איך לפרש סעיף של רו-קו הבאה?

מצב
הנושא נעול.

כרטיס רב קו שאבד/ נגנב הטעון בחוזה חופשי חודשי

במידה והכרטיס אבד/ נגנב עד ה-20 לחודש ניתן קבל החזר כספי רק בתנאי שהכרטיס יוטען מחדש בחוזה חופשי חודשי לאותו החודש. במידה והכרטיס אבד/ נגנב לאחר ה-20 לחודש ניתן יהיה לקבל החזר כספי במידה והוטען חוזה כרטיסייה שנרכש בקוד הרלוונטי ונעשה בה שימוש עד סוף אותו חודש. אין החזר על כרטיס הטעון חופשי חודשי שנעשה בו שימוש, גם לא על חלק יחסי.

1. אם נאבד עד ה-20 לחודש, אז מטעינים מחדש לאותו מחזור עד ה-20 לחודש נוכחי?
2. לא מבין מה קורה אם נאבד לאחר ה-20 לחודש.
3. מה זה אמור להיות? בהתחלה אומרים שיש החזר ועכשיו לא? מי הדפוק שיטען חוזה חופשי חודשי ולא ישתמש בו?

יש פיצוי, רק סוג הפיצוי משתנה

כרטיס רב קו שאבד/ נגנב הטעון בחוזה חופשי חודשי

במידה והכרטיס אבד/ נגנב עד ה-20 לחודש ניתן קבל החזר כספי רק בתנאי שהכרטיס יוטען מחדש בחוזה חופשי חודשי לאותו החודש. במידה והכרטיס אבד/ נגנב לאחר ה-20 לחודש ניתן יהיה לקבל החזר כספי במידה והוטען חוזה כרטיסייה שנרכש בקוד הרלוונטי ונעשה בה שימוש עד סוף אותו חודש. אין החזר על כרטיס הטעון חופשי חודשי שנעשה בו שימוש, גם לא על חלק יחסי.

1. אם נאבד עד ה-20 לחודש, אז מטעינים מחדש לאותו מחזור עד ה-20 לחודש נוכחי?
2. לא מבין מה קורה אם נאבד לאחר ה-20 לחודש.
3. מה זה אמור להיות? בהתחלה אומרים שיש החזר ועכשיו לא? מי הדפוק שיטען חוזה חופשי חודשי ולא ישתמש בו?
עד ה-20 בחודש כנראה עוד אפשר טכנית להטעין חופשי-חודשי לאותו החודש וזה מה שיעשו.
לאחר ה-20 בחודש לא ניתן להטעין חופשי-חודשי לאותו החודש (אלא רק לחודש הבא), ולכן מטעינים כרטיסיה במקום.

בכל מקרה יש לנוסע אפשרות להשלים את הנסיעות עד סוף החודש בלי תוספת תשלום.

עד ה-20 בחודש בתנאי רשום

עד ה-20 בחודש כנראה עוד אפשר טכנית להטעין חופשי-חודשי לאותו החודש וזה מה שיעשו.
לאחר ה-20 בחודש לא ניתן להטעין חופשי-חודשי לאותו החודש (אלא רק לחודש הבא), ולכן מטעינים כרטיסיה במקום.

בכל מקרה יש לנוסע אפשרות להשלים את הנסיעות עד סוף החודש בלי תוספת תשלום.
עד ה-20 בחודש בתנאי רשום
יתנו לי החזר כספי אבל בתנאי אני שוב מטעין חופשי חודשי לאותו חודש בספי ולאחר זמן אני מקבל שובר של החזר לתיבת דואר שלי, אותו ניתן לממש במרכז רב-קו ולקבל כסף במזומן.

אחרי ה-20 לחודש רשום שינתן החזר כספי במידה והוטען חוזה כרטיסייה שנרכש בקוד רלוונטי ונעשה בה שימוש עד סוף החודש. כאן לא ברור אם החזר מקבלים רק אם כבר הוטען חוזה כרטיסייה עם קוד רלוונטי ומומש עד סוף החודש על ידי נוסע או מטעינים כרטיסייה עם קוד רלוונטי שניתן לממש עד סוף החודש. לדעתי מדובר על החזר על נסיעות בכרטיסייה שנוסע מימש עד סוף החודש ואז ניתן לגשת בסוף החודש למרכז רב-קו ולקבל החזר.

אין החזר על כרטיס הטעון חופשי חודשי שנעשה בו שימוש, גם לא על חלק יחסי

כאן מדובר על החזר שלא ניתן לקבל עקב אובדן/גניבת כרטיס בפעם שנייה?

cwen

New member
אם הבנתי נכון, אחרי ה 20 בחודש

עד ה-20 בחודש בתנאי רשום
יתנו לי החזר כספי אבל בתנאי אני שוב מטעין חופשי חודשי לאותו חודש בספי ולאחר זמן אני מקבל שובר של החזר לתיבת דואר שלי, אותו ניתן לממש במרכז רב-קו ולקבל כסף במזומן.

אחרי ה-20 לחודש רשום שינתן החזר כספי במידה והוטען חוזה כרטיסייה שנרכש בקוד רלוונטי ונעשה בה שימוש עד סוף החודש. כאן לא ברור אם החזר מקבלים רק אם כבר הוטען חוזה כרטיסייה עם קוד רלוונטי ומומש עד סוף החודש על ידי נוסע או מטעינים כרטיסייה עם קוד רלוונטי שניתן לממש עד סוף החודש. לדעתי מדובר על החזר על נסיעות בכרטיסייה שנוסע מימש עד סוף החודש ואז ניתן לגשת בסוף החודש למרכז רב-קו ולקבל החזר.

אין החזר על כרטיס הטעון חופשי חודשי שנעשה בו שימוש, גם לא על חלק יחסי

כאן מדובר על החזר שלא ניתן לקבל עקב אובדן/גניבת כרטיס בפעם שנייה?
אם הבנתי נכון, אחרי ה 20 בחודש
אתה מטעין כרטיסיה, נוסע עם הכרטיסיה ומקבל החזר על *הכרטיסיה* כך שבעצם יוצא שקיבלת את השירות המלא במשך חודש תמורת הסכום ששילמת על החופשי חודשי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה