איך אחזור הביתה? ביה"ח אלין בירושלים > קריתגת

‬ שרשור הכוונה ומודיעין 14/12-15/12

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
היי

אין לי רכב

אצטרך לנסוע כל יום כי בן משפחה מתאשפז בבית חולים אלין בירושלים

אסע עם אוטובוס זה יותר נוח לי כי יש תחנה ממול לבית של קו 446 מקרית גת אני משדרות מלכי ישראל

אבל איך אני אגיע מירושלים מהבית חולים אל הבית שלי בחזרה?

אל הבית חולים נוסעים מחר עם הסעה של נכים עם מעלון חשמלי ככה שלחזור אין לי מושג איך אחזור
לנסוע לשם כל יום אני משער שזה קל: יושב בתחנה שליד הבית על 446, יורד בתחנה המרכזית, שם אני כבר בדקתי באתר של הבית חולים איך מגיעים (הינה, צריך קו 23, הליכה קצרה)

http://www.alyn.org.il/איך-מגיעים

אבל איך אני אחזור מהבית חולים?
אני גם אלווה את המשפחה שלי ממש עד מאוחר אעזור להם עם השפה והכל אני אצא מהבית חולים לקראת הערב ומסוכן קצת אני לא מכיר את האזור ואני יכול ללכת לאיבוד

יש בידי רב קו ויהיה בידי כסף רק אין לי את הידע איך לחזור ואני בלי פלאפון משוכלל שיעזור לי אני עם נוקיה רגילה ישנה
תודה רבה אכתוב על פתק כל מידע שתתנו לי שיעזור לי להגיע בשלום מהבית חולים לתחנה מרכזית בירושלים והביתה

תודה רבה

אני גם אודה מקרב לב אם תוכלו לענות עד מחר

היי

אין לי רכב

אסע עם אוטובוס זה יותר נוח לי כי יש תחנה ממול לבית של קו 446 מקרית גת אני משדרות מלכי ישראל

אל הבית חולים נוסעים מחר עם הסעה של נכים עם מעלון חשמלי ככה שלחזור אין לי מושג איך אחזור
לנסוע לשם כל יום אני משער שזה קל: יושב בתחנה שליד הבית על 446, יורד בתחנה המרכזית, שם אני כבר בדקתי באתר של הבית חולים איך מגיעים (הינה, צריך קו 23, הליכה קצרה)

אני גם אלווה את המשפחה שלי ממש עד מאוחר אעזור להם עם השפה והכל אני אצא מהבית חולים לקראת הערב ומסוכן קצת אני לא מכיר את האזור ואני יכול ללכת לאיבוד

יש בידי רב קו ויהיה בידי כסף רק אין לי את הידע איך לחזור ואני בלי פלאפון משוכלל שיעזור לי אני עם נוקיה רגילה ישנה
תודה רבה אכתוב על פתק כל מידע שתתנו לי שיעזור לי להגיע בשלום מהבית חולים לתחנה מרכזית בירושלים והביתה

תודה רבה

בכדי שאוכל כבר בבוקר כשנצא אל ההסעה שיהיה בידי הפתק כי לאחר מכן מירושלים אין לי גישה למחשב ולאתר תפוז.

תודה סליחה שאני מטריח אתכם

קודם כל תיקון: קו 23 לא עובר בתחנה המרכזית.

בכדי שאוכל כבר בבוקר כשנצא אל ההסעה שיהיה בידי הפתק כי לאחר מכן מירושלים אין לי גישה למחשב ולאתר תפוז.

תודה סליחה שאני מטריח אתכם
מהתחנה המרכזית ירושלים יהיה עליך לנסוע ברכבת הקלה עד התחנה הסופית בהר הרצל, ובתחנת הר הרצל לעלות על קו 23 עד בית החולים שברחוב שמריהו לוין.

גם בחזור הדרך דומה: קו 23 פועל עד מאוחר, אתה נוסע איתו מבית החולים עד תחנת הרכבת הקלה בהר הרצל, לוקח רכבת קלה עד התחנה המרכזית, ולוקח את קו 446 לקרית גת. קו 446 נוסע בערך כל שעה, והנסיעה האחרונה היא ב-23:00.

אפשר למצוא את כל לוחות הזמנים באתר www.callkav.gov.il , ואם אתה לא מסתדר עם האתר, תגיד לנו את שעת הנסיעה שלך ונמצא זמנים מתאימים.

