אז זהוווו יש תאריך

אז זהוווו יש תאריך

ביום שישי 12.2.10 אני על שולחן הניתוחים מתה שזה יעבור כבר .יש לי עוד מספר בדיקות וגם את הוועדה במלב"י אני מאוד מקווה לא להיתקל בבעיות ושאכן יאשרו את הניתוח . יכול להיות שבמידה ויהיה אישור וטופס 17 של הקופה אני יכנס לרשימת המתנה במקרה של ביטול ואז זה יהיה לפני צריכה את האצבעות שלכם חברים . שבוע טוב ובשורות טובות

בהצלחה../images/Emo70.gif

אני מאמינה שד"ר רזיאל תנתח אותך... המון בהצלחה ! אחרי שעושים בתכלס את הניתוח, הזמן טס...למרות שהימים שהשבוע הראשון לא פשוט, מתרגלים מהר לאורח החיים החדש. לא כלכך הבנתי את הסיפור עם הטופס 17 - כעקרון, אליי הוא הגיע למייל אחרי פחות משבוע

shelly115

New member
מחזיקים אצבעות וטבעות..

שוודיות\אמרקאיות\ מה שתרצי.. את עתידה לעבור ניתוח טבעת? מי המנתח? ב-ה-צ-ל-ח-ה =)

debra36

New member
איזה קטע גם אני ניגשת לניתוח באותו התאריך...

וגם צריכה לעבור את הועדה של מלב"י..קצת דואגת כי הבנתי שהם ממש לוחצים על ניתוח שרוול.

אל תדאגי בקשר למלב"י

אני הלכתי אליהם נחושה בדעתי לעשות שרוול, כל המסמכים מולאו בהתאם וכל הפרוצדורה נרשמה כך. אחר כך החלטתי לעשות טבעת. הייתי צריכה לבוא שוב כדי לחתום על מסמכים אחרים אבל שום מכבש לחצים לא הופעל עלי! הם שאלו בנימוס למה, אבל לא ניסו לשכנע. ד"ר רזיאל המדהימה אמרה בזו הלשון: זה לא שהטבעת זה חרא והשרוול זה גן עדן! ואני מכבדת את ההחלטה שלך. הם היו נהדרים, אין לך מה לפחד! למרות ש-99% מהאנשים שעוברים דרך מלב"י עושים שרוול. מי שהפעיל עלי מכבש לחצים היה רופא המשפחה שלי שהתווכח איתי חצי שעה בשעה שחיכו לו הרבה אנשים בחוץ!!! בהצלחה לך!

רוייקו

New member
מה זאת אומרת מלבי לוחצים על שרוול

או בכלל על על סוג ניתוח כלשהו ? אסור להם ללחוץ על שום ניתוח.. אסור להם לכוון לשום פרוצדורה שנראית להם. הם יכולים להציע למועמד הצעה אבל הבחירה צריכה להיות אצל המועמדים עצמם... אף גורם לא בוחר את הניתוח עבור המועמדים.

אופירA

New member
מנהל
אסור, אבל הם לוחצים מאוד מאוד

שמעתי כבר מכמה, באיזו צורה הם לוחצים. מתארים את הטבעת כגיהינום כפול 7, ואת השרוול כגן עדן עלי אדמות, ומשפיעים מאוד על דעתם של האנשים. אנשים צריכים להיות מאוד תקיפים כדי לעמוד על דעתם לבצע טבעת... לא כולם מסוגלים... הם לא בוחרים את הניתוח עבור המועמד, רק מפעילים עליו מכבש לחצים כדי שיבחר שרוול.

debra36

New member
בוקר אור..נכון אסור וזו אמורה להיות בחירה

של המנותח אבל כמו שאופיר A ציינה הם עושים ממש גיהנום ויש כאלה שנכנסים עם רצון לטבעת ויוצאים עם שרוול!! ויש כאלה שלא מאשרים בכלל..לכן החשש הגדול שלי שהם ינסו לשכנע אותי אחרת, אבל אני נחושה ואינני רוצה ליורידו לי 80% מקיבה בהליך בלתי הפיך!!

