או קיי יבש פה רצח... אז החלטתי לפתוח משחק חדש

inba145

New member
או קיי יבש פה רצח... אז החלטתי לפתוח משחק חדש

למשחק קוראים המשחטת (אל תשאלו אותי למה) לא נראה לי ששיחקנו אותו פה.. אז ככה... מישהו מביע משאלה זה יכול להיות כל דבר: (לצורך העניין) הלוואי שהיה לי גזר... מי שמגיב אחריו צריך לבאס את אותו אחד שהביע את המשאלה ולהביע משאלה בעצמו: (לצורך העניין) משאלתך התגשמה אבל הגזר רקוב... הלוואי שהייתי עכשיו באמריקה... ומי שאחריו מבאס את אותו אחד שאמר שהוא רוצה להיות באמריקה.... זה אמור להראות משו כזה..: X: הלוואי שהיה לי גזר... Y: משאלתך התגשמה אבל הגזר רקוב.... הלוואי שהייתי עכשיו באמריקה... Z: משאלתך התגשמה אבל שכחת את הארנק במטוס... הלוואי ש... (לא עולה לי רעיון בראש עכשיו... מקווה שהבנתם...) קיצר אני גרועה בהסברים... אם זה נראה לכם נחמד תשרשרו
... ורק
אני שונאת את
...! כשיהיו ארבעה שיאהבו נתחיל..

קרציבל

New member
../images/Emo23.gifהמ.

קודם כל, לא יבש פה בכלל. הפורום ממש התעורר בזמן האחרון, אז אל תגידי סתם. ודבר שני, לא הבנתי את המשחק~_~"

טלטל1410

New member
בואי נתחיל אני ואת ונראה אם יבינו.

הלוואי שהיה פה שניצלתירס.

inba145

New member
( = ^ _ - = )

משאלתך התגשמה... אבל בגלל הסיבות הבאות: אני שמנה... אני שמנה ואני שמנה... לא תוכלי לאכול אותו כי מישו אכל לך אותו וזאת לא אני בטעות!! הלוואי שעידן ועמיר (חברים שלי אל תנסו להבין) יפסיקו לחפור לי ויעלמו מהעולם!

טלטל1410

New member
הם נעלמו!!!!!!11111אחדאחד

אבל גם את ביחד איתם
הלוואי שהיו לי עכשיו 1091.89 שקל.

inba145

New member
=][=

יש לך 1091.89 שקלים ואפילו תרמתי לך עוד 11 אגורות אז יש לך 1092... ומה שקנית באותו כסף נשבר / נקרע (במקרה שזה בגדים) בדרך! הלוואי שהיה לי שוקולד...! (אני מכורה...)

PerfectSP

New member
חבל שיצאה תולעת מהקצה השני,והתאריך שלו עבר

מלפני שנה וחצי.ב 15.1 ....באסה.... הלוואי (בוא נחשוב על משהו שקשה לבאס...) הלוואי שהיה לי יותר משני זוגות גרביים תקינים

inba145

New member
יש לך יותר משני זוגות גרביים תקינים אבל אמא ש

לך או אחותך לקחו לך את כולם! ~הא! הצלחתי!~ המ... הלוואי שהיה לי טיונר... (לכוון את הגיטרה)

moiguer

New member
יש לך טוינר אבל המיתרים שלך נקעו ../images/Emo6.gif

הלוואי שהייתי גר באוסטרליה על החוף... (החלום שלי כבר שנים)

PerfectSP

New member
וואי!!!אני באה איתך!אני מתה על אוסטרליהDD:

כן,על החוף פשוטו כמשעמעו. היה לך בית,אבל אז קניבלים שרפו לך אותו,ואתה תקוע באיזה חלק של אוסטרליה ללא איש עובר ושב,ועוד מעט תמות מצמא:) הלוואי...שסעמק כבר הייתי מצליחה לנהל אתכם דיון על מפגש כמו בני אדם.ושזה ייגמר. ואין מה לאכזב יותר מדי כי אני כבר מאוכזבת
-אני פותחת אז תתכוננו-

mafakit

New member
הצלחת לקיים איתנו דיון!../images/Emo6.gif../images/Emo218.gif

אבל.. אה.. ממ.. כולנו חלינו באלצהיימר ושכחנו על מה היה הדיון ומי את בכלל ומה אנחנו עושים כאן!!!DD:

PerfectSP

New member
מה?הא?מה את רוצה ממני?אני חושבת את הלא שפויה

או שזה בעצם כן המוח שלי מחוק. דיברתי עם עמית רק בסמס.אני חושבת זה שחק אותי. אני לא רגילה לזה.[=

PerfectSP

New member
היום קלטתיP:

אבל את צריכה להגיד..הלוואי ש..... ואז אני אוכל לאכזב אותך

mafakit

New member
חח..נכון..הייתי להוטה לאכזב אותך..../images/Emo3.gif../images/Emo123.gif../images/Emo218.gif

אה.. הלוואי ש... ש.. שאני לא אצטרף לעזור לשתוף ת'בית..

inba145

New member
לא עזרת לשטוף את הבית...

אבל החליטו שאת צריכה לעשות: כלים, כביסות, לעשות קניות לשבת, להכין אוכל לערב ולהוציא את הזבל... פעמיים! XD הלוואיי שעכשיו שנצא נראה גיטרה אקוסטית בפחות מ300 שקל ואמא שלי תסכים לי לקנות!

mafakit

New member
../images/Emo99.gifאקוסטית../images/Emo99.gif../images/Emo218.gif

רק אל תקני אקוסטיות של FENDER !! החשמליות שלהם טובות.. האקוסטיות והקלאסיות פחות..
אה.. אה!! כן!! לבאס אותך..
יצאתם.. ראיתם גיטרה אקוסטית ממש ממש טובה ב299 ש"חים חדשים..D: אז קניתם אותה.. ואז הלכתם ברחוב ומישו בא וחטף לך את הגיטרה והתחיל לשבור אותה על המדרכה..!!!! ואז הוא ברח..
הלוואי.. שיביאו לי כבר את המחזיק המגניב שאני רוצה לפלאפון..!!!

Red Daniel

New member
הביאו לך את המחזיק

ואז הלכת ברחוב ומישו בא וחטף לך את המחזיק והתחיל לשבור אותו על המדרכה.!!!! שלי: הלוואי והיה לי חדר כושר פרטי בבית!

i heart mcr

New member
היה לך חדר כושר

אבל סגרו לך אותו כי נקלעת לחובות. בגללו XD הלוואי ויכולתי לנגן בגיטרה כל שיר שאני רוצההה!!

moiguer

New member
אתה יכול לנגן כל שיר שאתה רוצה אבל...

אני מרגיש ממש רע שאני כותב את זה אבל אני חייב... היד שלך מתרסקת על איזה סלע ואתה לא יכול להזיז תאצבעות
הלוואי שהיה לי כסף לגיטרה חשמלית (אני עדיין תקוע עם קלאסית)

mafakit

New member
יש לך כסף לגיטרה חשמלית!!../images/Emo6.gif../images/Emo218.gif

ועוד איזו חשמלית.. גיבסון-לס פול אמריקאית.. סביבות שנות החמישים..
[אם זה אומר לך משו..XD] אבל אז הציעו לך "הצעה שלא תוכל לסרב לה"..!!!
והשקעת את הכסף בהצעה המזדמנת ובסוף הפסדת הכל..
הלוואי שמכ"ר באמת באמת באמת באמת יבואו לארץ ושלא יתברר בסוף שזה רק שמועות..

למעלה