אולי תעזרו לי?

giulietta

New member
וזה עדיין לא מבטיח

שכווווווולם יאהבו אותך. יש עוד עניין של טעם אישי וכו'. אבל אף אחד מאיתנו לא צריך את כולם. מספיקים לנו רק כמה.

תביסטוק

New member
אני צריך שכולם יאהבו אותי

אני לא יכול להיות עם אנשים שלא אוהבים אותי. זה פוגע בי. זה גורם לי להרגיש לא טוב. וזה לא שאני לגמרי מרוכז בעצמי. גם אני מאד אוהב אנשים. מאד. זה דו-סטרי. אני פשוט רוצה לקבל את היחס והאהבה שאני נותן. אני תמיד מקשיב לכולם, מסתכל על כולם, מודע לכולם. אני דורש מערכת יחסים אינטנסיבית. ככה אני.

מוּסקט

New member
שזו בערך

הפעם החמישית שאומרים לו את אותו הדבר בשרשור המעצבן הזה. הנה למשל אני כבר איבדתי את הסבלנות איתך. אם ככה אתה מתנהל בחברה אני יכולה להתחיל להבין למה אין לך חברים. אתה דרשני, לא מקשיב, חוזר על עצמך, רואה רק את הצד שלך, לא מוכן לשנות מילימטר ורק רוצה שאחרים יסכימו איתך או ישתנו... למשל אותי, התנהלות כזו מול מישהו זו חווייה מאוד מאוד מייגעת. יש לי מספיק דברים מייגעים בחיים שלי ואני לא צריכה תוספות.

תביסטוק

New member
לא אל תשנאי אותי

אני נחמד. ברגע שמכירים אותי מספיק טוב ומתרגלים אלי...

מוּסקט

New member
ולמה אני צריכה להתאמץ?

לכבודך, להכיר אותך 'מספיק טוב' ו'להתרגל' אליך? איזה מאמץ אתה עשית לכבודי? נכון שאתה עדיין לא מבין כלום?

לגבי הפסיכולוגיה

אני רוצה לחדד את דבריה של מוסקט - היא לא הציעה שתחפור בנפש שלך (לאחור), אלא רק שתקנה כלים לעצמך (לעתיד).

מוּסקט

New member
שני דברים

1- במקום להגיד "אין לי חברים" שאל את עצמך האם אתה יודע מה לעשות כדי שיהיו לך 2- הצטרף לקבוצה הממוקדת בשיפור מיומנויות חברתיות כדי ללמוד מה אתה יכול לעשות כדי שיהיו לך חברים

תביסטוק

New member
מממ...

1. אני גם אומר את זה, וגם שואל את עצמי את מה שאמרת. כל יום, על שנייה. 2. זה לא בשבילי. אני מתנצל על היוהרה, אבל כל הדברים האלה לא עוזרים לי. לא רואה את עצמי הולך לכל טיפול שהוא.

למה אתה אומר

"השנים הכי יפות מאחורי"? גולשים פה אי אילו אנישם שכבר מזמן לא בני 20, ולא מרגישים שהם חיים רע
לדעתי, הכי קל למצוא חברים דרך תחומי ענין משותפים. מה מענין אותך? עשה אותו עם עוד אנשים. אתה רוצה לטייל עם מישהו? לך ל"למטייל", פנה לאנשים ששמו פתקים בלוח המודעות, ושים כאלה גם בעצמך. התחל להשתתף בפורום שעוסק בנושא, תגיע למפגשי פורום. לי אף פעם לא הצליח *להשתדל* להיות חברה של אנשים. אבל כשהייתי במקומות שהיו טובים לי (מבחינת החברה והעיסוק), נהיו לי חברים "במקרה".

קראתי גם אני את הבלוג ../images/Emo13.gif

אני קורתא את ההודעה שלי, ורואה איך אתה ישר תגיד "כן, אבל אם ההוא מהפתק יסתבר כחבר משעמם לטיול?" או "ואם במפגש פורום יהיה יותר מדי רעש?" וכו' וכו'

תביסטוק

New member
זה לא שאני פוחד שהוא יהיה משעמם

אני פוחד שאני אהיה משעמם. ושיהיה באופן כללי מביך... בקשר לתחומי עניין, יש דבר אחד שחשבתי עליו. אני מאד אוהב פוליטיקה. חשבתי להצטרף לאיזו מפלגה, ולהיות איזה פעיל פוליטי או משהו כזה. הבעיה היא שאין מפלגה שאני יכול לסבול. כולם גרועים...

Islington

New member
אני רוצה חברים - אבל לא לקחת את

עצמי בידיים. אני רוצה להצטרף למפלגה - אבל אף אחת לא טובה. אני רוצה ללכת למפגש פורום - אבל אולי אני אהיה משעמם. אולי מספיק עם האבל-ים ותתחיל עם הלעשות, צא מהקונכייה.

תביסטוק

New member
מממ...

לא אמרתי עדיין בשרשור הזה שאני לא מנסה. אני כן קופץ על כל הזדמנות שיש לי ללכת למפגשים חברתיים ולצאת מהבית. אבל אני הולך, ושום דבר לא קורה. שום קשר לא נוצר. הבעיה היא לא באומץ, אתם לא מבינים. יש לי אומץ. אבל איזה משהו אחר מקולקל... אני צריך מטרה. אני צריך איזה משהו שיעזור לי ליצור קשר, ולדבר עם אנשים. מטרה... אתם מבינים? מפלגה פוליטית זה מטרה. משהו שמסדר את העניינים, ויוצר מסגרת נוחה בשבילי. גם אוניברסיטה יכולה להיות מסגרת טובה. אבל איך אני אצטרף למפלגה שאני לא סובל רק בשביל חברה? או אלך לאוניברסיטה כשאני לא סובל לימודים? אוף.... אתם לא מבינים. העולם לא בסדר..................... בעולם הזה צריך טריקים תמיד............. אני מחפש טריק.........

mentorit

New member
אתה צריך אתגר

וואלה אני מבינה אותך! אני מחפשת אתגר אינטלקטואלי באנשים סביבי...אבל מה לעשות שלא תמיד יש? למדתי להתפשר (מילה רעה) ופתאום גיליתי שגם באנשים "אחרים" יש משהו מעניין ואני יכולה ליצור איתם שפה משותפת. המטרה שלי הייתה-לא להיות לבד (ואני עם משפחה וילדה כן?!) וגם ליצור מעגל חברתי לביתי הקטנה. שיהיו לה חברים (מעבר לשעות הגן)...להקנות לה דרכי מיומנויות חברתיות. וגם ליצור איזה מסגרת חברתית בסיסית שאני נהנית ממנה. אני עדיין מקווה שיום אחד אמצא את החברים "המענינים" שאני חולמת עליהם. בינתיים אני סתם נהנית לי מחברתם של "הרגילים". ענה לך במשהו?

למעלה