אז זהו בעצם...הTT נמכר

פרגיתי

New member
אז זהו בעצם...הTT נמכר../images/Emo7.gif../images/Emo13.gif

תם פרק של שלוש שנים בחיי הפרגית... שמחה מהולה בעצב, עצב מהול בשמחה. מין הרגשה מוזרה כזאת, הכל רץ כל כך מהר פתאום, בום טסט ומכירה. לבצע טיפול גדול אחרון לאופנוע, ביחד עם הבעלים החדש, אחד מחברי הפורום, בחור רציני וחביב שאני בטוח שיהנה מהאופנוע לא פחות ממני ואולי גם יותר... כשאני זוכר את עצמי עוד מבעבר, תמיד, היו לי סנטימנטים לכלי רכב שונים, במיוחד לאופנועים שאליהם נקשרתי במיוחד. עברתי הרבה עם הTT, לימד אותי הרבה ונהנתי מאוד, בכביש בשטח ומה לא. לכן העצב לראות את הTT נוסע בפעם האחרונה מהרחוב אך השמחה היא על כך שאני מתקדם הלאה לאופנוע שטח מקצועי וחדש יותר... אני אעדכן כשזה יקרה. נ.ב. תודה רבה לאביתר, הצעיר ממש' עמרני שתיווך וזרק מילה טובה

Alfa156 GTA

New member
ייייאאאאאאאללללללללהההה !!!!

סוף סוף, מתי אתה מביא אופנוע אמיתי?

dbug

New member
../images/Emo49.gifהרגשה מוכרת,אבל אם

מחליפים לאופנוע טוב יותר-קל,חזק,סלחן וכו,מצטערים שלא עשינו זאת קודם.כך לי לפחות היה המעבר מTT ל WR לפניי כשש או שבע שנים.בהצלחה!!!

DAN TAL

New member
התעכבת שבוע אחד יותר מדי...

דווקא שלחתי לך מסר פרגיתי. לא נורא.היום כבר יש מישהו אחר שנהנה מ-WR426 שמור, מטופל ומאובזר במקומות הנכונים. דרך צליחה.

פרגיתי

New member
דווקא שלחתי לך מסר בזמנו.

אם אני לא טועה מסר מנוסח כראוי בעקבות הצעה שלך בפורום לטיפים בנושא ה426 ותחזוקתו, לצערי עד היום לא קיבלתי תשובה... בכל מקרה, שמח שמכרת את האופנוע שלך, בהצלחה עם האופנוע החדש.

DAN TAL

New member
le Duke,אין כל בעיה עם KTM.

מדוע אתה חושב שאני זקוק ל'אסלת KTM' ?

hbro1

New member
יאללה

תאמין לי אחרי הרכיבה הראשונה עם אופנוע מקצועי ונורמלי אתה תשכח את היום שבכלל רכבת על הTT. אני מסתכל היום על כל הLC4 למיניהם ולא מבין בכלל איך רכבתי עליהם אי פעם.

הגיע הזמן... מברוק ובהצלחה../images/Emo70.gif

וכמו שנאמר, כל ההתפייטויות נעלמות כמו נאד ברגע שעולים על האופנוע החדש. בהצלחה ברכש העתידי.

גלגל!!! הרבה הצלחה בדרך החדשה...

ללא אופנוע, מקווה שבקרוב תפנק את עצמך באחד חדש!!!

D BOOK

New member
גל בשעה טובה !

קצת עצוב לסיים פרק... אבל תקווה שמיד יתחיל פרק חדש, מהנה יותר ועם הרבה יותר אהבה. בהצלחה ברכישה החדשה (426?) ותעדכן...

למעלה