איך עוברים את התקופה?

איך עוברים את התקופה?

אני חייבת לשאול אתכן איך עוברים את ה-14 יום המתנה מהכוריגון לבדיקת הבטא, לא עובר רגע שאני לא חושבת על זה, אני בסך הכל ביום הרביעי מהכוריגון כך שנשארו לי עוד 10 ימים, אני פשוט לא יכולה לחכות חייבת לדעת עכשיו. החזה כואב לי, הפטמות קשות, ויש לי כאבים קלים בבטן התחתונה, אני מנסה לא לחשוב שזה סימנים של הריון, אולי זה פסיכולוגי, אך זה לא יוצא לי מהראש. מה לעשות איך להעביר את ה-10 ימים האלו. יש לי הרגשה טובה לגבי הפעם מפחדת להתאכזב....

זקיקית

New member
מנסים לדבוק בשיגרה

אני שמונה ימים מהכוריגון וצריכה לחכות עוד כמעט שבוע, והציצי הרבה פחות כואב, ויש תנועות בבטן התחתונה ואני עדיין אופטימית, עם חיוך, הולכת לשיגרת יומי, לעבודה, לסידורים, לחברות, למשפחה, למספרה... מאחלת לך הצלחה פנומנלית הפעם, ולעצמי אותו הדבר - ילד/ה בריא/ה ומקסים/ה בעוד 9 חודשים בדיוק.

רק תקווה

הסימנים מעודדים - והזמן בסוף עובר - דעי שזו רק ההתחלה... וכשתישמעי בטא חיובי.... לא יעבור לך הזמן עד הדופק.... וכשיהיה דופק לא יעבור הזמן עד השקיפות עורפית... וכן הלאה.... ואני מקווה שכך יעבור לך עד סוף החודש התשיעי.... כי רק הזמן והתקווה מרפאים. חיזקי ואימצי - והמשיכי לחשוב חיובי! (ולשמוע חיובי!!!)

michalili

New member
רק תחייכי

גם לי היה מאוד מאוד קשה לחכות והאמת הייתה לי הרגשה לא טובה לא רציתי בכלל ללכת לעשות בדיקת דם אבל חברה שיכנעה אותי כל פעם שהייתי הולכת לעשות בדיקה לאחר מס' שעות המכשפה הייתה מגיעה. אבל בסוף הבטא יצאה חיובי ואני מאוד שמחה ובדיוק כמו שכתבו אחר כך יש דאגות רבות שהמס' יכפיל את עצמו ושיהיה דופק וכו' אז תחשבי אופטימי ואל תצפי יותר מדי כי זה מאוד כואב אחר כך ואני מחזיקה לך אצבעות ומקווה לשמוע בשורות טובות

למעלה