איזה גדול!

The איש

New member
המקרה פה הוא שונה

במקרה של אישה שרוצה להרות מזרעו של גבר ללא שזה יקח חלק בגידולו של הילד (או יהא נשוי לאותה אישה), אזי הסכם שיפוי הוא הפתרון המתאים. שימי לב מה הייתה טענתי, האב אכן ישלם הוצאות לילד, בזה אין ספק. אולם מהות ההסכם הינו בן האם לאב ותוכנו "הסכם בו האם מתחייבת לשפות את האב" זהו חוזה לכל דבר בין שני הצדדים ולילד אין קשר לכך. הוא יכול לתבוע מאביו ככל העולה על רוחו ואף לקבל זאת מביהמ"ש, אולם אז, תצטרך האם לשפות את האב בהתאם להסכם בינהם. לא תשפה, יגיע העניין בשנית לביהמ"ש על הפרת חוזה...ומכאן הדרך פתוחה and may the best win

3 שרונית

New member
אכן, ככה זה עובד בד"כ, אבל

האשיה תמיד תוכל לטעון שתשלום השיפוי לאב יגרום לפגיעה בקטין...ולבקש דחיית תשלום החוב "עד שתעשיר" מה שאומר בעצם שהאב יכול לרשום את החוב על הקרח. ד"א גם החחתמת ערב מצד האם על הסכם השיפוי תיפול בדיוק מאותם נימוקים של פגיעה בקטין

The איש

New member
הטענה הבסיסית נכונה

אבל אז אנו נכנסים לעניין של דיני חוזים וכיצד בית המשפט ייטה לפרש את הסכמת והבנות הצדדים. אם לדוגמת יתברר כי האם היא בעלת אמצעים (ויש מעבר של בתי המשפט למשפחה לכיוון הזה) וכי שיפוי האב לא יפגע בקטין אזי בית המשפט יימנע מלתת להסכם פרשנות מרחיבה.

3 שרונית

New member
לא אם המשפט יתנהל אצל כבוד השופט שוחט :))

ובכלל אם האישה בעלת אמצעים הרי מראש אין לה עניין להפר הסכם ולתבוע ... חוץ מזה שכל הטענה שלי מבוססת על טובת הקטין, אם האב יצליח להוכיח שאין פגיעה בקטין האימא "אכלה אותה".

3 שרונית

New member
נהפוך הוא, מישהי מלאת הערכה למערכת המשפט

ולשופטים מסויימים בפרט :))

לפני ששניכם מזמנים אותי לפסיקה בנושא הדיון

אכריע את הנושא במהירות רבה , שרונית מאמי והאיש ..תהיו בטוחים שכל מה שהעלתם כאן בדיני החוק ומשמעותיו הרבים ,עבר את רמוני בקילומטר ויקח לו בערך חודש לתפוס מה היה כאן
אני די בטוח שאחרי כל זה הוא יחשוב פעמיים אם לעשות את זה בכלל ואי פעם ועם קונדום כפול חחח .

סוויפי

New member
גם לי..

זה קרה, ועוד ממישהי שלא ראתה אותי מעולם, היינו רק בקשר טלפוני..הזוי

ramoni1

New member
תגיד לה סבבה

פרק ,וזרוק, נשים כאלו רק כך הן מבינות

סוויפי

New member
לפחות אם היתה יפה..

סתם בהמה שמנה בת 40 שרוצה ילד נואשות, אין מצב

ramoni1

New member
יופי בעניי המיתבונן

אבל גם אני לא נימשך למלאות, אבל זה לא אומר שאחרים לא נימשכים

ramoni1

New member
לביאה

מה את רוצה? אמרתי שיופי בעני המיתבונן{שחור על גבי מסך} מה הקשר לדוגמנית... אגב לא הייתי רוצה לעשות ילד לדוגמנית, הייתי משלם ים כסף

הגבתי למה שסוויפי כתב

וכן גם לגבי עיניין הפרוק וההרכבה או הזריקה כבר לא זוכרת שאתה רשמת... ולמה על ילד אחד אנשים משלמים ים של כסף ואני על שלושה מקבלת אגורות?!

ramoni1

New member
את זה את צריכה לשבת איתו קודם כול

לנסות להגיע להבנה, תנסי לשים בצד את הרגשות, וחישבי על ילדיך! מניסיון חומד, זה עובד! כי אנחנו לא פועלים נכון כשאנחנו מלאים ברגשות שלילים ועוד דבר תיסתכלי קדימה ולא אחורה! אבל כן! לימדי מהעבר בהצלחה

סוויפי

New member
לביאה..להלן רשימת המכולת

מסכים שיופי הוא בעיני המתבונן, למשל אני ...יש יופי ולוק מסוים שאליו אני נמשך, ולאחרות, יפות ככל שיהיו, אין את זה שם. ו...דווקא הלוק הרזה והצנום לא מדבר אלי, אלא דווקא הבהיר והמלא יותר..כן. ולא יעזרו אלף מילים....הלוק הנכון, הוא ההתחלה ובלעדיו...אין הצתה. גם אם היא הכי נחמדה ואינטילגנטית בעולם. בקיצור...מבוקשת אשכנזיה בהירה עד בהירה מאד, עיינים בהירות ו...שיהיה לה תחת עסיסי.. ועל האופי...בפעם אחרת, עכשיו הולך לתת אוכל לילדים שלי..

למעלה