איך קוראים מחשבות?

איך קוראים מחשבות?

הכרתי חייל שהתגייס לפני כמה חודשים. אני מכירה אותו בערך שבועיים, אבל היינו, יחסית לחייל, הרבה ביחד. הוא מאוד חמוד. מאוד מוצא חן בעיניי. מאוד מושך אותי, כיף לי להיות בקשר בו אני חושקת ונחשקת. אני נפגשת איתו בערב ואני קמה בבוקר ומרגישה ממש יפה, כי לראשונה אני בקשר (קשר החל מנשיקה ועוד חבר, כל אינטרציה עם בנים הכוונה) שטוב לי בו. אבל.. - אני לא מחפשת משהו רציני. אני רוצה להנות חודשיים-שלושה ונדמה לי שגם הוא לא רוצה ולא יכול (הוא בתכנית מאוד עמוסה וחשובה לו) ומצד שני, הוא מעמיס עליי רגשית ונפשית ואני מפחדת שזאת רק ההתחלה, כשאני מעוניינת במשהו קליל, נינוח ולא ממש רואה לזה עתיד. וניסיתי כבר לברר איתו, איך הוא רואה את זה (בעיקר מהחיבה והערכה שלי כלפיו, מאוד לא רציתי שהוא יפגע אם אהיה עם אחר וכאלה), אבל מהשיחה נכנסתי לברוךך עוד יותר רציני וסוג של הגדרנו//הוגדרנו כ"חברים", מה שזה לא אומר. אז אני חוששת שאם אנהל איתו עוד שיחה, נתחתן. ** ואולי ואולי אני סתם חושבת יותר מדי ואוכלת סרטים. אני פשוט ממש חוששת שעוד חודש אפגע בו (למרות שכמו שאני מכירה את עצמי ועד כמה שהכרתי אותו, אני זאת שאפגע).

תראי

אני לא כותבת פה בד"כ אבל קוראת לפעמים. לדעתי המצב שנכנסת אליו לא תקין לשניכם. אם את לא וראה לזה עתיד יותר מחודש תגידי לא. לא משנה באיזה תפקיד הוא ובמיוחד אם הוא קרבי. לא מגיע לשום אדם, חייל או לא חייל, להיות במערכת יחסים חד צדדית. והרבה בנות מתלוננות על זה שהן בצד השני של המצב שאת נמצאת בו. אני חושבת שאין לך ברירה אלא להסביר לו את זה בצורה הכי פשוטה והכי כנה שאת יכולה. אני עשיתי את זה כשהתחלתי לצאת עם חבר שלי. הדבר המצחיק הוא ששנינו לא ראינו לזה עתיד ואנחנו עכשיו 11 חודשים יחד ואוהבים אחד את השני המון. זה לא דוגמא מייצגת אבל חשוב ששניכם תדעו מה לצפות מהקשר הזה כי אחרת שניכם תפגעו. נ.ב אם את חושבת שיכול להיות מצב שבו אחרי איזשהו קשר תצליחי לנתק את עצמך רגשית את טועה. את בחורה וזה אפילו מדעי שזה לא קורה. אלא אם כן עברת איזו טראומה רצינית ואני מניחה מראש שזה לא קרה אז סלחי לי אם כן. בכל מקרה אני מקווה בשבילך שלא תפגעי בו ובעצמך בצורה שתגרום לך לזכור את זה מעבר לגבר הבא. כי זה לא מגיע לא לו ולא לך.

למעלה