אז שלוחים או שלופים ?

אז שלוחים או שלופים ?

תביעה נגד הזמר קובי פרץ בגין העלבת משפחה. פרץ הוזמן להופיע בבר מצווה בעפולה ובאמצע ההופעה החל לכנות את הקהל ואת המשפחה "שלוכים" קובי לא הסתפק במילה פעם אחת וחזר עלייה כמה פעמים במהלך הערב. ככל הנראה המשפחה נעלבה מאוד מהמילה הפוגעת והחליטו להגיש תביעה נגדו על סך 100 אלף שקלים. ללא ספק הוריו של הילד רצו לשמח את בנם והפתיעו אותו בכך שהזמינו את קובי פרץ ולטענתם שילמו לו סכום נכבד של 34 אלף שקלים ,וכמובן לא קיבלו את "ההופעה" שציפו לה. מה דעתכם על הנושא ? טעמי האישי הוא שכזמר בקנה מידה כמו שלו לדעתי את הסלנגים שלו עם החברים / את כל הביטויים תשאיר בבית פאקינג אתה בא להופיע תן את ה 45 דקות שלך קח את ה 34 אלף שקל ותתבטא בוואן איך שאתה רוצה

i c u 2

New member
היה גם בערוץ 2

שיגיד שהוא יצא קצת טמבל ונגמר הסיפור, למה להמציא שטויות? מה זה שלופים? מילה שהוא שלף ? :}

אני חושבת שהוא התנהג ממש מגעיל

ומגיע לו שתבעו אותו מה זה להגיד ככה "שלוכים" באמצע הופעה אתה צריך לכבד את הקהל שעומד מולך ולא משנה איזה סוג קהל זה.

בIקסר

New member
איזה שלופים בראש שלו

היה צריך לעמוד כמו גבר ולהגיד "טעיתי" לא התכוונתי ואני מתנצל הדברים נאמרו בבדיחות הדעת. לקנות לילד סוני פלייסטיישן מתנה, ולחסל את הנושא כמו גבר אמיתי במקום זה, הוא התנהג כמו נמושה פחדן ושקרן. והלואי שיקבל 100,000 קנס ושילמד לא ללכלך על אלה שמפרנסים אותו עלה לו השתן לראש !!! מי שישמע יחשוב שהוא הגיע מהאקדמיה לספרות בפולין. עבד כי ימלוך בעעעעעעעעעע

i c u 2

New member
עוד מעט כתבה בנושא

באולפן שישי עם יאיר לפיד תהיה כתבה בנושא. מעניין אם סוף סוף קובי פרץ יתנצל ויביא שעשה פאדיחה.

i c u 2

New member
השתכנעתם?

בכתבה הוא הוציא סרטון מירח הדבש שלו שבו הוא אומר שלופים בבירור וטען שזה סלנג שלו ושל הלהקה שלו. מישהו השתכנע?

הוכח...קובי פרץ אמר "שלופים"

כל מי שמכיר את קובי יודע שהוא משתמש במילה הזאת די הרבה אני אישית שמעתי את קובי אומר זאת כמה וכמה פעמים,(לפני הארוע המדובר) כל מי שיש לו אוזן מוסיקלית יכול לצפות בהקלטה של בר המצווה ותספיק לו פעם אחת כדי לראות את האמת, כל מי שאומר אחרת- הכל מקנאה בזמר, ככל שהזמן עובר כך מוכח יותר ויותר שקובי אינו משקר, והנה עוד הוכחה קטנה לקחו את קלטת הבר מצווה וניקו את כל הרעש מסביב. ןיוצא שקובי אומר בבירור "שלופים"-ולא "שלוכים"

למעלה