או גאאאאאד!

kit kat 1

New member
או גאאאאאד!

למה אני עושה את זה תמיד? סופסוף מארק ואני היינו ממש בסדר וקרובים וכו´... ואז, אני ברוב טימטומי, כדי לברר אם הוא על סמים ומעשן וכל מה שהוא לא אהב והיה אנטי אליו, אמרתי לו שאני מעשנת ועל סמים ומשתכרת וכו´... (בטלפון) ואז אמרתי לו שזה לא נכון וכעסתי עליו שככה אני צריכה לגלות את זה והוא כעס ואז... די ניתקתי לו בפרצוף... ואז הוא כתב לי באיי סי: אני אף פעם לא אבין איזו סיבה יש לאדם לאהוב אותי כל כך במיוחד לך, שאת כנראה האדם שמכיר אותי הכי טוב. אוף! מה עושים?!?!? קיט קט

קיטי

תהיי את, אל תנסי להיות מה שאת לא, ולא משנה מאיזו סיבה. אם רצית לברר, היית עושה זו בלשאול אותו, לדבר איתו פתוח. ועל זה שהוא אמר לך? קצת חוסר בטחון אולי יש לו, דברים עוברים, תזכרי תמיד תהיי את

אויש.... דייי!

רק שאלה קטנה- אני חייבת.. אני יודעת זה מה-זה OFF ולא קשור אבל, מאיפה את? לפחות איזור... אני חייבת לדעת כדי להסיר ספק מליבי.. הבטן מתהפכת - אני חייבת לדעת... בעעעע! אוף השם הזה, איזה דברים הוא עושה לי... בבבעעעע

חתולה-כנסי

אם שאלת מאיפה קיטי אז היא מירושלים,מקרית מנחם או איך שלא קוראים למקום הזה <היא כבר אמרה מספר פעמים בפורום את זה, בגלל זה לא אכפת לי לענות במקומה>

פוווווי... נרגעתי ../images/Emo9.gif

האמת נלחצתי... יש לי רגישות לשם שהיא הזכירה...
אני לא אמורה להודות בזה... תכחישי! תכחישי! פוף!

kit kat 1

New member
איזה שם?

חח אני מניחה שאת לא מכיהר את מארק הזה... אלא אם כן קוראים לך תמר.... שהיא כניראה צצה בכל מקום... קיט קט

למעלה