איפה לדעתכם הכי טוב לתפוס אינטיאסים

shais10

New member
איפה לדעתכם הכי טוב לתפוס אינטיאסים

הלילה (בין חמישי לשישי) - במרינה הרצליה, רידינג או מציצים??? אשמח גם להצטרף למישהו הלילה במקומות הנ"ל.

LinkinDark

New member
בלילה אין הרבה סיכוי לתפוש אותם

אבל לדעתי מבחינת נוחות מציצים זה הראשון כי שמה הכי קל להוציא אותם רידינג טוב בזה שהוא מגיע יותר לעומק וגם שמה קל להוציא אותם אם אתה דג מהשפיץ ומרינה הרצליה אחרון כי יש שמה את הדולוסים שמפריעים לרדת ולהוציא את הדג(וסובלת מיובש קשה לאחרונה)

Sikamikanico

New member
בלילה אין סיכוי?!

אני כל הזמן שומע דיבורים על שכדאי לדוג רק בלילה ושביום לא תופסים. מישהו מוכן להבהיר? באיזה שעות אתם תופסים את רוב הדגים?

Pr0zac

New member
אל תקשיב לידידי רועי

מבחינת נוחות הוא צודק ב100%! מציצים המקום הכי נוח להוציא את הדג אבל מבחינת מקום? המרינה בהרצליה הוא בין המקומות הטובים במרכז לאינטיאסים (ב48 השעות האחרונות יצאו כ6 פריטים של 4-10 קילוגרם.. מתוכם אני יכול לאמת 3 מהם) ויש הרבה דיווחים על צלילה שראו להקות שלהם ליד הדולוסים ואם אתה זורק לבריכה ומתמזל מזלך ובא אינטיאס לשם.. הוא שלך.. אני שם הערב קרוב לקצה.. מנסה את מזלי באינטיאסים חפש ילד בלונדיני 170
עם חכה קצר ורולר שמן
ולא המרינה לא סובלת מיובש.. זה שאפחד לא הולך לשם לא אומר כלום.

Pr0zac

New member
נכון במרינה אין דגים

רק אל תבוא ותמלא לי את המקום

Oposum

New member
חחחח

ביליתי שם לילה שלם...לא היה כלום...טוב...בננה אחת חמודה מכיוון הים שהיתנגדה והיה לחימה של משהו כמו 2 שניות....=] ומרמיר שיצא בטעות כי איבד ת'דרך הבייתה =]

למעלה