איחוד יקר

hen1xc

New member
איחוד יקר

לאור הנסיבות אני מספיק את התקיפה על דודו ועובר לתקיפה על גל אם אתם שואלים את עצמכם למה אז אני יצרף קובץ של מקבץ ניבולי הפה שלו המדינות שלי כרגע בחופשה שהיו מכוונים לדודו עכשיו יהיו מכוונים לגל מנהלים באיחוד אם אתם זוכרים היטב את המריבה שלי ושל גל התחילה בגלל ניבולי הפה של גל ולמרות שאמיר באותה תקופה אמר שמי שיקלל יחוסל בכל מקרה את הסיפור עכשיו אני לא ירחיב גל מאכזב אותי ועוד כמה אנשים באיחוד אבל לא עוד, זה הקש ששבר את גב הגמל מנהלים אתם יכולים לדבר איתי במסן ולשכנע אותי לעצור את ההתקפה אבל לבן אדם שנקרא גל שרב כבר עם כמה אנשים באיחוד אני לא ישתוק

חן

יש לגל כמה מדינות בתוך השף (בנתיים) עם תתקוף את השף יהיו לכך השלכות שתהיה מודע לזה לא מעניין אותי על מה אתם רבים אפילו לא קראתי את הוורד המשך יום נעים

hen1xc

New member
אז תקרא ותבין

שביינתים כל הפוזה שלך לא מרשימה אני באמת מכבד אותך אבל אתה צריך להבין שלמנבלי הפה באיחוד אני לא ישתוק תעשה אחר כך מה שתרצה הגועל והזילזול בבן אדם אחד ממש עושה בי צמרמורות

nc92

New member
אחי אתה סתם מתעצבן

אני אומר לך לטובתך, מספיק אתה במלחמה עם דודו ודרור שזה אם אתה שואל אותי לא היית צריך לעשות אבל אני מבין שעשית את השיקולים שלך. אבל לא כדאי לך להכנס למלחמה עם האיחוד/השף כי זה ייגמר רע..

MarcoCohen

New member
אל תעשה שרירים

מעניין עם דודו היה בשף היית אומר אותו דבר

מרקו זה לא קשור

האיחוד (שאני חלק ממנו) קבע שהוא לא מתערב במלחמה בן אמיר לדודו חן בברית של אמיר זאת אומרת שעם חן תוקף את השף, האיחוד יהיה חייב להתערב (לא שאני לא יכול לבד אבל תמיד כיף שיש לך גב ) , הוא לא חושב מה שהוא עשה והוא מערב את הברית שלו לנקמה אישית וזה חבל .. בגלל שגל קילל אותו .. לפני יומיים כמה קללות חטפתי מאמיר ולא התייחסתי לזה אמיר אני פונה עליך, נכון היחסים בנינו לא מי יודע מה עכשיו אבל תדבר איתו אין לי שום כוונה להתערב במלחמה שלכם גל בימים הקרובים יעזוב את השף ויפתח ברית עצמאית ועם היא תיכנס לאיחוד זה סיפור אחר אבל עד אז המדינות שלו שנמצאות בשף תחת אחריותי תודה הודעה אחרונה שלי בנושה

MarcoCohen

New member
מה הקשר למה שאמרתי?

אני אתאר לך את התמונה אמיר ודודו אבים הכל אותו דבר בדיוק רק שדודו לא RE יותר אלא THC ואמירמ חליט לתקוף אותו...אתה לא תגיד מילה רק בגלל שזה חן תוקף אתה קופץ לגל יש פה גדול וזה לא חדש עד עכשיו לא ריסנת את הפה שלו הגיע הזמן שמישהו ירסן כי שחקנםי כמוהו עושים חורים באיחוד

hen1xc

New member
בעקבות האירועים האחרונים

החלטתי לא לתקוף את גל לאחר שיחה עם אלון אבל דעו לכם שהשפה פה של שחקני איחוד רדודה ונמוכה ממש נסלדתי מרמה בוטה כזאת של רמה זה רק מחזק את דברי ההטחות שאמרתי על האיחוד האיחוד על סף קריסה (ובואו לא נציין את דודו) אלון אמרת שאני לא יתקיף את השלוחה של השף אז אתה ערב על גל ואתה תיתן את ההסברים לשפה הבזויה שלו האיחוד אכזב אותי לאחר הפרוגרום הידוע לשימצה בין אמיר לדודו אל תדאגו אחרי שנסיים עם דודו תראו מי זה באמת אמיר ומי באמת עומד מאחוריו כוחניות אצלי לא מתקבלת על הדעת ואני נאלצתי להפעיל את הכוח מתוך סיבות מוצדקות מישהו מהאיחוד פעם אמר לי שאם מישהו היה מדבר אליו ככה היה מוריד אותו בלי לשאול אף אחד ולא אציין כאן שמות בכל מקרה אני עומד מאחורי המילה שלי ואני אפתח לי ברית משלי אבל לא כרגע!

fireforge

New member
אללה איסטר שמישהו יבצע מעקב ורישום כבר

מי תוקף את מי למרות שמרוב תקיפות ביניים לא עפה תעשייה אחת חחח

GalStyle

New member
עברית אתם לא מבינים?!

אין אצלי מדינות של דודו ב100-200-300-400 אחוזז.....

fireforge

New member
אבל יש לך 2 מדינות של איציק אם אפשר אותן חזרה

בבקשה אני לא תופס אותך במסן כבר כמה ימים

GangLandx

New member
מה זה בבקשה ? הלווו

"אבל יש לך 2 מדינות של איציק במידה ולא יוחזרו תחוסל לאלתר , או שאשלח את חן עליך "

למעלה