אין צורך להפנות יותר לפורומים מיועדים

benjy337

New member
אין צורך להפנות יותר לפורומים מיועדים

אחרי שיחה עם הנהלת הפורומים, הגעתי למסכנה שאין סיבה להפנות לפורום אחר\המיועד יותר כלפי דעתם, זה בסדר לענות על כל שאלה שעולה לפורום, ואסור לי למנוע מגולשים לענות על כל שאלה, לא חשוב בכלל על מה השאלה
בקיצור, תעשו מה שאתה רוצים (במסגרת החוקים כמובן), אם בא לכם לענות כאן במקום להפנות, זה בסדר גמור, אם בא לכם להפנות גם בסדר אז, אני הפסדתתי את הקרב בסופו של דבר, ניסיתי לעשות את מה שחשבתי (ועדיין חושב) לטובת השואלים, לדעתי עדיף להם לשאול בפורום המיועד, אבל אם אין לי שום גיבוי מהנהלת הפורומים בעניין, זה בלתי אפשרי להכוף את זה

בסדר, שכל אחד יענה במה שהוא יודע

להילחם בהנהלת תפוז שיעשו משהו טוב לצרכניהם זה חסר תועלת בנג'י. חבל על עצביך.

DDN

New member
עדיין אפשר להמליץ להם על פורום מתאים יותר

אבל מי שיודע, יכול ורוצה לענות פה - יכול גם. אתה לא אמור למנוע מגולשים לענות, אבל אתה כן יכול להמליץ על פורום אחר.

והכול בזכותי . המנהל חסם אותי ביגלל שעניתי

על הממיר של עידן פלוס . לבחור . המנהל כתב לא לענות. עניתי לו והוא חסם אותי . וענה לי למה המרתי את פיו . התלוננתי בהנהלה על התנהגות המנהל . והם קראו למנהל לסדר . וחסימתי הוסרה . והורו למנהל שכול אחד יכתוב כול מה שעולה על רוחו בטעם הטוב כמובן . מה זה הדיקטטורה כאן ?!. אתה חושב כך כתוב טענה . טעיתה אחרים יתקנו אותך . זה לא יהרג ובעל יעבור . בהצלחה לחופש הביטוי

ולא לישכוח מטרת הפורום זה לא עזרה במחשבים

לא טובת הגולשים . אלה טובת תפוז שתהייה כמה שיותר תנועה של גולשים על מנת ליצר רייטינג . ומחיר הפירסום יעלה . למפרסם . תפוז לא נועד לשם שמיים אלה לשם עשיית כסף כמה שיותר מפרסום . והמנהל גרם לזה שגולשים יכתבו כמה שפחות . כי הפנו את השאלה לפורום אחר . ואז תפוז היפסיד כסף .

אסור לכתוב .

1. נגד ביטחון המדינה . או מידע בטחוני 2. לשון הרע על חברה או אדם כול שהוא 3. פרסום סמוי .מלבד בחתימה והייתר חופשי כול מה ששייך למחשבים . וגם חיי חברה של הגולשים אפשר לשאול כדרך הגב . כיתבו שיהייה הרבה מה לקרוא

benjy337

New member
כרגיל

רק חלק ממה שכתבת נכון, כתבתי בעצמי שהפסדתי את הקרב, ואני ממש לא מיתבייש מזה, ניסיתי לעשות מה שחשבתי לנכון, יחד עם הרבה אחרים שחשבו שזה נכון, מה לעשות כאן זה באמת דיקטטורה, כמו שקרמר אומר, רק חבל שהוא לא מבין שזה דיקטטורה של תפוז, אבל זכותם, העסק שלהם לא שלי ומי שמגן על השיטה כאן שכל מה שחשוב זה הכסף, לדעתי לא חכם במיוחד ובטוח שלא איכפת לו מאיכות הפורומים זאת בדיוק הבעיה כאן בתפוז, שרק הכסף חשוב להם יש היום לא מאט עסקים שהבינו שקודם כל דואגים לטובת הגולשים/משתמשים/לקוחות כמו שצריך, ואחרי זה הכסף מגיע לבד FACEBOOK דוגמה טובה לזה, יחד עם הרבה מאוד אחרים הבעיה היא שלא מבינים את זה במדינה שלנו בדרך כלל, שרות, או טובת הלקוחות הם מילות גנאי אצלנו לצערי

אני מעדיף בתי עסק שנותנים לי גם שירות טוב, לשם אחזור פעם אחר פעם אם אני לקוח מרוצה והמחיר טוב.

