אולי זה לא הפורום המתאים לשאול אבל אולי מישהו יודע

ariet34s3

New member
יש שוני בין נכי צהל לאלמנות צהל

פשוט התקשרתי לאגף משפחות ושאלתי אם אפשר למכור את האוטו. הם אמרו חי שמבחינתם אין בעיה. אני רק חושש שהם לא יאשרו מענק נוסף בכלל זה. חיפשתי בכל החוקים שיש באינטרנט ולא מצאתי סעיף שאומר שאסור לאלמנה למכור את הרכב.

ariet34s3

New member

פשוט התקשרתי לאגף משפחות ושאלתי אם אפשר למכור את האוטו. הם אמרו חי שמבחינתם אין בעיה. אני רק חושש שהם לא יאשרו מענק נוסף בכלל זה. חיפשתי בכל החוקים שיש באינטרנט ולא מצאתי סעיף שאומר שאסור לאלמנה למכור את הרכב.

ariet34s3

New member

ariet34s3

New member

ariet34s3

New member
אולי זה לא הפורום המתאים לשאול אבל אולי מישהו יודע

שלום רב, אבא שלי היה נכה צהל 100% + והוכר כחלל צהל לאחר פטירתו. אמא שלי קיבלה מענק רכה ב 2007 וגם ב 2011 - ב2011 היא רכשה בעזרת המענק הונדה אקורד חדשה. לאחר שנה היא לא יכלה לעמוד בהוצאות הכבדות כמו דלק וטיפולים וביטוח יקר למרות העזרה שמקבלים על הביטוח. שוחחתי עם אגף מפשחות ושאלתי אם אפשר למכור את הרכב. הם אמרו לי שמבחינתם אין בעיה. מכרנו את האוטו ורכשנו באותו יום (טרייד אין) מיצובישי לנסר שנת 2008. ומאז אנו שולחים לאגף משפחות את רשיון הרכב של המיצובישי לנסר כדי לקבל החזרים על ביטוח ואגרת רכב. עכשיו עברו 4 שנים מאז ההטבה שהיא קיבלה. הגשנו בקשה למענק והלוואה לרכישת רכב. אגף משפחות ביקש מאיתנו לחתום על כל הטפסים ולהעביר אליהם הזמנת רכב חדש, הזמנו רכב חדש והעברנו אליהם, הם גם ביקשו רשיון רכב על הרכב שקיבלנו סיוע אחרון, שזה בעצם ההונדה אקורד, כמובן שאין לי רשיון רכב על האוטו הזה כי האוטו נמכר ב 2011. שלחתי להם את הרשיון של המיצובשי לנסר ואמרצי להם שיוציאו מהסריקה אצלהם את הרשיון מ 2011. שאלתי אותם אם בגלל שמכרנו את האוטו לאחר שנה ורכשנו אחר זה יכול לפגוע במתן הסיוע, לא הייתה להם תשובה מדוייקת והם אמרו שהם מקווים ומאמינים שלא, כי אמא שלי הריי רכשה אוטו אכר וקיבלה כל שנה את ההחזרים בתגמולים. השאלה שלי, האם זה יפגע באמא שלי??

למעלה