איזה פורום נחמד מצאתי

הדחליל

New member
אחת / אחת / אחת ...

שלום פסיפלורה אחת ושלום לאריאנה אחת ושלום לכל אחת ואחת ואחת ואחת ואחד גם ... בקשר לגפרורים והקש ... אני מניח שהתכונתם לעץ האלון המסוקס ולפרוז`קטור .. אבל זה רק בבחינה אישית לא על גבי הפורום :)

צ`מע

אני קיצרת רואי. לא רק שאני בוחנת מאודדד מקרוב, אני משתמשת המון בחוש המישוש. שיו. כבה את הפרוז`קטור! חם כאן!!

הדחליל

New member
מעצר אזרחי ...

אזיקים לא אבל יש לי צעיפי משי משובחים במגוון צבעים... רק תגידי מתי ואיפה ושיהיה לאן לקשור !!!!!

הדחליל

New member
שיר בקשת רחמיך, גבירתי הנאצלה

------- שמיים ממעל מלאי כוכבים ניצנוצי קרח היבהובי מלאכים יש אומרים זה מגיע יש כאלה כבר כאן רחמיך אשה הם מתת הזמן ללא רגע ללא רוגע ממתין ומצפה לידך הנוגעת למחילת ליבך ---------- אני מקווה שהשתפרתי ... לפחות קצת

איזה מילים. איזה מילים!!!!!!!!!!!!!

נשפכתי! (פ רפויה בבקשה..) דחליל דחלילון מפלרטט בלשון איך לא אכנע לזו התחינה.. חיוך כאן מפציע עוד דקה ויגיע וחיבוק ענק יאמצך חזק שולם שולם לעולם ברוגז ברוגז מידי פעם ;-) פסי (משתעלת חול וחורקת שיניים)

gool

New member
מממ. גם אני סוטה קטן

ובבוא היום, לא יהיה זה חלום אפגוש אותך פסי ואתן לך מתת אלוהים ליקוק לשוני הרטוב אל תוך פרחך האהוב ואת ... תגמרי

אור-לך

New member
מממ

ואני חושבת כי אתם הגברים בטוחים כי מתת אלוהים צפונה בלשונכם הרטוב עד אמרנו כי טוב אך אנו הנשים ללא אותות ומופתים יודעות מה מתת ומה טוב עד גמרנו לרוב ללא הגיג או חזיון לא צריכות את זו הלשון ומה טוב!!!

gool

New member
?

משום מה חשבתני שאת האשה לבטח היית נורא מסכנה אם לא הגברים שעלייך עורגים היו הלשון מכניסים ?

דחליל שרליל

אנא ממך, שמי אוריאנה. אריאנה זה אולם-חלטורות זול ביפו. אוריאנה או או יש?

למעלה