איך עושים את זה?

rosny

New member
איך עושים את זה?

שלום אני רוצה להתגרש מבעלי,יש לנו 2 ילדים הבעיה שאין לי כסף לעורך דין ואנו רוצים לסיים את זה כמה שיותר מהר,יפה וזול מישהו יכול לעזור בבקשה?

תורני

New member
פני לגישור

אם מדובר במאבק יש עזרה בחינם בתל אביב ברחוב הנרייטה דהסולד יושבים שם פרקליטים שנותנים עזרה משפטית במחיחר מסוסבד או כלום לכי בררי הכי טוב גישור מהיר וזול ובלי הרבה בלאגן על הראש

odery

New member
גישור

פרטי יכול לעלול למעלה מ10 אלף שח.לפי דבריך יש הסכמה בינכם ,נסו להגיע להסכמה לבד בכמה שיותר מישורים.ואז פנו לגישור.

איתן פז

New member
אם את דתיה גרה בירושלים או בבני ברק (והסביבה)

אני יכול להפנות אותך למגשר מוכר לבתי דין, העושה זאת בחינם מהחל עד כלה. (פני במסר אם מעניין אותך)

אבו4

New member
פני ליח' הסיוע

בבית המשפט לעניני משפחה באזור מגורייך. תפתחי מיד בקשה לישוב סכסוך ותתפסי את הקדימות בתיק לפני שבעלך יפתח תיק בביה"דה הרבני. רוצי עכשיו!!!!!

סומבודי

New member
לא.

אל תשברי את הכלים ותובילי לכרוניקה של מאבקים. לשם מה? אתם חולקים רצון משותף לסיום יפה ותועלתי של העניין. כל הכבוד. המשיכו מתוך ראייה זו, למענכם ולמען הילדים.

touti

New member
אני אגיד לך מה אני עשיתי

לקחנו הסכם טיוטא שיש ברבנות, לפי הסעיפים שלו בנינו את ההסכם שלנו חתמנו הוא ואני עג ההסכם והגשנו לבית הדין לאישור ולקבלת תוקף חוקי בלי עו"ד בלי מגשר בהצלחה:)

אין כמו הדרך הטובה מניסיון

תראי .. אני התגרשתי נתתי הכל וויתרתי על הכל רק למען ככה שכמו שהתחתנתי מאהבה אז אגם רוצה להתגרש בשלום ולסיים יפה... אבל ראשית השאלה אם זה כדאי הצעד הזה בכלל ואת בטוחה שרוצה בכך כי זה לא קל בכלל בחוץ קחי בחשבון זה לא פשוט אבל אם אין בררה אז אין. ויתכן שזה הצעד הכי טוב לך .. זה כבר רק את יודעת... אם תררצי אני יכול לתת לך רעיון כמו שאני עשיתי בכייף שלחי מסר וכולי תקווה בשבילך שמשמיים יכוונו אותך לדבר הכי נכון בשבילך ושתצליחי רק אכיי"ר

טיטניק1

New member
אז ככה,

בתקווה שהגעתלהחלטה זו אחרי שעשית הכל למען השלום בית וכי אין סכוי לעתיד משותף ומתוך שלימות החלטה.. אם תצליחי להגיע עם הסכם כתוב בינכם מה טוב ואין טוב מזה. במקרה שלא תצליחי,עלייך לפנות לסיוע משפטי.חפשי את יחידת הסיוע שאליו את משוייכת לפי אזור מגורייך,בתקווה שאת עונה לקרטריונים של הסיוע,מלאי טפסים וצייני בהדגשה שזה מקרה דחוף.במקביל שלחי להם פקס עם בקשה שיטפלו במקרה בהקדם משום א'ב'ג'..כך זה יזרז לך את הטיפול בתיק . בנוסף,הדבר החשוב ביותר שתהיי רגועה כי הלחץ יכול להרוס הרבה..שנית,כעיצה שדרי שאתלא לחוצה לגט.לא חסר בעלים אשר יתפסו את הלחץ לגט כאמצעי לסחיטה.. חזקי ואמצי!!

למעלה