איך מתחילים את הקשר?

איך מתחילים את הקשר?

שלום לכם. שמי יוסף. נכנסתי לאתר מתוך חיפוש דברים רוחניים כנים ואמיתיים שאוכל להתחבראליהם והוקסמתי ממה שקראתי. אני באופן אישי נמצא באמצע החיים ואשתף באמת שלי. כרגע תקוע. נעצרתי במסלולחיי ומחפש איך להמשיך מכאן. מספר לכם עלי כי אולי אני לא מתאים לקבוצה. אם כן שוב השאלה איך ניתן ליצור קשר ראשוני. מתי יש שוב סדנא בנושא קבלה? אני גר במרכז. תודה . יום מקסים והמשך שבוע טוב לכם.

אפשר בינתיים להתכתב?

תודה טלאור על ההזמנה. אפשר בינתיים להתכתב? ללמוד קצת יותר על הקבוצה, על הפעילות שלכם?. שתבין ,כאשר אני כותב תקוע , מתכון לחוסר מעש. לעצירה כתוצאה מדברים שהתגלגלו ככה בחיי, אפילו הייתי אומר העצירה הייתה מתוך רצון.אבל הזמן עובר ולא רואה לאן זה מוביל, או לאן בדיוק אני רוצה להמשיך. ואז פתאום גיליתי מה שכתבת על הנושא בפורום. בינתיים לוקח איתי את מה שכתבת בפורום, "לבנות בארות" ומודה לך על כך.אשתדל להפנים את התוכן. מקוה להעמיק בקשר. תודה. .

הי

שלום לך, בתקופה הקרובה אני אהיה פחות מעורב בענייני הפורום מה גם שהוא יסגר. אני מתחתן בקרוב אז אני עסוק בהכנות לחתונה ובדברים נוספים. אתה מוזמן לבקר בפורום המקורי של שושנת הגליל ואני בטוח שתמצא שם בית חם והרבה עזרה. טלאור

למעלה