איך יודעים שזה הסוף?

גבריאל56

New member
איך יודעים שזה הסוף?

אני וחבר שלי ביחד כבר שנה+. לא מזמן חזרנו מחופשה של 5 ימים בחו"ל ביחד. היה מדהים. חוץ מזה שביום האחרון כבר לא יכולתי לשמוע אותו. הוא נדבק אלי ורק רציתי להיות קצת בשקט ולא לשמוע אותו מדבר. אני יודעת שזה נשמע נורא. רק הסתכלתי עליו וחשבתי "מה? איתו אני באמת רוצה להיות?" והתחלתי למנות את כל החסרונות שלו בראש שלי. חזרנו הביתה כל אחד לביתו ואחרי כמה שעות באתי לישון אצלו.. הכל היה בסדר. הוא לא הפסיק להגיד כמה הוא אוהב אותי וכמובן שזה גרם לי לשכוח מכל מה שחשבתי עליו לפני... אבל היום התעוררתי בבוקר, הוא היה במחשב, הסתכלתי עליו ושוב פעם חשבתי את אותן מחשבות רעות (כן, זה רע לחשוב ככה על בן אדם שאוהב אותך ואת אותו)... מצד אחד אני חושבת "מה אני אעשה בלעדיו? זה לא יהיה רק לאבד בן זוג אלא גם את החבר הכי טוב שלך.. והחברים שלו והמשפחה שלו והכל..אני רגילה להיות איתו ולא רוצה להיות לבד\בלעדיו" מצד שני- "נמאס לי כבר ממנו. נמאס לי מזה שאני פתחתי אליו תלות, מזה שלא בא לי לצאת עם חברות בערב אלא להיות רק איתו, מזה שהוא כל כך מחושבת כל הזמן, מזה שהוא ככה וככה וככה..." אני לא יודעת מה לעשות...

ואווו. זה כאילו עברת לגור איתו וגילית אדם אחר

קשה לי מאוד לענות לך. אחרי שנה חזרתם מחופשה ביחד, כלומר הייתם יחד כמה ימים שלמים, יום ולילה, וזה כנראה נתן לך אופציה סוף סוף להכיר אותו ביום יום ולא רק במפגשים שלכם. האם זה הטיול הראשון שלכם? הפעם הראשונה שאתם יחד לאורך כל כך הרבה זמן מבחינת שעות וימים? אולי היה צריך לעשות זאת הרבה קודם. תמיד יש הבדל בין מי שאנחנו רואים במפגשים ובדייטים ובין מי שפוגשים אחר כך ביום יום. זו התנהלות אחרת ופתאום אפשר לגלות שהבנאדם שאנחנו התאהבו בו אולי לא מתאים לנו מבחינת היום יום ואז צצות שאלות ובעיות. יש סיכוי שאת איתו מתוך פשרה מסוימת? מפחדת מהלבד? חושבת שהוא הגבר היחיד בעולם? אני חושב שזו האינטואיציה שלך שהחלה לדבר ואני לא הייתי בשום אופן מתעלם מהתחושות בטן האלה כי הן כנראה מבשרות על משהו מאוד חשוב עבורך. להתמודד.

גבריאל56

New member
עונה

קודם כל תודה על התגובה, דבר שני, זו לא החופשה הראשונה.. יצאנו לחופשה אחרי 4 חודשים ביחד ואם אני לא טועה, שם זה לא היה ככה בסוף. היו איזה רגע או שניים של ריבונים קטנים אבל ממש בקטנה. אני רק בזמן האחרון התחלתי לחשוב עליו ככה..ואז טסנו וזה עבר בימים הראשונים שלנו שם אבל כמו שאמרתי, ביום האחרון פשוט לא יכולתי יותר. והקטע הוא שאנחנו כל יום ביחד, אני ישנה אצלו כל לילה ואנחנו עושים הכל ביחד. כבר שנה שלמה..(כמובן שיש כמה שעות שאנחנו לא ביחד, אבל בהחלט אפשר לומר שרוב היום אנחנו כן). אני כן פוחדת מהלבד. אני איתו כבר מלא זמן כל הזמן, הוא ממלא לי את הימים, אבל מצד שני אני פוחדת שהתחלתי להתייחס אליו כאל מובן מאליו, דבר שלפי דעתי לא אומר משהו טוב..

elena20

New member
אז נשמע שאת איתו רק כי את מפחדת מהלבד

ולא כי את באמת אוהבת אותו. נוח לך להיות איתו כי הוא נורא אוהב וכמו שאמרת החבר הכי טוב ומכירה את המשפחה וחבריו טוב מאוד.

ה אiר

New member
צודקת.

יש כמה נורות אדומות בהודעה שלך. מובן מאליו, רוב היום ביחד, פוחדת מהלבד. כדאי למנות גם את היתרונות שלו ואז להחליט אם את רואה את עצמך "מחר" בלעדיו. ומאד חשוב בעיניי לתת לעוד דברים מקום בחיים שלך ושהוא לא יהיה הרוב. הוא יכול להיות חלק משמעותי - הוא לא צריך להיות הרוב.

גבריאל56

New member
אני מבינה שאני בהחלט מוזרה..

אני אנסה להתמודד עם זה ואחשוב מה אני עושה עם הכל

למעלה