אור? חושך?

m i t a l y

New member
אור? חושך?

מה האור שהיה לנו השבוע ביחסינו עם הורינו? ומה החושך? מי ראשון?

אמאעדי33

New member
אני ראשונה...

האור והחושך לא קשורים להורים הפעם אבל באתי לשתף... אור: הבן הקטן שלי עבר סוף סוף את הבדיקת MRI והכל עבר בשלום. כל כך חששתי מההרדמה...ברוך השם אנחנו אחרי... זה לא אומר כלום לגבי האבחון הסופי שלו אבל טוב להיות אחרי הבדיקה. חושך: המצב הכלכלי שלנו מאוד קשה ואני לא יודעת מה לעשות...אבא שלי בשבוע האחרון התקשר פעמיים בסתר (הרי אמא שלי לא יודעת שהוא מדבר איתי על כסף) כדי לדעת אם אני זקוקה לעזרתו...אמרתי לו שהכל בסדר... מה אתם אומרים ? מה עושים כשהמצב כל כך קשה והבעל עדיין לא מוצא עבודה ?!

pf26

New member
יופי שהבדיקה מאחוריך

כבר כתבתי פעם שלדעתי את צריכה לקבל את עזרתו של אביך. אני יכולה להבין את הרצון שלו לעזור לביתו היחידה ואם יש לו יכולת כלכלית כדאי שתעזרי בה.

אמאעדי33

New member
אולי, אבל...

מאוד לא נוח לי עם זה...ואם אמא שלי תדע לא יהיה לאף אחד טוב... אולי אקבל את עזרתו בקשר למסיבת בת מצווה של בתי...

pf26

New member
באמת מלכוד

אין לי הרבה מה להוסיף לצערי פרט ל

m i t a l y

New member
אמאעדי, יופי שאת משתפת ומתייעצת

אני מקווה שזה עושה לך טוב. בכל אופן, קראתי באחד השרשורים (בפורום אחר) על הנושא הזה של "איך לחסוך". ממליצה לך לקרוא ואולי תקחי לך משהו לחיים... טיפים לחסכון שיהיה לך
והמשיכי לעדכן אותנו מה קורה איתך.

גלבועא

New member
אור חושך גם יחד

ביום שטסתי לחו"ל התקשרתי לשני אחיי והודעתי להם, לאבי לא הודעתי דבר.

pf26

New member
טוב, לפחות אתה לא צריך לצלצל להודיע

שחזרת... מזכיר לי שכשבני הצעיר נולד, ביקשתי מאחי שיודיע לאמא שלנו. הוא לא הודיע, אבל כשיצאנו לשליחות הוא הודיע לה "במכה אחת" ש: אבא שלי נפטר (בעלה הראשון), נולד לי בן נוסף ונסענו לכמה שנים לחו"ל.

למעלה