איזה שיר של רבלדה אתם הכי אוהבים?

efif1212

New member
איזה שיר של רבלדה אתם הכי אוהבים?

לא רק של הלהקה... מבין כל השירים ששמים בסדרה.. אני הכי הכי אוהבת את por besarte ואת salvame...

../images/Emo79.gifהשירים שאני אוהבת:../images/Emo79.gif

salvame por besarte fuego solo quedate en silencio barbie de plastico ensename tenerte y quererte nuestro amor

osh360

New member
אני..

סלוומה..אניסייניימה..א טו לאדו..הכי יפההה..וטרנרטה וקוארטה

OליושO

New member
אני אוהבת את כל השירים!!

יש להם שירים מהממים!!! אבל הכי הכי.. את FUERA salvame ME VOY ASI SOY YO QUE HAY DETRAS ועוד מלא חח

osh360

New member
כמובן שכחתי ת'קליפ הכי חדש של

התפיחה הכי יפהההההההה

LimoR L

New member
אני

הכי אוהבת את salvame
FUERA q fue del amor

LimoR L

New member
למה לא אוהבים?

זה שיר מהמםם!! אני חולה על איך שכריסטיאן שר שם!!

../images/Emo45.gif ../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif ../images/Emo104.gif../images/Emo163.gif

ואני לא מכירה אף אחד שזה השיר האהוב עליו מרבלדה,והוא בין האהובים עלי

ShiRoShKa

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo42.gifאני חווולהה על השירר הזה../images/Emo70.gif

rotemsror

New member
עונה!

אני הכי אוהבת את solo quedate en silencio barbie de plastico /_Este_coraz_n. q fue del amor A Tu Lad, fuegoo, וPOR BESARTE SALVAME liso y sensul ensename tenerte y quererte אני או8הבת הכל אבל בעיקר את אלה!

rotemsror

New member
אני כבר מחכה לפרק של היום ../images/Emo58.gif

לא רוצה שדייגו ורוברטה ייפרדו אוף הם כל כך מושלמים ביחד זה לא הוגן!!! חוץ מזה אני לא מבינה איך תומס אומר לסימון להתחיל עם רוברטה!!!!!!!!!!!!!! חוץ מזה אם הוא באמת היה מכיר את דייגו הוא כבר היה שם לב שדייגו באמת אוהב את רוברטה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אוף.....................

rotemsror

New member
../images/Emo58.gif מישהו יודע איך קוראים לשיר

שיש בחתונה של לופיטה וניקו וגם יש אותו כשרוברטה ודייגו רוקדים במסיבה של דייגו בעונה השנייה! משהו עם פילינג אוט אוף מיי סיסטם ואיי קד מייק יו לוב מי! אם מישהו יודע בבקשה זה דחוף!!!!!!!!!!!

ג ב ש ו ש

New member
גמני מאוווודד אוהב את השיר ../images/Emo88.gif

מדהיםם אין מה להגיד ...חבל על הזמן

למעלה