אזהרה/המלצה לגבי עגלה

אזהרה/המלצה לגבי עגלה../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

רכשנו עבור גל את עגלת הפג פליקו עם האמבטיה... גל(טאץ' ווד-חמסה-חמסה-חמסה-מלח-שום-בצל) כבר ע-נ-ק-י-ת לאמבטיה(מסוג נובוטה)-אמבטיה "שבנינו" עליה לפחות למשך 3 חודשים... אז קחו בחשבון-העגלה אומנם יפה מאוד(גרפנו הרבה תשבוחות על הטעם)אבל לא פרקטית...

shelley11d

New member
ליאת, לפליקו יש גם ריפודים לחורף,

לא חייבים להשתמש באמבטיה, נכון? העגלה עצמה גם קטנה לה מדי?

בלינקה

New member
נכון

והעגלה עצמה נהדרת. שחר בת 10 חודשים, מעל 9 ק"ג
והפליקו נפלא לה.

קרניבל

New member
העגלה עצמה לא קטנה

לפני שבועיים ראיתי את ענבר <המדהימה
>של ליאת של תומר וענבר מהורים לתינוקות,ישנה בעגלה, והיא כבר בת שנה וחצי

ס נ ד ו

New member
אז האזהרה היא רק לגבי האמבטיה?

והטיולון עדיין מומלץ? זו בדיוק העגלה שחשבתי לקנות.

בלינקה

New member
אנחנו דווקא השתמשנו באמבטיה עד

גיל שלושה חודשים, ושחר לא תינוקת קטנה. לתינוקות חורף של ממש הייתי לוקחת את האמבטיה.

ס נ ד ו

New member
בלינקה יכול להיות ששינו את המימדים?

מתי שחר נולדה? כי גל של מלאים באהבה נולדה לפני פחות מחודשיים. אולי את או מלאים באהבה יכולות למדוד את אורך העריסה ולשתף אותנו.

בלינקה

New member
שחר נולדה לפני 10 חודשים

ואני לא חושבת שהם שינו את המימדים. מלאים בטח יכולה למדוד, העריסה שלנו מאפסנת במחסן אצל אבא של האיש.

talitalitali

New member
מנצל"ש לשאול לגבי 2 טיולונים

למרות שזה פורום הרויון, והרבה כאן עם הריון ראשון, אני יודעת שיש כמה ותיקות שכבר עברו לטיולונים - אז הנה לכן: מה עדיף} איזי בייבי עם סל שמתקפל למטרייה (400 ש"ח)-שוקלת פחות מ5 קילו או ד"ר בייבי 3 גלגלים טיולון ב300? שוקלת קצת יותר מ5 קילו יש לכן את הטיולונים הללו? יש המלצות? חשוב לי שיהיה קל ושיהיה סל. אשמח לקבל עיצות.

המדובר/כתוב רק על האמבטיה!!!

הטיולון טרם נוסה... גל היום היתה בבדיקת התפתחות-הגובה שלה(
)54 ס"מ-האורך של מזרן האמבטיה הוא: 60 ס"מ... וקחו בחשבון שישנה זווית קטנה לתמיכת הראש...

ודבר נוסף...

האזהרה/המלצה ניתנה לכאלו שהשיקול ברכישה היה בעיקר בגלל האמבטיה המתלבשת על העגלה... העגלה עצמה-מאוד נוחה-אני עולה איתה כל יום 2 קומות ברגל, כיסא הבטיחות/רכב גם מתחבר ישירות עליה-הכל בעזרת תיקתקים מאוד קלים ובטוחים...

למעלה