אופירA

New member
מנהל
כל מי שאני מכירה לא שינה את דעתו בשם הלחצים

אז אל תתווכחי עניינית, פשוט תודיעי שהחלטת לאחר שבחנת את כל הנתונים, והחלטתך אינה ניתנת לשינוי. הם לא יכולים למנוע אישור ניתוח, רק בגלל שסירבת לשנות את הניתוח מטבעת לשרוול! הנימוק של "אינני רוצה להוריד 80% מהקיבה בהליך בלתי הפיך" הוא נימוק חזק, ששום שרוול או מעקף לא יכולים לעמוד נגדו. זה נימוק מספיק חזק, כדי שאעדיף להסתפק בתזונה של תינוק כל היום, עד הערב, ובערב לאכול בזהירות ארוחה אחת של מוצקים. (הרי כדי לרזות עשרות ק"ג במשקל ולשמור על המשקל החדש לכל החיים, בלאו הכי צריכים לאכול פירורים... אז מה איכפת לי שהפירורים יהיו חלב ומעדן ומרק?).

גם כשבעלי

היה במלב"י לפני הניתוח זה מה שניסו לעשות להניע אותו מניתוח טבעת לניתוח שרוול אבל הוא היה נחוש בניתוח טבעת והיתעקש לבסוף אישרו לו .

רוייקו

New member
אסור להם. זו שערוריה !!!

אסור להפחיד את המועמדים לניתוח שניתוח אחד מסוכן להם או לא טוב להם.. או לדבר בשבחו של ניתוח מסויים (שהם, מנתחים מסויימים, מעדיפים) אסור להם להעמיד אקדח לרקת המועמדים שמצפים לתמיכתם באישור הניתוח ואסור להם להטות את הבחירה בכלל הם צריכים לספק מידע כללי בלבד.. את הבחירה יעשו המועמדים. לא אף גורם. אישור הניתוח קודם לבחירת הניתוח ולא מהווה תנאי.

רוייקו

New member
שלא יתפלאו אחר כך כשמגישים תלונות למשרד

הבריאות או למנהלי קופות החולים ולכל הגורמים הנוגעים בדבר. אסור להם להתערב בבחירת הניתוח קודם אישור הניתוח עצמו. שלא לדבר על כך שהניתוח עולה המון כסף.. וניתוח טבעת עולה הרבה הרבה פחות.

אופירA

New member
מנהל
חח... למה מרגיש לי

שדווקא הקידום של השרוול דווקא בא ממשרד הבריאות או מהנהלות קופות החולים או מאיזשהו גורם רפואי מנהלי ראשי כלשהו? שהוועדה רק עושה את הוראותיו בהתנהגותה?

רוייקו

New member
לדעתי הם בכלל לא מבינים בין הניתוחים

מה להם ולזה ? הם זורמים עם מה שבאופנה.. השאלה מי מכתיב את האופנה. אלה שעוסקים בניירת לא מבינים את ההבדלים בניתוחים .. הם לא המנתחים עצמם.. הם לא אנשי התחום.. הם פקידים. רופא מינהלי הוא פקיד.. מה לו ולדעת איזה ניתוח טוב יותר או .. למה שירצה להשפיע ? להיפך אני שמתי לב שבניתוחים שבהם יש את מרכיב ה"מכלב" (סטפלר) הם מעבירים את התיק לאישור ועדה עליונה. כך קרה גם עם אחי.. הרופא המינהלי אמר לי: אם זה היה טבעת, הייתי מאשר עכשיו במקום ונותן לך טופס 17.. אבל בגלל שזה מעקף או שרוול, אני נאלץ להעביר את זה לוועדה. זה יקח כמה ימים. וזה לקח שלושה שבועות. הם הרי היו מעדיפים לאשר ניתוח פשוט וזול יותר. תראי, זה עניין של זמן. בסופו של דבר, הדברים יתאזנו ואנחנו נראה את הכיוון של הטבעות מתייצב לנקודה שהיה קודם לכן. כלומר, ניתוחי הטבעות יהוו הרוב. זה מה שיהיה. זה עניין של כמה שנים.

למעלה