איזה טירוף!!! עומד לכם מישהו בחוץ שאתם לא מכירים ודופק לכם בדלת ומתחיל לפרוץ את המנעול. מה הייתם עושים?

אור גינאל

Well-known member
זה לא שהמשטרה לא עושה כלום, ולא שאני גיבור גדול, אלא שיש דרכים להתמודד עם התופעה הזאת .
קודם מתקשר למשטרה ומודיע שאתה הולך לעכב את החשוד בהתפרצות, יוצא אליו ומודיע לו שהוא מעוכב בחשד להתפרצות לדירה, אם הוא מתנגד יש לך סמכות להשתמש בכוח סביר (הגנה מפני תלונה על תקיפה) עד להגעת הניידת (בטווח זמן של 3 שעות), אם הוא בורח, תוכל להעביר את התיאור שלו יותר מפורט לשוטרים כשהוא מולך פנים מול פנים , וכשיתפס יהיה לו עוד תיק על הפרעה לעיכוב.
אם אתה מפחד להתמודד לבד, תרים טלפון גם לשכן, עוד עד ירתיע.

נערך לאחרונה ב:
זה לא שהמשטרה לא עושה כלום, ולא שאני גיבור גדול, אלא שיש דרכים להתמודד עם התופעה הזאת .
קודם מתקשר למשטרה ומודיע שאתה הולך לעכב את החשוד בהתפרצות, יוצא אליו ומודיע לו שהוא מעוכב בחשד להתפרצות לדירה, אם הוא מתנגד יש לך סמכות להשתמש בכוח סביר (הגנה מפני תלונה על תקיפה) עד להגעת הניידת (בטווח זמן של 3 שעות) .
הנקודה היא מה קורה שמי שמתפרץ חזק ממך בצורה ברורה.

אור גינאל

Well-known member
הנקודה היא מה קורה שמי שמתפרץ חזק ממך בצורה ברורה.
אם ידוע שזאת תופעה ולא רוצים שהיא תחזור באותו איזור כדאי לשלב כוחות עם עוד כמה שכנים ולתכנן עוד לפני כן. כך שידעו הפורצים שלאיזור הזה לא כדאי להם להתקרב.

אם ידוע שזאת תופעה ולא רוצים שהיא תחזור באותו איזור כדאי לשלב כוחות עם עוד כמה שכנים ולתכנן עוד לפני כן. כך שידעו הפורצים שלאיזור הזה לא כדאי להם להתקרב.
אנחנו בעיר לא בקומונה,לא מכיר את השכנים לא עובד איתם בשיתוף,מי אמר שהם בבית שאני בבית ועוד.

Critical Thinking

Well-known member
קודם מתקשר למשטרה ומודיע שאתה הולך לעכב את החשוד בהתפרצות, יוצא אליו ומודיע לו שהוא מעוכב בחשד להתפרצות לדירה, אם הוא מתנגד יש לך סמכות להשתמש בכוח סביר (הגנה מפני תלונה על תקיפה) עד להגעת הניידת (בטווח זמן של 3 שעות), אם הוא בורח, תוכל להעביר את התיאור שלו יותר מפורט לשוטרים כשהוא מולך פנים מול פנים , וכשיתפס יהיה לו עוד תיק על הפרעה לעיכוב.
מכיוון שידוע כי ערוצי הטלוויזיה מצויים במלחמה נואשת על שימת הלב המתמעטת של הצבור (לצרך תמחור זמן פרסומות) ולנוכח הירידה המתמשכת בצריכת מידע באמצעות טלוויזיה ומעבר לפלטפורמות אחרות - צפוי כי יעשו הללו כל אשר לאל ידם לרתק, ואין משהו מרתק יותר מהטלת אימה.

זאת עשה:
צלצל 100, הודע כי פורץ מטפל כרגע בדלת, אינו נרתע מקריאות אזהרה שלך, עומד להתגבר על הבריח האחרון וכי אתה ממתין לו באקדח שלוף, מחסנית ב"הכנס", כדור בבית הבליעה וברגע שתכרע הדלת - תירה בו (דין גנב במחתרת), זאת מכיוון שכל חלונותיך מוגנים בסורגים, אין יציאה נוספת לדירתך, ואינך יכול לברוח עם הילדים ועם אשתך ההרה ללדת המתקשה במנוסה.

לא משנה שאין לך אקדח.
דקלם את מה שאני מציע.
אני משוכנע כי משטרה תגיע תוך הרבה פחות משלוש שעות...

DANIAVNI

Well-known member
תכתבו על הדלת שלווה יעקבשווילי
חותם לכם שהוא לא יגע בדלת של גרוזינים ( סליחה, גיאורגים ).

איך הוא יודע למי ללכת ?
מי גר לבד ?
מי נמצא לבד?
בבת ים יש הרבה ערסים שיכולים לפוצץ אותו, איך יודע לאן לא ללכת ?
צריך חקירה .

למעלה