אוףף... כל כך מאוהבת... דיי טריגרי

אוףף... כל כך מאוהבת... דיי טריגרי

כמה זמן לא התאהבתי ככה.. אני ממש אוהבתת אותו... אני מטורפת על החיוך שלו ועל כל חלק בו... אני אוהבת את החיבוקים שלו.. ואת העצות שלו... אני אוהבת לשתף אותו... כמעט סיפרתי לו כמה פעמים שאני בולמית.. אני יודעת שאם הוא היה מרגיש כמוניי והיינו ביחד הייתי מספרת לו... אני יודעת שהתמיכה שלו הייתה עוזרת לי... אוףף מה עושים עם האהבה אליו.. בחיים לא קרה לי ככה שהתאהבתי בצורה כזאתי... שאני מתה לנשק אותו כל הזמן...שאני פשוט מטורפתת עליו... מה עושים עם אהבה כזאתי חד צדדית כזאתי.. שכל פעם שהוא רק מתקרב וקרוב אני נמסה.. כל כך כיף לי בחברתו... אבל כל כך כואב מצד שני... אני יודעת שהוא רואה אותי בתור ידידה וזה נורא כואב זה ישר מביא אותי לאוכל.. או לאכול הרבה ולהרגע.. או לא לאכול בכלל.. ךרצות להיות רזה יותר... ממשש רזה.. וזה ברור שהרזון לא יפתור כלום.. אבל כל הזמן זה ככה.. אם תרזי תהיי יפה יותר תהיי מושכת יותר.. הוא ירצה אותך.. וזה בולשיט.. אז למה הראש הדפוק שלי ממשיך להאמים בשטויות האלה... איזה פיצולל.. החלק הברעא שבי והחלק החולה שלי בכאסח רציני... מה עושים בננות? סליחה על החפירהה הייתתי חייבת להוציא את זה.. אפחד לא יבין אותי חוץ ממכם... אוהבת אותכםםםםםםםםםםםםםם

באותו מצב

גם אני באותו מצב, לא יכול לתאר את זה טוב יותר אבל אני פשוט לא מסוגלת לאכול כי אני חושבת עליו, לרזות בשבילו. סיפרתי לו הכל,על החתכים,וגם על ההפרעת אכילה שלי. אני באמת לא יודעת מה עושים אבל אם הוא כל כך לא אפשרי תנסי לתת את הלב שלך למישהו אחר, אומרים שמסמר מוציא מסמר, וזה נכון, הרגע שמישהו אחר ימלא את הלב, מוח, ריאות ושאר האברים(חח) את תרגישי טוב יותר, אבל אהבה לא שוכחים אז אני לא אשקר לך. אני בטוחה שאת ילדה מדהימה לפי מה שכתבת ושאת יפה מבפנים ומבחוץ וכל אחד ירצה אותך אם הוא ילמד להכירך ויתן לך הזדמנות. תנסי להכיר מישהו חדש במקום להיתקע עם הכאב עמוק בלב. אני מקווה שהכל יסתדר LUL

אוף

מה אני אגיד לך... אמרת לבד. זה באמת לא יעזור. מה יעזור לך להיות רזה יותר? חולה יותר? עיוורת יותר? מה זה משנה איך הוא רואה אותך אם את לא רוצה לראות את עצמך. מה זה יעזור אם תמשיכי לאהוב כלכך מישהו במקום לאהוב את עצמך תחילה. אולי הוא ירצה אותך שאת תרצי את עצמך. אולי הוא יראה אותך כשאת תראי את עצמך. ואולי הוא יאהב אותך כשאת תאהבי את עצמך. ואולי לא. אבל זה בהחלט עדיף מאשר להישאר עם המלחמה הזו והחולי הזה. תאהבי את עצמך תחילה. תעשי לעצמך טוב תחילה. תהיי בשביל עצמך תחילה. אחר כך בשבילו. כלכך מבינה. היו כלכך הרבה פעמים שאני יכולה להזדהות. ואומרת לך שבאמת עדיף לא לתת לאהבה לאחרים להפוך לתחליף לאהבה עצמית. כי את חשובה יותר מהכל.

1gaia1

New member
אמנם לא כתבת לי...

אבל עזרת לי במילותייך תודה

למעלה