לזמן): 1. dark side 2. in the court of the crimson king 3. pink floyd live at pompeii (נחשב??) 4. the piper 5. meddle 6. wish you were here 7. ok computer 8. selling england by the pound 9. abbey road לא יודע את ההמשך...

Anuerysm

New member
מה אתה צוחק? סלינג אינגלנד מעל

אבי רואוד? אתה בטוח במה שאתה אומר? #:

The Walrus

New member
אולי

שאתה אומר את זה אולי צריך להחליף ביניהם. אבל שניהם יצירות אומנות גדולות ואני לא ממש רואה למה צריך לבחור ביניהם, אם אפשר ליהנות משניהם
.

Anuerysm

New member
אני חושב

שאבי רואוד הוא פשוט יותר מסלינג אנגלנד, הביטלס מעבירים חוויה יותר אדירה מג'נסיס (אפילו שלדעתי המופת שלהם הוא בכלל רבולבר) קצת קשה לי לראות אותך בתור מישהו שאוהב את הביטלס שם את סלינג אינגלנד לפני זה הכל

מורנא007

New member
אני לא צוחק

לדעתי, סיילנג אינגלנד הוא טוב בהרבה מאייבי רוד. שמעתי את שניהם, יש לי אותם בויניל לפחות 25 שנה.

למעלה