אוסף מדהים של מפות תחרה

אוסף מדהים של מפות תחרה

שלום לכולם, מועצת התלמידים של אורט גבעתיים מארגנת ועורכת מכירה פומבית גדולה לגיוס מימון למסע לפולין עבור תלמידים שמתקשים לעמוד בהוצאה בעצמם. בין היתר, קיבלנו בתרומה אוסף של מפות תחרה יפות, ואנחנו מזמינים אתכם לראות את התמונות ולהתלהב. את התמונות אפשר לראות בעמוד הפייסבוק של המכירה, ובאלבום שפתחנו בפיקאסה.המכירה עצמה תערך בתחילת חודש מאי ועל מנת לקבל עדכונים כל מה שצריך לעשות זה לייק בעמוד הפייסבוק. בהמשך השבוע נעלה תמונות של עוד משהו שקיבלנו בתרומה ואולי יעניין אתכם - מעילי וינטג' לנשים, שחלקם עוצרי נשימה ממש. הדוגמניות של בית הספר בוודאי עוצרות נשימה... לא רק שנשמח לראותכם בין הקונים במכירה, נשמח גם אם יש למישהו פריטים שהוא מעוניין לתרום ונוכל למכור אותם, ולאפשר לכל התלמידים ללא יוצא מן הכלל לצאת למסע החשוב (אם יש מלאכים כאלו - אנא פנו אלי במסר). (כל הפניה בלשון זכר מכוונת כמובן גם לגברות!) תודה מראש, ושבוע טוב לכולם!

איזה יופי של יוזמה!

כל הכבוד על ההחלטה והמאבק לתת לכולם הזדמנות לנסוע למסע החשוב הזה- ישר כח!

איזה קצב יש בפורום הזה...

כמעט ועפה לה ההודעה לעמוד הבא. בבקשה, תקדישו דקה להסתכל, ועוד חצי דקה לחשוב אם יש משהו שתוכלו לתרום למכירה. אחרי שראיתי מה המשתתפות כאן מסוגלות ליצר, בא לי חשק עצום לראות כמה מהעבודות במכירה, לא רק בשביל גיוס הכסף אלא בשביל הסיכוי לקנות חלק מהן. תודה!

מתי תתקיים המכירה?

בתחילת חודש מאי, בין יום הזכרון לשואה ויום הזכרון לחללי צה"ל. ועכשיו תוך כדי שכתבתי, נראה לי פתאום מאוד מתאים התאריך, בהתחשב במטרת המכירה. מכל מקום, מי שיעשה לייק לעמוד הפייסבוק יקבל את כל העדכונים, לגבי הפריטים שמגיעים כל הזמן ולגבי התאריך והשעה המדוייקים. לילה טוב ותודה על ההתעניינות.

סיגלין

New member
כל הכבוד על היוזמה , הבת שלי נוסעת בסוף החודש

העלות היא כ-6000 ש"ח , אבל אצלנו למי שאין אין לו סיכוי לנסוע
כך שאני ממש מברכת אתכם.

justmom

New member
../images/Emo32.gifאיך זה שבית הספר לא עוזר?

האמצעי שלי נסע השנה. הרבה לפני הנסיעה פנו לכולם במייל בבקשה לעזור למי שלא יכולים. אנחנו נתנו 500 ש"ח, אני יודעת שיש הורים שנתנו יותר, ואני לא חושבת שהיה ילד שלא יצא מטעמי מימון. אין לי הרבה דברים טובים לומר על בית הספר שהואל ומד בו, אבל פה הם היו בסדר גמור, ואני יודעת על עוד בתי ספר אצלנו בסביבה שבהם זה מקובל.

בכל בית ספר יש מדיניות שונה,

והיא משקפת בדרך כלל את תפישת העולם של ההנהלה. יש מקומות שבהם מסתפקים בנדנוד להורים, ומוותרים לילדים בקלות שלא יצאו למסע. יש מקומות שההורים מתבקשים לתרום, אבל זה עוזר רק במקומות שבהם יש מעט ילדים ממשפחות מתקשות ויותר ילדים ממשפחות בעלות יכולת. את בוודאי מבינה שהפטנט הזה לא יעבוד בעיירות הפיתוח, למשל. ויש מקומות שבהם בית הספר לא מוותר לאף אחד ומנסה לגייס כסף בכל דרך אפשרית. יש כאן שני ערכים שמקודמים: האחד ברור - חשיבות המסע לפולין. השני לא פחות חשוב - האחריות ההדדית. את זה אנחנו מנסים להעלות למודעות של התלמידים, ואני מקווה שנצליח. מכל מקום, לא שמעתי מילה על מפות התחרה - קצת התיחסות מקצועית תשמח אותי.

למעלה