אוקי... כולם לקרוא את זה

king kazabubu

New member
אוקי... כולם לקרוא את זה

תראו, אני מנהל עם ראש פתוח לחלוטין. אני נהנה מהצעות חדשות שחברי הפורום נותנים לי ובדרך כלל אם מישהו מעלה רעיון מסוים בפני הפורום שלדעתו יוסיף לפורום אני מסכים. אבל בזמן האחרון אני נכנס לפורום וכל מה שאני רואה זה פיקים ועוד פיקים. תבינו, אני נהנה לראות שאתם כותבים ושאתם אוהבים לכתוב. אבל לא יכול להיות שיפתחו ביום אחד 4 שרשורים שונים על הפיקים שלכם. מילא תשרשרו. אבל הפורום הפך מפורום דרגון בול זי לפורום פיקים של דרגון בול זי. אז אתם כותבים ואתם רוצים לחלוק? סבבה תעשו את זה. אבל לפחות תשרשרו את זה. והסוד בכתיבת הפיק הוא שלא מפרסמים את הפרקים כל יום וגורמים למתח. אני לא מוכן לראות עוד פעם כל כך הרבה שרשורים על פיקים. במיוחד לא שאלות בנושא הפיק שלכם. פיק זה דבר אישי שאתם כותבים לבד ובסוף חולקים עם הקבוצה. אני נאלץ להודיע שפיקים שלא ישורשרו פשוט ימחקו. ואנשים, תשקיעו בפיקים שלכם. פיק שנכתב בפזיזות הוא בדרך כלל פחות טוב ולא ממצא את הפוטנציאל שלו. אני לא קורא את הפיקים של כולם כי אין לי זמן לזה אבל באמת... יש גבול לכל דבר... כשזה הפריע רק לי אז עוד איכשהו שתקתי... אבל עכשיו, כשגם חברי פורום מתלוננים בפניי אז זה מוגזם. באמת שזה מוגזם.

אני מצטערת..

מהיום אני אשרשר..אני מבטיחה..ואני באמת מנסה לא להציף את הפורום עם הפיק שלי..אז ככה שאני מצטערת..

Goggle Girl

New member
*אנחה* קאזי... זוכר את הימים ההם...

שממש דירבנו על דרגון בול זי ולא כתבנו עליו... והיה רק הפיק שלך ופרק פעם ב... שלי?

king kazabubu

New member
אפשר לחשוב שהייתי מפרסם פרקים

לעיתים קרובות..... הייתי מפרסם פרק פעם בהמון זמן.... פעם באמת היינו מדברים יותר על הסדרה... אני חושב שזה בגלל שיש לי פחות זמן להכנס לפורום אז אני פחות מאתגר אותכם עם חידודים מהסדרה וכאלו. אני מצטער... זו אשמתי. אני אכנס יותר כדי לפקח על העניינים.

king kazabubu

New member
מתוך 15 שרשורים שיש בפורום

10 מינימום מדברים על הפיקים שלכם.... חברים... לשרשר... מי שלא יודע איך שישלח לי מסר, אייסיקיו, משהו... בבקשה.. אני מנסה לעזור לפורום הזה להסתדר.

אל תדאג...

אני לא אתייעץ אם אף אחד לגבי הפיק שלי... (ואם זה מפריע למישהו אני יפסיק אותו...)

אה כן...

שום דבר שקורה פה הוא לא באשמתך... למה שיהיה דבר כזה?? אבל בכל זאת התחרויות והחידוניים הנחמדים די חסרים לי...

haunter

New member
יש לי רק שאלה אחת.

מה זה לשרשר?? כמו ז'וז'ו חלסטרה?

Goggle Girl

New member
זאת אומרת

לא לפתוח הודעה חדשה לכל דבר. נגיד יש כבר שרשור סיפורים לאותו יום, תוסיף את ההודעה שלך לשרשור של אותה הודעה (אקיצר, תגיב אבל תגיד שזה פשוט שרשור ולא ממש תגובה לאותה הודעה)

אבל אז אף-אחד לא יראה את זה!

אנשים בקושי כותבים תגובות אז אני מניח שהם לא בודקים את השרשורים ואז הם לא רואים את הפרק. אני רוצה שהוא יהיה בראש הדף. אבל אני לא אעשה את זה יותר אם זה מפריע, סליחה.

למעלה