איך מעבירים את הימים??

אורנה341

New member
איך מעבירים את הימים??

הי בנות אשמח לטפים איך להעביר את הימים בלי להתחרפן על לשקיפות ב-15.7
אני בשבוע 11 לפני כ- שבוע בדיוק ראינו דופק . אני אחרי שתי הפלות מוקדמות בשבוע 8-9 ופשוט לא יודעת מה לעשות עם עצמי .

בא לי ללכת לבדוק דופק שוב שבוע הבא , לפני השיקפות אבל בעלי לא מתלהב מהרעיון . הוא אומר שאני צריכה להינות ממהריון ולא להיות בהיסטריה .....
אני יודעת שהוא צודק ברציונל . אבל אמציונלית אני כל הזמן במחשבות ..... שאני אגיע לשקיפות ולא יהיה דופק

הדבר היחיד שמנחם אותי אלו ההקאות בבוקר ( בפעמים הקודמות ידעתי שמשהו לא בסדר כשפתאום האוכל נהיה טעים והפסקתי להקיא ) , הפעם אין לי קנה מידה לכלום כי ההריון הזה שונה בעוצמות שלו מהפעמים הקודמות .

אז מה אתם אומרות ? יש רעיונות ?
אורנה

ספרקית

New member
אני הייתי הולכת לבדוק שוב דופק בשבוע הבא

הלחץ שלך מובן לגמרי. לעומת זאת, העצה של בעלך לגמרי לא מובנת לי. אני מצטערת, אבל זו לגמרי עצה של גבר

תיהני מההריון? איך בדיוק? באמצעות זה שלא תלכי לבדיקות מיותרות?
לא ברורה לי הלוגיקה הזו. אבל אני בטוחה שבעלי יצליח להבין.

אני אומרת בדיוק להיפך. את בלחץ? לכי לבדיקת דופק. כך תוכלי ליהנות לפחות מכמה ימים של רוגע.

מאחלת לך שהזמן יעבור מהר מהר ושה- 15 יגיע פתאום מבלי שתרגישי.

שיהיה המשך הריון בריא, תקין ורגוע!

מור י1

New member
היי מותק

אני עוד יומיים בשבוע 13. עד היום עשיתי 7-8 א.ס. בערך פעם בשבוע. כידוע לך גם אני אחרי 2 הפלות וזה נתן לי המון נתחת.
ביום ראשון הזה עשיתי שקיפות וכבר היום עשיתי א.ס. נוסף. לא מוכנה להיות חודש עד הסקירה ללא בדיקה. א.ס. בשלב זה כבר בטני, רציתי רק לראות שיש תנועות וזה מה שהיה. הקטנצ'יק היה ממש פעיל, הרים רגליים וידיים ומצץ אצבע :). לי הבדיקות התכופות האלו עושות ממש טוב, להפך ככה אני נהנית מההריון עוד יותר. בדיקה הבא בעוד שבועיים וחצי ואחרי זה בעוד שבוע כבר סקירה.
תעשי מה שמרגיש לך נכון ומרגיע. למה להתחרפן?

שושנית23

New member
אני בהריון הזה רציתי

להימנע כמה שיותר מא.ס., אבל אם את מרגישה שזה ירגיע אותך, אני ממש מבינה. האמת, הרבה יותר מרגיע להגיע לסקירה אחרי א.ס. רגיל, אפילו תעשי יומיים לפני או משהו, כדי להוריד לחץ מהסקירה. בעיני ממש כדאי לך לעשות.
האמת, כמה שאני פוחדת ללכת לא.ס, אתמול הייתי (שבוע 15) והיה כזה כיף! כזה מרגיע... הקטנצ'יק שמה זז ומנופף לשלום... גדל... איזה כיף...

שיהיה בהצלחה, וגם קל ונעים וארוך!

שולי ג

New member
מסכימה עם הבנות, אין דבר יותר מרגיע

מאולטראסאונד, אז בשביל מה להתחרפן, זה הורס את כל היום, לא מפסיקים לחשוב על זה, את עצבנית ומדוכדכת....
אני בשלבים האלו פחדתי ללכת לאולטראסאונד, ובסופו של דבר הלכתי, וזה כל כך הקל עלי, שמאז ועד אחרי הסקירה הראשונה הלכתי כל שבוע באופן קבוע.

למעלה