DDN

New member
פייסבוק דוגמה רעה לכך

בעיית פרטיות אחת גדולה.

benjy337

New member
לא קשור

נתתי אותם כדוגמה כהתחילו במטרה מסוימת והמטרה לא הייתה כסף אני מאמין שבעלי תפוז היו יותר הכנסות בסופו של עניין אם הם היו דואגים קצת יותר לאיכות במקום רק לדואג לכמות

בנג' אל תתן לתפוז עייצות . הם יודעים טוב מאד

מה הם עושים . ולראייה הם המוצלחים לפי דעתי בנתיים בפורומים . תיראה איזה תנוע יש להם של גולשים . והכול בכסף . ולא עבודה לשם שמיים .

benjy337

New member
קודם כל

לא נתתי לתפוז אף עיצה ובגלל שהם מצליחים יחסית, לא אומר שהם לא יכולים להצליח יותר עד שלא אנסו גישה טיפה שונה, אף אחד לא ידע איזה דרך משתלם יותר לאורך זמן ובלי קשר, פעם שלחת לי קישור לכתבה עליך ועל השרותים שנתת בעניין טלויזיה בלבווין או כבלים משהו אתה יכול לשלוח לי את זה שוב בבקשה

נכון מאוד

כבר אמרתי שתפוז לא מבינים את הפוטנציאל אבל זה בסדר כי גם הרבה אתרים אחרים שהיה להם פוטנציאל לא הבינו גם שנים לאחר שנכחדו. ע"ע חבר'ה

התגובות

שלך מראות שאין לך מושג על אינטרנט ובטח על פורומים ובטח על חלופות. לפורומים יש כח אדיר, הנהלת תפוז בוחרת ואני לא אביע דעתי על הבחירה של הנהלת תפוז כי אני מבין את המטרות של הנהלת תפוז. בכל מקרה, לו הייתי משתמש הנתקל בבעיה ופונה לפורום לקבל עזרה ומצפה שמישהו שהוא מומחה או לפחות מבין בתחום יענה. במצב הנתון אין שום צורך בחלוקה לפורומים בתפוז, אפשר לעשות פשוט newsfeed כמו בפייסבוק וזהו.

DDN

New member
"בזכותי". . .. לא הייתי ממהר לומר

לא עשית פה שום דבר שיש לו ערך ועושה את הדברים טובים יותר. אגב, ההודעה הקנטרנית הזו כלפי המנהל, ראויה למחיקה. ביקורת עושים במסרים פרטיים.

מר DDN צדק זה כוכב בשמיים .

נכון אני לא מבין גדול במחשבים . בגילי 65+ אני ידען גדול במחשבים . כי מחשבים זה לגיל הצעיר ולא למבוגרים . ואנשים בגילי רובם לא מבינים במחשבים כלום . להוצאי כמה יוצאים מהכלל . המנהל מחק ללא הבחנה דברים שכתבתי שקשורים לשאלות גולשים . כמו על הממיר של עידן+ . כמו על מגן ברקים . ליפני כחודשיים . והמנהל מחק בצורה גסה את מה שאני כתבתי . בתשובה לגולשים . וחסם אותי פעמיים להראות אני גבור יותר מימך חברה בתפוז עובדים פקדים , אנשי מחשב, שרת ענק שמכיל את כול הנתונים . בתפוז אולי עובדים כ50 איש או יותר . כולם מקבלים משכורות . מהכסף של הפירסומות . הם לא עובדים לשם שמיים לכן כול שורה שניכתבת כאן שה יותר כסף מפרסום . והייתר לא מעניין אף אחד . לכן המנהל היפסיד במלחמה נגדי . בהצלחה לפורום

למעלה