אז זהו.. התגייסתי..

lsd500

New member
אז זהו.. התגייסתי..

ביום שלישי. הייתי אמור להתפנות ברביעי, אבל בגלל ת"ש נשארתי עד יום חמישי. אני חוזר לבקו"ם ביום ראשון.. כמעט כל שריון התפנו כבר.. הבקו"ם דווקא לא כל כך גרוע. אמנם המיטות חרא של מיטות וצריך לקום ב4 וחצי כל בוקר והיום ארוך מאוד, אבל המפקדים זה שכונה והמשמעת שכונה, שעות יושבים בתור לכל דבר, אפשר להגיד קייטנה.

אל תדאג..

אל תדאג הקייטנה הזאת שאתה מתאר לא תמשיך להרבה זמן.. קרבי זה משמעת חבל"ז.. שיהיה בהצלחה, ואני מעריצה אותך על שהלכת לקרבי.. בהצלחה..

lsd500

New member
עוד שאלה...

ביום ראשון (עוד יומיים) יש לי פגישה את הקצינת ת"ש בגלל טיפול שעדיין לא הסתיים (התחיל ברביעי-חמישי). אני צריך לפתוח ועדה רפואית בגלל בעיה רפואית שנוצרה לי ועשוי לרדת בגללה פרופיל, משמע אני עשוי להישאר בבקו"ם 2-3 ימים. איך אני מוציא פס לצאת הבייתה באחד מהלילות האלה? אומנם קייטנה אבל עדיין צבא זה חרא, מעדיף להיות בבית... שאלה נוספת: אילו אנשים עלולים להיות מסופחים לבקום? אם רואים שאני נשאר בבקום הרבה זמן בגלל טיפולים (ת"ש, פרופיל וכו') יכולים לספח אותי לבקום? תכלס זה טוב כי הפז"מ דופק, לא? תודה ושבת שלום!!!

lsd500

New member
פטור מגילוח

איך אני מוציא פטור מגילוח? אפשר כבר בבקום? יש לנו צדיק אחד במילואים שמנהיג ת'בית כנסת והוא הש"צ, יעזור אם אפנה אליו?

ertert15

New member
חבר שלי מעוכב כבר מה25 בבקום...

הוא סיקרב כפיר ורצה טכני...עד עכשיו הוא בבקו"ם אבל יצא חמשושים..הוא טוען שבבקום עושים לו בעיות עם הזקן והשפם...ואימו עליו אתמול לא לצאת אם הוא לא מתגלח...אבל בדוגרי הוא עדין ככה ואמר שבבקום לא ניתן להוציא פטור רק שתתחיל טירונות.

למעלה