אולי יש מישהי במעגלים שמתמחה בבת מצווה?

דן דן2

New member
אולי יש מישהי במעגלים שמתמחה בבת מצווה?

מחפשת רעיונות יחודיים לבת מצווה יש המלצות?

ענתלה11

New member
אנחנו ערכנו מסיבה למשפחה יחד עם חברות הילדה

ובתוכנית - היא קבלה 12 מתנות בשם נשים שונות בהסטוריה היהודית שכל אחת מהמתנות ייצגה תכונה - כגון - אצל רבקה אמנו היא קבלה בקבוק מי עדן - שתדע להעניק חסד לזקוק לו ועוד.

ענתלה11

New member
כמו כן סדנאות שונות - לבנות לבד או לאמהות

ובנות - בפימו פסיפס ועוד.

דן דן2

New member
רעיונות מצוינים

תודה, לא לנפשות הפועלות כרגע, אבל תמיד טוב לזכור כאלו דברים.

אני יכולה לעזור לך ב"טיול משימות" בעקבות

נשים מעניינות. אפילו לעזור לך לבנות את התוכנית עם חידות שגם בת המצווה עצמה צריכה לנחש יחד עם כל האורחים. גילוי המשימה "מקפיץ" את האוטובוס או הרכבים הפרטיים לתחנה הבאה. אפשר שהכל יהיה ברדיוס הגיוני. טיול מעגלי עם משימות שמסתיים בחורשה נחמדת עם קיטרינג או בישולים שלכם. אפשרות נוספת - מעין טיול שורשים של המשפחה לגילוי מקום המגורים לפני הנישואים של ההורים למשל, וכיו"ב. אם הכיוון הזה באופן כללי נראה לך, צרי קשר.

pinkipooh

New member
פתחנו נישה חדשה שנקראת פינקי בל

פיות (לא ילדותיות) מסתובבות בקבלת פנים ומחלקות מתנות קסומות אח"כ נכנסות לרחבת הריקודים ומקפיצות את הרחבה באמצעות בועות ממתק/אלכהול (בחתונות יש בועות אלכוהול) כל מיני הפתעות שמחלקים ברחבת הריקודים. הרקדניות שלנו מקצועיות זו לא הפעלה אלא מייצג שמתחבר לארוע כולו ויוצר אוירה שונה וייחודית. מתאים לחתונות ובנות מצווה.

דן דן2

New member
טוב לדעת

לנו פחות מתאים לארוע הזה, אבל אולי מתי שהוא בעתיד

דן דן2

New member
תודה לכן

מיכל בהחלט יתכן זה יכול להיות כיוון טוב, אני אבדוק אותו ואם יתאים אשמח לצור קשר.

סמדר ידגר-

לרקוד את עצמי פעילות קצת שונה - לאמהות ולבנות בלבד 0777292414 0546268278

בדיוק חגגנו בת מצווה לבת שלי...

יצאנו לטיול הפתעות. מור - בתי, לא ידעה מתי יוצאים, לאן ולכמה ימים, מה יהייה בטיול וכו' שכרנו צימר מקסים ביישוב שתולה "שילובים בטבע" - צימרים ברמה של מלון ספא, מומלץ בחום!!! כל יום היו הפתעות קטנות, אורחים שהגיעו, מתנות, חוויות כמו טיול סוסים בטבע עם אבא וכו, אה, לטיול יצאנו כל המשפחה, עם האחיות שלה כמובן. השיא היה ביום השלישי (סה"כ 4 ימים), ביום זה מהבוקר התחילו להתאסף המשפחה הקרובה, חברים ו - 7 חברות מהקרובות לה ביותר שגם נשארו אח"כ לישון איתנו (!!!). כשכולם הגיעו, בצהריים, חגגנו בארוחה וטקס בת מצווה מיוחד. חילקנו לכולם פרחים מקרטון מחוברים לסרטים, כל מי שרצה כתב ברכה אישית ממנו ואח"כ כולם ענדו לה את הברכות על הצוואר, זה היה מאד מרגש. סיפרנו לה על איך חוגגים בתרבויות אחרות, בעולם הגדול, את מעבר הילדים מעולם הילדים לעולם המבוגרים ואפילו התנסנו באחד הטקסים של קישוטי פנים ומוזיקה אתנית וריקודים. הייתה חוויה מאד משפחתית, אישית ואינטימית, עטפנו אותה באהבה והאוירה הייתה פשוט קסומה. ממליצה בחום, אשמח לתת עוד רעיונות... הרבה שמחות ובהצלחה!

השאלה לבנות או למשפחה

אם לכל המשפחה. אנחנו עשינו מסע מדהים בקיסריה עם הדרכה והפעלה בתחנות. היו אנשים מגיל 7 עד 70 כולם הלכו בין העתיקות כולם הופעלו והסיום היה ארוחה במתחם. אם את מעוניינת בהפעלה רק לבנות עשיתי עם לואיס ערב מדהים לבנות שכולו היה לבוש וטיפוח עם הפעלה מיוחדת שהופכת את כלת השמחה למרכז העניינים. אני מוכנה לתת לך פרטים על שתי האופציות. נזכרתי באופציה נוספת הבן הגדול שלי קיבל מאיתנו 12 מתנות שכל אחת אפיינה תכונה אחרת שלו. המתנות היו גם מבני המשפחה המורחבת. ולבת שלי עסקנו באמנויות הבמה. היו הופעות בכל אחד מהתחומים שהמשפחה המורחבת הכינה. שיר עליה ריקוד ספר ילדים שהיא אוהבת שקיבל משמעות אחרת שקשורה בה ועוד מקווה שהייתי לך לעזר

למעלה