המון תודה. האם התחנה של 23 רחוקה מאלין?

מהתחנה המרכזית ירושלים יהיה עליך לנסוע ברכבת הקלה עד התחנה הסופית בהר הרצל, ובתחנת הר הרצל לעלות על קו 23 עד בית החולים שברחוב שמריהו לוין.

גם בחזור הדרך דומה: קו 23 פועל עד מאוחר, אתה נוסע איתו מבית החולים עד תחנת הרכבת הקלה בהר הרצל, לוקח רכבת קלה עד התחנה המרכזית, ולוקח את קו 446 לקרית גת. קו 446 נוסע בערך כל שעה, והנסיעה האחרונה היא ב-23:00.

אפשר למצוא את כל לוחות הזמנים באתר www.callkav.gov.il , ואם אתה לא מסתדר עם האתר, תגיד לנו את שעת הנסיעה שלך ונמצא זמנים מתאימים.
ואני מעט חושש מהרכבת, האם אי אפשר מהר הרצל לנסוע עם אוטובוס?

ראיתי שבאתר של אגד אפשר:

http://mslworld.egged.co.il/eggedti...aspx?width=1024&company=1&language=he&state=3

(יש ללחוץ על "שלח")

האם אפשר להימנע מהרכבת? כי הבנתי שמקבלים שם קנסות ולי אין ניסיון מעולם לא נסעתי ברכבת אני לא רוצה חלילה לקבל קנס

איך להגיע מבית חולים אלין לתחנה כמעט חצי דרך עשינו.
לעלות על קו 23 ולרדת בהר הרצל.

השאלה איך מהר הרצל אני אגיע לתחנה המרכזית.
מהתחנה המרכזית זה כבר לא בעיה כמובן.

המון תודה לך

שעה אין לי לצערי כי אני אשאר לעזור להם בבית חולים אולי עד 7-8 בערב מקסימום

כן, אפשר בקווים 35, 39

ואני מעט חושש מהרכבת, האם אי אפשר מהר הרצל לנסוע עם אוטובוס?

ראיתי שבאתר של אגד אפשר:

http://mslworld.egged.co.il/eggedti...aspx?width=1024&company=1&language=he&state=3

(יש ללחוץ על "שלח")

האם אפשר להימנע מהרכבת? כי הבנתי שמקבלים שם קנסות ולי אין ניסיון מעולם לא נסעתי ברכבת אני לא רוצה חלילה לקבל קנס

איך להגיע מבית חולים אלין לתחנה כמעט חצי דרך עשינו.
לעלות על קו 23 ולרדת בהר הרצל.

השאלה איך מהר הרצל אני אגיע לתחנה המרכזית.
מהתחנה המרכזית זה כבר לא בעיה כמובן.

המון תודה לך

שעה אין לי לצערי כי אני אשאר לעזור להם בבית חולים אולי עד 7-8 בערב מקסימום
כן, אפשר בקווים 35, 39
אבל התדירות של הרכבת הקלה גבוהה יותר, ולדעתי גם הנסיעה בה קצת יותר קצרה. אין סיבה שתקבל קנס אם תקנה את הכרטיס לפני העלייה לרכבת הקלה ותעביר אותו בקורא הכרטיסים מיד עם עלותך על הרכבת. אגב, הכרטיס לרכבת הקלה תקף גם לנסיעת ההמשך באוטובוס.

הדרך זהה לחלוטין בהלוך ובחזור. כמו שאתה נוסע בקווים 35, 39 או ברכבת הקלה מהתחנה המרכזית להר הרצל, אותם הקווים יעזרו לך גם בחזור.

תוספת רחוב שמריהו לווין 10-15 דקות מרכבת הר

תוספת רחוב שמריהו לווין 10-15 דקות מרכבת הר
הרצל , כלומר אפשר להמשיך גם ברגל.

וכמובן שאם הנסיעה יומיומית,לא לשכוח כרטיסיה

היי

אין לי רכב

תודה רבה
וכמובן שאם הנסיעה יומיומית,לא לשכוח כרטיסיה
בקו 446
5 במחיר 4 (96₪) לנוסע רגיל
ובירושלים כרטיסיה עירונית 10 במחיר 8 (52.8₪) לנוסע רגיל

למעלה