איך לנצח את המאבק בוודאות בצורה פשוטה יחסית

איך לנצח את המאבק בוודאות בצורה פשוטה יחסית

לא מספיק יום אחד של שיבושי תנועה צריך לעשות נזק מתמשך למדינה שלא תוכל לעמוד בו ! לא צריך יותר מ100 - 200 לוחמים אמיצים למאבק מדי בוקר . אפשר לחלק את השבוע לחמישה ימים ולתת סימן מוסכם לאיזה רוכב להגיע באיזה יום (למשל ביום א' מי ששמו מתחיל באות א-ה, ביום ב' מי ששמו מתחיל באות ו-ט וכו'...). והשיטה בנויה בדרך שאין למשטרה שליטה עליה : במקום להתקבץ במגרש חניה 1 שמשם יקשו עלינו השוטרים להתחיל את הנסיעה באופן עצמי באיילון דרום וצפון בין קיבוץ גלויות לרוקח הלוך וחזור בסביבות 6.30 או 7 בבוקר . וברגע מסויים בסיביבות שעה 7 רוכב יחנה על השוליים וישים על עצמו אפוד זוהר ויחכה רוכבים נוספים שיראו אותו יצטרפו איליו ויחנו על ידו וישימו אפוד זוהר גם כן ברגע שתיווצר קבוצה של 10 אופנועים יתחילו לצאת לדרך במהירות של כ5-10 קמ"ש על מספר נתיבים. ככה באופן ספונטני יווצרו קבוצות קטנות רבות ברחבי נתיבי איילון שיגרמו לשיבושים עד שעה 9.00 פחות או יותר. הדבר לא יצור חסימה מסאיבית כמו שהייתה ב15.11 אבל תיצור הפרעה קשה מספיק בשביל ליצור נזקים כבדים למדינה וקשיים בלתי אפשריים לגוש דן על בסיס יום יומי ! הקושי היחידי בשיטה זו היא שמספר הגיבורים המועט ישלם מחיר כבד בדוחות ומשפטים . על מנת שנוכל לפתור בעיה זו יש ליצור התרמה מאסיבית לתשלום הדוחות ממש כמו בימי תרומות כאשר מסתובבים על מדרכות ת"א ומתרימים אופנועים למען הגיבורים האמיצים אשר מקריבים את עצמם למען כולנו !!!! ולא חסרים גברים אמיתיים בציבור שלנו! זאת למדתי ביום א' והתמלאתי גאווה בציבור שאיילו אני שייך (קצת קטשי אבל נכון) . עם מטה המאבק רוצה להעיזר בי - צרו איתי קשר אשמח לשמוע מהרוכבים השונים מה דעתם על הצעתי לדעתי זאת תוכנית ראליסטית שניתן לעמוד בה לאורך זמן ושתוריד את הממשלה על הברכיים עד שנגיע למחיר סביר של לכל היותר 2000 ש"ח לכל רוכב ! מנהלי הפורם נא לנעוץ את המודעה

h a j b i

New member
הבעיה היא לא הדוחות

המשטרה לא כזו פראיירית. אם אתה חושב שתוך יומיים, שלושה לא תגיע להאשמות פליליות ומעצרים אז אתה ממש תמים. השבוע שברנו את הכלים פעם אחת, צריך לשקול וחשוב טוב טוב לפני שעושים את זה בשנית. ההסכמה של המשטרה הפעם לבטל את הדוחות ולהפסיק חקירות והליכים היא לא מובנת מאליו, בוא לא ניתן להם סיבה לעשות זאת. אם אתה חושב שהמשטרה לא יכולה לגבות מחיר על הפעילות השבוע אתה טועה, היא יכולה בהחלט והיא לא תפנה את זה כנגד רוכבים שהגיעו למחאה אלא נגד המארגנים. עד יום ראשון עשינו הפגנות כוח אך למעשה לא ביצענו דבר. ביום ראשון המצב היה שונה ואנשים עבדו קשה (ועדיין עובדים) כדי שאף אחד לא ישלם מחיר על כך

אז מה אתה מציע ? ! להתקפל ?!

עם לא נלך יותר רחוק אין סיכוי לנצח . אנחנו צריכים להפוך לגורם כל כך משמעותי שלא יכלו להתעלם מאיתנו . מספרית אנחנו ציבור קטן אבל בעזרת פעולות שכאלו קולנו נשמע פי כמה מאחוז הציבור הקטנטן שאנחנו מייצגים . אסור לרדת מסדר היום הציבורי ! אסור לוותר !

h a j b i

New member
אף אחד לא מונע ממך לאסוף רוכבים

ולעשות כרצונך. אני מציע לך לא לעשות את זה אבל מדינה חופשית אתה יודע...

