איזו נפילה

• פותח הנושא ל3
  • פורסם בתאריך

ל3

New member
איזו נפילה

טוב חברה, אז כנראה שאני החלטתי ביחד עם הלימודים לשלב לימודי ארכיאולוגיה כי אתמול נתתי מה זאת נפילה על החצץ על צד שמאל- צלעות כתף ויד. תודה לאל לא רואים שבר או סדק בצילום ( הרופאה פחדה בגלל החוסר בסידן שיש לי) אבל טפו פטו. אם זאת, זה לא מוריד את עוצמת הכאב. אני חייה כרגע על אופטלגינים ומתקשה מאוד לשבת בכיתה. כל שנייה אני לוחצת על איזור החזה כי כואב לי ובטח שאר חברי לכיתה חושבים שאני איזה סוטה ( חחחחחחחחח). וואלה, לא ידעתי שנפילה יכולה להיות כל כך כואבת זה פשוט סיוט- חברה למי שרוצה לבדוק מה מתרחש על הקרקע שהוא מהלך עליה אני ממליצה בחום על שיטות אחרות מלבד צניחה חופשית. נ.ב תאחלו לי בהצלחה, מחר אני הולכת לאישפוז יום לקבלת ברזל- הדרי- ראי הוזהרת- התחרות בעיניה עומדת..... שירי

Fire Wolf

New member
חצץ ....וברזל

בהצלחה בטיפול הקרב ובא! נמשעה נפילה רצינית, שתבריאי מהר כידי שתוכלי לרדוף אחרי המרצים.... בתור מישהי שסיימה ללמוד תמיד יש צורך לרדוף אחרי מישהו...בלהההה אוניברסיטה......
מחזירה חיבוק של החלמה

יו

מה מצאת בין החפירות הארכיאולוגיות? צילמת?
תרגישי טוב מותק ותזהרי פעם הבאה .... מה זה?

gaia20

New member
שיט../images/Emo93.gif

זה אומר שסיכויי לנצח הולכים ופוחתים... טוב...נו...לזכותי יאמר שהיום סיימתי מחזור -בהצלחה- בלי דימומים מיותרים, אחרי 4 ימים בלבד!!! (מחזור רגיל=8 ימים) להזכירך- סיום התחרות הוא ב 27/10!! יוווווווו, איזה מתח!! ובקשר לחקירות הארכיאולוגיה המוצלחות עד מאוד שלך....ממי, אני מציעה לך להחליף מקצוע....

ל3 - מעיניין לעינין באותו עיניין

לא מיזמן קיבלתי את זה ב-דוא"ל - מדובר בציור על גבי מידרכה מתושלח הצעיר

ל3

New member
מתושלח

זה פשוט מדהים, וואלה, אם כבר ליפול אז לפחות על דבר כזה....

למעלה