איזה מקצוע?

vardok

New member
איזה מקצוע?

1 איזה מקצוע הכי כיף לעלות איתו רמות? 2 איזה מקצוע הכי חזק וקל לעלות איתו רמות?

jeblesh

New member
כיף ?

זה תלויי בהגדרה שלך ככיף בגדול קרגה יש שילוב מנצח של JC ו BS לא משנה איזה קלאס אתה בסופו של דבר המספרים טיפה יותר גדולים איתם (סביר להניח שזה לא ישאר ככה יותר מידיי זמן אבל קרגה ....) "ריקמה" לצערינו לא נותנת יותר מידיי מכיבן שהproc של ה inchatneamt's משמה לא גדל עם הציוד שלך וזה קצת מעצבן והופך את העניין לפחות מתגמל ממקצועות אחרים... לגבה כסף זה באמת תלויי בשרת שלך אין באמת תשובה , מה שעוסקים בו הכי פחות נותן יותר כסף ובכול שרת זה שונה לגבה כיף אז אני חיב להגיד inchating ו"ריקמה" מכיבן שבשביל להעלות את הרמות שלהם אתה פשוט צריך לעשות מה שתכננתה לעשות שאתה עולה דרגות (להרוג כולמינה היומאנויידס) במכום לרוץ אחרי מכרות\עשבים כול היום או להרוג מפלצת אחת ויחידה שמפילה thingy קזה או אחר P: או שעוליי את תהנה מalc ותסתובב עם כולמינה דברים מוזרים בתיקים ולא יפריע לך לרדוף אחרי עשבים בכולזאת , זה דיי אישי ...

קטריס

New member
סקינר + עובד עור זה מקצוע תענוגות ../images/Emo45.gif

אני מסתובב לי Hillsbrad hills.. רוג רמה 24-26 משהו כזה, פתאום mage אנושי נכנס למערת היאטים, מתחיל להפיל על ימין ועל שמאל. אני אחריו, עושה סקין לכל המערה פעם אחת בדרך פנימה, פעם שניה בדרך החוצה. ושלא נדבר בכלל על מה קורה כשמריצים אותי אינסטאנס. loot פעמיים - פעם אחת מה שיש, פעם שניה סקין. אני מטייל בבראנס בשעה שיש הרבה שחקנים, גופות של חיות מכסות את השטח עד לאיפה שהעין רואה. מתחיל לעשות סקינינג.. לא מחפש שומדבר, הכל פשוט שם. עכשיו בתור רוג עם stealth ו-vanish וספרינט וגליף של 75% יותר מהירות ל-lockpicking, אני נכנס לאינסטאנסטים לבד, מתחיל לקחת תיבות
לא מעניין אותי מה יש בפנים בכלל..

למעלה