אישה מושלמת שלי...
...

אישה מושלמת שלי...../images/Emo99.gif...

יום האהבה שמח מתוקה שלי
... רציתי להגיד לך ש... אני אוהבת אותך פיצית שלי... אני כל כך אוהבת אותך אלוהים... בחיים שלי לא התאהבתי ככה בבנאדם... שנכנסת לחיים שלי... בהתחלה זה היה כמובן בתור ידידה... ואחר כך היינו החברות הכי טובות בעולם... בחיים שלי לא סיפרתי את כל הדברים שאמרתי לך לאנשים אחרים... כל דבר קטן שקשור לחיים שלי סיפרתי לך... ניפתחתי אלייך... בצורה הכי מטורפת שיש... וזה היה כל כך מהר... אחר כך... כבר ידעתי שאני מתחילה להתאהב בך... ולא ידעתי מה לעשות עם הרגש הזה... פשוט פחדתי להגיד לך... להגיד שאני מתאהבת בך... פחדתי שזה יהרוס את הידידות שלנו... פחדתי שאני שוב יפגע... ושוב יסגר עם עצמי כמו בהתחלה... אבל לא וויתרתי... וזרמנו... ופתאום... היינו יחד... וככה התחיל סיפור אהבה שלנו... שהתחיל סיפור האהבה שלנו... אני פתאום נהייתי בנאדם אחר... סטלן אחר... רגיש... אוהב... לא מפחד מהרגש של עצמו... פתוח... רומנטי... כן כן... סטלן פתאום בנאדם אחר... וזה הכל בזכותך... את סחפת אותי לעולם אחר... לעולם שמלא באהבה מטורפת וחסרת מעצורים... לעולם קסום... ובעולם הזה... אני כבר לא מפחדת... ובעולם הזה אני מרגישה הכי בטוחה והכי מוגנת שיש... וכל זה בגללך... שאת מחבקת אותי אני מרגישה הכי מוגנת שיש... אני יודעת שיש מישהו ששומר עליי מכל הרע מסביב... שאת מנשקת אותי אני מרגישה תשוקה מטורפת שלא מפסיקה... ואני נסחפת איתך לעולם אחר... פאק איתך... מה עשית לי...? ושאנחנו עושות אהבה... אני מרגישה שאני ואת מרחפות בשמיים... מעל כולם... ושאנחנו סתם מחזיקות ידיים ברחוב... אני מרגישה שזה אני ואת... אנחנו מול כולם... תודה לך אהובה יקירה שלי... תודה על הכל... פשוט אין לי מילים להודות לך... תודה על כל מה שאת עושה למעני... תודה על האכפתיות... על הדאגה... על האהבה... על זה שאת נותנת לי בית חם ואוהב... תודה שאת כאן... המממ... אז מה נותר לי לומר עוד...? פיצית שלי... שיהיה לך חג אהבה שמח יפה שלי... ו... א
נ
י
א
ו
ה
ב
ת
א
ו
ת
ך
ל
נ
צ
ח
... שלך... בובי :)

Funk Punk Girl

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif../images/Emo34.gif

סטלן שלי ..
קודם כל יום אהבה שמייייח גם לך ..
הקשר שלנו באמת מוזר..אני חייבת לציין..
חח וזה מפחיד לחשוב שפאק אנחנו כבר 4 חודשים ביחד ועוד מעט זה יגיע ל5 כי פשוט הזמן עובר כל כך מהר!!
אני אוהבת אותך..
למרות שזה בסך הכל סתם יום שהחליטו שהוא יום האהבה .. אני באמת מרגישה את זה.. האווירה הזאת..השירים ברדיו..וכולם מאושרים פתאום..
בחיים שלי לא קניתי
לאישה שלי או השקעתי בשבילה אפילו לא בשביל האהבה הראשונה שלי ואיתך אני רק חושבת איך לעשות אותך מאושרת ורק רוצה שתחייכי כי חיוך שלך זאת
הכי טובה שאני יכולה לקבל..
אני לא חושבת שיש הרבה זוגות בגיל שלנו ועוד במיוחד לא לסביות.. שיש להן את האפשרות להעביר את חג האהבה ביחד בלי הפסקה..ללכת לישון יחד ולהתעורר יחד וביום האהבה זה פתאום עוד יותר מורגש הקשר המיוחד שלנו..
I Swear
I swear by the moon and the stars in the sky and I swear like the shadow that's by your side I see the questions in your eyes I know what's weighing on your mind You can be sure I know my part Cause I stand beside you through the years You'll only cry those happy tears And though I make mistakes I'll never break your heart And I swear by the moon And the stars in the sky I'll be there I swear like the shadow that's by your side I'll be there For better or worse Till death do us part I'll love you with every beat of my heart And I swear I'll give you every thing I can I'll build your dreams with these two hands We'll hang some memories on the wall And when (and when) just the two of us are there You won't have to ask if I still care Cause as the time turns the page My love won't age at all And I swear (I swear) by the moon And the stars in the sky I'll be there (I'll be there) I swear (and I swear) like the shadow that's by your side I'll be there (I'll be there) For better or worse Till death do us part I'll love you with every beat of my heart And I swear And I swear (I swear) by the moon And the stars in the sky I'll be there (I'll be there) I swear (and I swear) like the shadow that's by your side I'll be there (I'll be there) For better or worse (better or worse) Till death do us part I'll love you With every single beat of my heart I swear I swear I swear
I LOVE YOU DAIZY

קטנה15

New member
וואי אתן פשוט מדהימות אותי..!!!!

נראה לי שאתן הזוג הראשון שפשוט לא נמאס לי לקרוא את כול ההודעות ש...תכלס-אתן משאירות אחת לשניה...חחחחחח אבל חפיף אם שמתן את זה בפורום במקום במסרים או משו כנראה שיש סיבה! בכול אופן!!.......אני חושבת שאצל זוגות אחרים מזמן כבר הייתי מתפחלצת מכול המושי מושי הזה...אבל אצלכן זה לא כזה מושי מושי...לא יודעת זה ממש יפה לראות את האהבה ביניכן אני מאחלת לכן עוד המון ימי אהבה שכאלה והמון שנים יחד-נראה שיש כאן אהבה מנצחת! חולה עליכן- פיצפון

יאאאאאא איזה מאמי!!!../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif

יאאאאאא איזה חמודה את!!! איזה כיף לקרוא את זה... אנחנו כותבות בפורום ולא במסרים... כי פה זה כמו המשפחה שלנו... וחולקים עם המשפחה הכל .. את הטוב ואת הרע.. בכל אופן..תודה מאמי עשית לנו טוב על הלב!! שיהיה לך יומטוב מתוקה:))

למעלה