אחרי צפיה שניה

lamour

New member
אחרי צפיה שניה

בrevolutions עלו בי כמה שאלות שכנראה לא עלו בי אחרי הצפיה בבכורה כי התבאסתי תחת מהסרט, דבר ראשון אני חייב לציין שהסרט לא רע כמו שזכרתי אותו, הוא לא מי יודע מה אבל מצד שני לא גרוע כמו שזכרתי דבר שני, סמית שכפל את עצמו על כל דבר במטריקס, החל מאנשים רגילים ועד לתוכנות כמו הנביאה ושרף (אני מתאר לעצמי שגם את הארכיטקט) בכל מקרה, בקרב עם ניו סמית השטלת על ניו ואז בגלל שניו היה מחובר דרך הסורס למטריקס אז הסורס חיסל את סמית דרך ניו כי הוא היה בעצם חלק ממנו, אבל אחר כך רואים שכולם לפחות התוכנות חוזרות לחיים סאטי והנביאה ושרף והארכיטקט אז... למה שניו לא יחזור לחיים?! למה ניו מת והאחרים לא? ואני גם מתאר לעצמי שהאנשים שסמית שכפל את עצמו עליהם חזרו לעצמם

megahertz

New member
וואי ראסמי צודק..../images/Emo21.gif

אבל מצד שני..התוכנות יכולות להתקין את עצמן מחדש.. והאנשים הרי עוד בקפסולות.. לעומתם ניו כמעט התפוצץ

lamour

New member
כן אבל לא

ענית על השאלה שלי.. ואני בטוח שלא כל האנשים שמחוברים למטריקס מתו כי סמית השטלת עליהם כי גם הנביאה והארכיטקט דיברו על אלה שיוכלו להשתחרר וכאלה המכונות לא היו הורגות את כל האנשים!

matrixtrinity

New member
ועוד יש משהו

חשבתי על זה אחרי שראיתי את רוולושנס בפעם הראשונה. איך שניאו\סמית' מתפוצץ ( אחרי שסמית' שיכפל אותו ) זוהי בדיוק אותה הדרך שבה ניאו התפוצץ שהיה בתוך סמית בסרט הראשון. זו אחת הסיבות שאני חושבת שניאו לא מת כי הוא בטוח לא נעלם סתם ככה!! כי עובדה שבסרט הראשון הוא חזר. והרעיון שהעלת גם נתן לי חומר למחשבה !

lamour

New member
בסרט הראשון

רואים את סמית מתפוצץ ונשאר לנו את ניו עומד ומה שאנחנו רואים זה בעצם רק ההתפוצצות בתוך המטריקס, זה משהו שניו עשה בתוך המטריקס, אבל לעומת זאת ברבולושנס ההתפוצצות באה מבחוץ, מהסורס הוא פוצץ את הכל רואים את ניו בעיר המכונות כולו זוהר כאילו הסורס חישמל אותו ואז בתוך המטריקס כל הסמית למיניהם מתפוצצים, בסרט המקורי אין שום דבר שמתרחש בעולם האמיתי ורואים את ניו מחוץ למטריקס

למעלה