אורית הלפרין הגדולה מכולן

אורית הלפרין הגדולה מכולן../images/Emo140.gif

אתמול בערב התארחנו אני ובני משפחתי במסיבת פורים פיצוצית כמו שרק אורית ואקים תל אביב יודעים לערוך.פגשתי הרבה חברים יקרים מהפורום חלקם חדשים וחלקם ותיקים יותר שרק מפאת מחלת השיכחה בה לקיתי לא התחיל למנות אותם.אוכל כיד המלך.הפעלות ופעילות מאוד מגוונת שעשו טוב על הנשמה לילדים.ואך לא הרבה סלבריטאים שבאו לחגוג עם הילדים את מסיבת הפורים.אך אמרו בנותי "אבא תצבוט אותנו אנחנו לא מאמינות שפגשנו והצטלמנו עם כל כך הרבה סלבריטאים" אז לך אישה יקרה תודה ענקית מכל הלב בשמי ובשם בני משפחתי על שהזמנת וארחת אותנו במסיבה הכל כך מרגשת. תודה על שאת פועלת ללא לאות רק כדי לשמח הילדים ואת בני משפחותיהם.מקוים שוב להיות מוזמנים במסיבה הבאה אהרון ליאורה והבנות אני מרשה לעצמי להוסיף כמה תמונות מדהימות של רעות מהמסיבה

מיריאל1

New member
אני יכולה לאכול את רעות??

אין על הילדה החייכנית הזו- מתוקה כתפוח בדבש- מתה על היופי שלה, ועל טוב ליבה- איזו תחפושת מדהימה!!!! כל כך מתאים לה כיפה אדומה. נשיקות נשיקות ממני

הגדולה מכולן!!!!!!!!!!!!!!!

אמנם לא הייתי במסיבה, (אצלינו פורים זה אירוע משפחתי חשוב...) אבל גם לפני התמונות הייתי בטוח שאורית המדהימה תרים אירוע כמו שרק היא יודעת לעשות....... עכשיו כשראיתי את התמונות... אני ירוק
מקנאה.... אורית... אין.. אין עלייך... מי כמוך יכולה להיות כל כך מסורה עד אין קץ לכל ה
ים וה
יות ומשפחותיהם... תזכי להרבה הרבה שנים של פעילות מבורכת.. ועלייך נכתב השיר הידוע... איפה תמצא עוד אנשים כמו האישה ההיא......

לא הולך../images/Emo10.gif

מנסה לשלוח תמונות. לא מצליח. כנראה הן גדולות מידי... לא יודע איך מקטינים אותן.... מיכל... אמנם לימדת אותי פעם.. אבי אני אהבל מושלם בענייני מחשבים ושכחתי..... זהבה/סיגל/מיכל.. הצילו......

למעלה