../images/Emo41.gif אני מציע פשוט לנהוג כחוק ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

לא לחסום , לא לעשות רעש , ולא ליסוע לאט ! פשוט להגיע במאסות לצמתים ולטייל בגוש דן במרכז הנתיב! אומר שוב - נסיעה במרכז הנתיב ותפיסת הנתיב כמו
חוקי, נקי ואפקטיבי.

אהבתי ../images/Emo13.gif

ואז באמת לא יהיה למשטרה מה לעשות איתנו ואולי התוצאה פחות דרמטית מחסימה אבל זה יכול לתת לנו פתרון להחזיק מעמד לאורך זמן בלי מעצרים ובלאגן . אבל זה אפקטיבי רק עם נעשה את זה על בסיס יום יומי לאורך זמן וכדאי לחלק את זה לקבוצות לדוגמה ע"פ שם מי ששמו מתחיל באות א-ה ילך להפגין ביום א' מי ששמו ו-ט ביום ב' וכו' וככה הנטל יתחלק בין כולנו ונעמוד בהפגנה היום יומית הזאת . לא יוכלו להתעלם מאיתנו ככה ! אני אוהב את הכיוון בואו נעשה משהו .ברצינות. זה הפתרון הכי שפוי והכי צודק

על מה יעצרו אנשים ?! על נסיעה איטית ?!

לא דיברתי על חסימה מוחלטת אלא נסיעה איטית זה עבירה תנועה פעוטה יחסית ואני לא חושב שיש עילה אמיתית לבצע מעצרים . אולי 5 קמ"ש זה איטי מידי ואפשר להסתפק בהאטה מתונה יותר של התנועה , בכל מקרה עם נגיע למצב שעל בסיס יום יומי לוקח אפילו מעט יותר זמן להגיע לעבודה , בזכות מספר אופנוענים קטן , לא ינתן יהיה להתעלם מאיתנו ונהפוך לגורם חשוב ומשפיע בכלכלת ישראל ובחיי היום יום שלה.

מיצו

New member
מעניין אותי לדעת, האם הגעת לכל אחד מהאירועים

הקודמים במחאה? אני שואל באמת כי אני לא זוכר שראיתי אותך שם.

h a j b i

New member
אז בתור אחד שיודע גם מה קורה מאחורי הקלעים

אני אומר לך שאתה טועה אבל כמו שאמרתי לך, זו מדינה חופשית וזכותך לעשות כרצונך. אני רק יכול להבטיח לך שמאחורי הקלעים עובדים הרבה אנשים שמנוסים בתחום יותר ממך (יותר ממני) ודעתם שונה משלך. אני אישית יכול להמליץ לך לפעול רק עם המטה ולא באופן עצמאי.

אז מה אתה אומר על ההצעה של כאילו אין מחר?

לנסוע בתוך העיר קבוצה כמו מכוניות פשוט באמצע הנתיב כמו אוטו על זה באמת לא תהיה למשטרה מה לבוא בטענות הרי זה מה שמצפים מאיתנו ואז לא יהיו דוחות ומעצרים ולא כלום ובכל זאת הפרעה מורגשת ועיקבית לתנועה שלא ניתן יהיה להתעלם ממנה מה דעתך ?

אבל זה לא היה ככה בפועל

אנשים נסעו לאט בהרבה מהתנועה בחלק מהמקומות ממש עמדו וחסמו נתיבים אבל עם ניסע כמו מכונית נורמלית בקצב הרגיל של התנועה אבל בתוך העיר במקומות צפופים זה יצור מספיק לחץ בלי לעבור על שום חוק אפשר להתלבש למשל על אזור דרום ת"א כמו פלורנטין ברחובות קטנים כמו מטלון או לווינסקי תאר לך שיירה של אופנועים שכל אחד באמצע הנתיב בזמן שמשאית עוצרת שם ופורקת סחורה ונניח 100 אופנועים עומדים אחריה אחד אחרי השני באמצע הנתיב . חוקי לגמרי אבל ישבש שם את החיים לגמרי ותאר לך שכל יום זה יקרה באותו אזור זה יצור לחץ אדיר ! כנ"ל בסמטאות על יד שוק הכרמל או שוק הפשפשים , הסוחרים ילחצו לפטור את הבעיה ואז הממשלה תצטרך לבוא לקראתנו. והכל חוקי לחלוטין ! צריך גם מישהו שמצלם בווידאו את קצב הנסיעה וההתנהלות שלנו ומוכיח שנהגנו כחוק בוא נדחוף את הרעיון נ.ב לחלופין אפשר לשבש את רחוב אחד העם כי לבורסה הממשלה עושה הרבה חשבון

