איזה מוצרי מזון אפשר לקחת במזוודה לארה"ב?

פרנקוש 2

New member
איזה מוצרי מזון אפשר לקחת במזוודה לארה"ב?

שלום לכם!

אני לא יודעת אם השאלה שלי קשורה לפה, אם לא תקנו אותי אבל אני מניחה שאתם מבינים בתחום.
הורים שלי טסים בקרוב לארה"ב לבקר בן משפחה, הייתי רוצה לשלוח איתם כמה קופסאות עם עוגיות, שיהיו במזוודה כמובן.
האם יש עם זה בעיה כלשהי? כי אני יודעת שבארה"ב מחמירים בבדיקות ועושים כלמיני בעיות בנושאים מוזרים.
אשמח לשמוע את דעתכם!
שתהיה שבת שלום

סיון.

iris mom of two

New member
מותר לשלוח

כל אוכל מעובד מלבד בשר.
&nbsp
ההחמרה היא בכלל לא מוזרה. אסור להביא בשר בגלל חשש לפרה המשוגעת, ואסור להביא כל מה שמהצומח ויכול להצמיח כדי שלא יהיה נזק לחקלאות האמריקאית. כלומר פרות וירקות מעובדים או מבושלים, אין בעיה. תפוח שנלקח לאכילה על המטוס ולא נאכל - בעיה. אבל! חובה להצהיר. כאשר מצהירים, מקסימום יזרקו את מה שבעייתי. כאשר לא מצהירים, אפילו מה שמותר יכול לחטוף קנס רציני.

פרנקוש 2

New member
חובה להצהיר על עוגיות שבמזוודה? לא בתיק יד או משהו..

מה זה אומר בדיוק להצהיר?
&nbsp
ותודה על התשובה!

iris mom of two

New member
להצהיר על כל מאכל שנמצא איתך

מזוודה, תיק יד, זה לא משנה איפה.
&nbsp
כששואלים אם הבאת דברי מאכל, אומרים כן. כששואלים מה, אומרים עוגיות. הבאתי מזוודות מלאות שטויות מישראל, בעיקר טופי (מכורה, ואין פה טופי טוב זמין), שוקולד וחלווה. פעם אחת זרקו לי אוכל, וזה היה נקניק שקניתי בשדה תעופה בהולנד לאכול על הטיסה. אפילו התנצלו על כך, אבל לא החזירו לי כסף
. כל עוד שתענה בכנות על השאלות (ואין משהו מחשיד או רע בתשובות) לא תהיה שום בעיה.

תומלול

New member
כלומר שניצל מטוגן אסור? ואם יש לנו מכתב רפואי באנגלית

שבו כתוב שמסיבות רפואיות יש להקפיד על מזון מבושל בבית בלבד, גם אז אסור?
האם את יודעת אם זה אותו דבר בקנדה?

iris mom of two

New member
לא יודעת פרטים שכאלו

עוף זה לא בקר, אז יש סכוי שיעבור. תלוי פקח. ניתן לקרוא את החוקים במלואם באתר של הNTSB. ובקשר למכתב רפואי, אז זה אומר שחובה אוכל מבושל ביתי, לא שצריך לאכול בשר.
&nbsp
לא יודעת את החוקים בקנדה.

iris mom of two

New member
ועוד משהו

אם יש בעיות רפואיות שמכריחות דיאטה קפדנית, יש בארה"ב די גמישות לנושא כמעט בכל מסעדה.

למעלה