אז......הבעל שלי דחה לעצמו

אז......הבעל שלי דחה לעצמו

את הניתוח........ הוא החליט ש"אתם"(יענו אני ובי"ח וולפסון) עובדים מהר מדי בשבילו..... שהוא לא מוכן להשתגע בשביל לעשות את הבדיקות השונות ולכן (ועשה את זה בעצמו ללא עזרה) הרים טלפון למלי ודחה את הניתוח לסוף ינואר. איך אני צינית......נכון????????????????? אורית

RomiVais

New member
אורית יקרה!! ../images/Emo13.gif

לדעתי, אם בעלך מרגיש שזה מוקדם מדי עבורו - כל הכבוד לו שהוא דחה ולא "זרם" כשהוא לא שלם עם זה במאת האחוזים. את לא מסכימה? אם יש לו שאלות, תביאי אותו לכאן ובשמחה נתרום את חלקנו. מאחלת לו המון המון בהצלחה - והכי חשוב - שיהיה שלם עם ההחלטה במאתיים אחוזים!!! מה קורה איתך אורית? איך הולך? לילה טוב, רומי

שלגיה**

New member
חודש פה חודש שם...לא משנה השאלה היא

אם הוא באמת מוכן נפשית לניתוח ולעשייה שלאחריו.

רומי, גל ושלגיה ../images/Emo24.gif

אני מאמינה שהוא מוכן. מכיוון שהוא מדבר על זה מאז שאני יצאתי מהניתוח. הוא כנראה ממש החליט. אבל....(שמתם לב שתמיד יש לי אבלים????????) כנראה שכן צריך לתת לבני הזוג לקחת אחריות על ההחלטות שלהם ולא לעשות להם קיצורי דרך או לקחת אחריות במקומם. כי זה מה שקרה. כתבתי את מה שכתבתי ברגע של כעס וציניות על החיים..... אבל כנראה שכשהיגבתי על מה שקרה כמו שהגבתי - הוא לקח אחריות והצליח לתפוס את מלי ולקבוע לו תור בלעדי, כמו כן הצליח לעשות את אותו דבר לגבי תאריך לצילום ושת קיבה וכו..... אז הבנתי את המסר (שאני יודעת כבר מזמן מזמן... רק שמרוב שרוצים לעזור..........(אתם מכירים את הדרך לגהינום......... אז מזמן אמרו שהיא רצופה בכוונות טובות....) טוב, אני מקווה שהפעם אפנים יותר טוב את הענין. ורומי, לגבי להושיב אותו מול המחשב בפורום............... אין לי מושג מתי זה יקרה עם שעות וימי העבודה המטורפים שלו בזמן האחרון....... (יצא ביום ראשון בבוקר והופיע בבית אתמול ב-5 בבוקר אחרי לילה ללא שינה. בצהרים(אתמול) יצא שוב וחזר היום בצהרים לשעה וחצי ואמור להגיע מחר אחרי 10 בלילה - וזה שבוע די סטנדרטי בתקופה האחרונה). טוב, חוץ מזה אין לי כל כך כח לכתוב........ אז ביי לכולם. ואני לא מצליחה להכנס לתיבת המסרים האישיים.. אז יכול להיות שהמחשב שלי שוב מבולבל כהרגלו. אורית

gal33

New member
אורית, חשוב מאוד בשביל הצלחת

התהליך ובשביל המחוייבות שלו אליו, שהדברים יבואו ממנו! זה לא סתם לסדר לו משהו קטן ולעזור לו, אחר כך יהיו לו רגעים קשים מאוד שרק הוא יהיה לעצמו, וכדאי מאוד שיבנה את הרצון והמחוייבות כבר עתה. אז יקח לו עוד חודש. אז יהיה שמן עשרים שנה וחודש אחד נוסף, לא יקרה כלום. בהצלחה, גל.

RomiVais

New member
אורית יקרה!! ../images/Emo13.gif

לפני שאני אשכח - לגבי תיבת המסרים - נראה לי שיש בעיה כללית איתה. לוקח המון זמן עד שעולות ההודעות החדשות, ואצל חלק מהאנשים בכלל לא. אז זו לא בעיה אצלך, כך נראה לי. לגבי בעלך, מניסיון אישי, אם זה לא יבוא ממנו - זה לא יעבוד והוא לא יצליח. יש לנו תכונה שגורמת לנו לפעול נגד התעקשות של אחרים. זה ממש ממש לא בכוונה, זה פשוט משהו בתת מודע (לדעתי כמובן). אצלי בכל אופן, כשלוחצים עלי לכיוון
ברוב המקרים (כי לא בכולם) תראי אותי הולכת לכיוון
.
וזה לא בגלל שאני אנטית, זה פשוט ככה, בעיקר בענייני משקל. בגלל זה אני יודעת שהפעם אני אצליח. כי מלכתחילה התהליך התחיל ממני!! תני לבעלך חופש פעולה, אני יודעת שאת רק רוצה לעזור לו, וזה בטח עצוב לך שאת כל כך רוצה לעזור ובעצם הוא מתנגד. אבל ברגע שזה יבוא ממנו - הוא יצליח - ובגדול!!!! המון המון בהצלחה לשניכם ולילה טוב רומי

למעלה