gucci3

New member
הפתרון פשוט ולא בכח

תמיד העדפתי לרכב על האופנוע ולא לנסוע ברכב, לת"א לא העזתי להיכנס עם רכב, המסקנה המתבקשת היא להשאיר את האופנוע בבית לטיולי שבת בלבד ובשאר ימות השבוע להשתמש ברכב. אם יהיו עוד הרבה כמוני באמת יהיו הרבה פקקים ואולי בסופו של דבר יהיה מישהו נורמלי שיבין שיש לעודד את הדו"ג בארץ הרי האפסים שטייניץ את ענטבי לא ישארו לעד.

פרסאוס

New member
אם יעצרו ישחררו - הפרעה לתנועה היא לא עילה

למעצר, אבל בהחלט עילה לדו"ח. וכמה דוחות הם עילה לשלילה ורכיבה בשלילה זו כבר כן עילה למעצר

zuzi

New member
לא עוברים את הארבעים עד שלא יורדים הביטוחים

צריך להחליט על מהירות מקסימלית קבועה לדו גלגלי נגיד 40 קמש ללא התארגנויות וללא עימותים מיותרים פשוט נוסעים לאט צורת מחאה לגיטימית ומכובדת (נסיעת מחאה) הפקקים כבר יגיעו מעצמם

dvsulam

New member
לא יובילו אותך למעצר, אבל לבית המשפט, בהחלט.

ב-15 לחודש, נסעתי על כביש 1 לכיוון ת"א. הייתי בנתיב הימני, מאחורי כלי רכב שנסעו במהירות של כ-80 קמ"ש. השוטר אזולאי הוריד אותי בכוח לשוליים (היה ברכב אזרחי. זה שבנהיגתו, סיכן אותי לא עניין אותו - כמעט נכנסתי בו עם האופנוע, איך שהוא נדחף עלי בזוית), יצא מהניידת וצעק עלי שאני צריך לנסוע בכביש זה על 100 קמ"ש, לקח את הניירות, העביר אותם לאחיו בניידת אחרת (גם אזרחית) והתחפף. קיבלתי הזמנה לבית משפט. סעיף העבירה - 62 (2) - נהיגה ברשלנות. זה שנסעתי בנתיב הימני, מאחורי רכבים עם שמירת מרחק כחוק, לא עניין אף אחד. זה שלא הפרעתי לתנועה (היו עוד 3 נתיבים פנויים משמאלי) לא שינה כלום. אם אתה רוצה אתה מוזמן לבית המשפט ברמלה, ב-21.12.2009, בשעה 8.30 להתרשם מהתהליך השיפוטי. (בתמונה, השוטר אזולאי מהניידת שהורידה אותי ועומדת ליד האופנוע שלי, נמצא ליד אחיו השוטר מהניידת השנייה).

shahf

New member
זה בקטע ליד נתב"ג?!

אאל"ט בגלל העבודות בכביש שם המהירות המותרת ירדה מ100 ל80 או 70 קמ"ש.

owen5

New member
../images/Emo46.gif מספיק !!!!!!!!!!!!!!!!! ../images/Emo46.gif

כמה אתם יכולים להמציא דרכים לייצר פקקים ???? אני הייתי במחאות ובחלק של המשימות אבל מספיק עם הפקקים הגיע הזמן לחשוב אחרת כי ה15 עבר ואין פתאום יתר פקקים, לא מכיר אנשים שמכרו את האופנוע הגיע הזמן שנסע יותר נכון !!!!!! מספיק לנוסע מהר בשוליים הימנים מספיק לנסוע על השוליים השמאלים מספיק לחתוך מכוניות בפניות עם נצליח לעשות את זה פתאום יאהבו אותנו יותר ועוד דוגמה קטנה: בצרפת כשרכב זז קצת הצידה כדי לתת לאופנוע לעבור, הרוכב מרים קצת את הרגל המינית כדי להודות לו 1. אני יודע שפה זה לא צרפת 2. אני מוכן לספוג את הזעם שלכם 3. אני כבר לא הגיע לעשות פקקים יום טוב ונסיעה טובה

למעלה