אוכל ושתייה בהופעה..

I am Cornholio

New member
תראה, היה דיון כזה בפורום טבעונות

ואתה יודע מה הן דעותיי (היה לי שם ויכוח עם איזה בחור בשם vegetalian) אבל אין צורך ואין קשר לנושא הפורום.. עובדה שהשרשור שם נמחק חח..
אני בטוחה שיש פה אנשים שלא מעוניינים לקרוא תגובות כמו "מדינה חרא, מדינת אפרטהייד, צבא מניאק" ויש אנשים שלא מעונינים לקרוא תגובות כמו "הפלסטינים לא סובלים כמו שזה נראה"..
בוא נשאיר דיונים שלא קשורים מחוץ לפורום, אפשר לדבר על פוליטיקה עד מחר ובדרך כלל זה יורד לפסים מאוד מכוערים.. אז בוא, סבבה?

טוב הכינוי שלך עשה לי חשק לסטארגייט אטלנטיס.. אני הלכתי, ביי

Captain Wraith

New member
פורום טבעונות הוא פורום מאוד קיצוני..

כל עוד הדיון לא יורד לפסים אישיים, קללות, ניבולי פה..
אני לא מוצא טעם נפגם לקיום דיון אודות פוליטיקה, מוזיקה והקשר שלהם להופעה של רד הוט...

אם את חושבת אחרת.. אז את מוזמנת לנעול את הדיון.
איך תמיד אומרים הפסיכולוגים, כששומרים בבטן זה עושה רק רע.. מי שמדבר ומתבטא מרוויח.

Captain Wraith

New member
במלחמה שני הצדדים סובלים.

אני לא סותם לאף אחד את הפה, לא אמרתי שהיא לא צריכה להיות זמרת.
זכותי להביע את דעתי, גם אם זה מול הפרצוף שלה בזמן הופעה.

אגב, בניגוד אליך, אני חייתי במשך 4 חודשים בכפר מוכה עוני במלאווי.. מעין סוג של התנדבות פרטית... אז בבקשה אל תנסה לספר לי סיפורים על מר גורלם של הפלשתינאים. אני לא קונה את זה.
אין ספק שלא צריך להקל ראש בהגבלות על חופש התנועה ושאר חירויות שנשללות מהן - אך להטיל את האחריות המלאה בנושא הזה על ישראל זה לטמון את הראש בחול.
כשלא הייתה גדר כל שני וחמישי היו כאן פיגועים. אם לא היו פיגועים לא הייתה גדר.

Ad Hominem

New member
ישראל כבשה את השטחים בשביל להרחיב את עצמה

על חשבון אוכלוסיות מקומיות. לכן היא נושאת אחריות מלאה על מה שמתרחש בשטחים.
לא הבנתי איך הבאת דוגמא של כפר מוכה עוני פוסלת את זה שהפלסטינים חיים גם הם בעוני, בדלות ותחת איומים בטחוניים וטרור שצה"ל מטיל עליהם?

ובכל אופן, הדיון הפוליטי לא רלוונטי, מי שלא מיישר קו עם התפישה המיליטריסטית שלך ראוי לשבח ולא להפך.

original mot

New member
תפסיקו פה בבקשה

זה פורום מוסיקה וזה לא המקום

אבל כמישהו שכבר 4.5 שנים בצבא אני אוסיף הערה קטנה מדעותיי - שניכם קיצוניים.

Musicbyori

New member
הלהקה בחרה אותה.

לך תגיד לפלי שאתה לא מתנגד לזה כי היא לא עשתה צבא. והופעות חימום הן כאלו,אתה בא בציפיה ללהקה ומקבל כמה אמנים שאתה לא מכיר לפני,אני נהנתי..

Ad Hominem

New member
מקסים, בשרשור הזה גילית לכולנו

שאתה לא חוטא בקסנופוביה כלפי ערבים ובאופן מתבקש ולא מפתיע מיישר קו עם המיליטריזם העיוור בחברה. מנהל הפורום היטב הגיב לך, הלגיטימציה של מישהו שבחר לא לשרת בצבא (ובכלל, עם כל השמועות והארס שיש היום, מאיפה לך שהיא משתמטת? אולי צה"ל פטר אותה כחוק?) ישראל לקבל במה וקהל לא קשורה לאם הוא או היא שירתו או לא. הקהל שבא לראות אותם יחליט.

יופי של ערכים יש לך, לסגוד לצבא כובש ומדכא ועוד להתבכיין שיש אנשים שלא מיישרים קו עם הדבר הזה. תגיד תודה שרד הוט בכלל באו לארץ למרות האפרטהייד שישראל עושה בשטחים.
ריף כהן מוסרת את התנצלותה הכנה על כך שלא הצדיעה במוהל יד מול דגל ישראל

Captain Wraith

New member
אין לי שום דבר נגד ערבים.

ואני בטוח שצהל פטר אותה כחוק - אחרת היא הייתה עצורה כרגע והיה מוגש נגדה כתב אישום בבית הדין הצבאי.

אתה יכול לעשות הרבה דברים חוקיים אבל מסריחים ובכך להתחמק מכל מיני חובות. זה לא אומר שהביקורת לגבי המעשה תעלם.

אני לא סוגד לצבא, ואני לא מצפה מאף אחד לישר קו.
אין לי שום בעיה עם פציפיסטים ואני מאוד מכבד אותם.
אם אידיאולוגיה של אדם מונעת ממנו לשאת נשק, שלא ישרת בצבא. שיעשה שירות לאומי 3 שנים. אין לי שום בעיה עם זה.

אני חושב שאתה צריך לחזור קצת על ספרי ההסטוריה ולקרוא מה זה אפרטהייד, כי אתה הוא זה שנופל לקונספרציות שמפיצים אויבנו ושונאנו.

Ad Hominem

New member
חובות....

לתרום לגוף שמקיים מדיניות של כיבוש ודיכוי זו חובה בזויה, ו"זכות" מפוקפקת.
מה שקיים ביו"ש הוא אפרטהייד. ספרי ההיסטוריה מחזקים את הקביעה הזאת.

ובאמת זה לא המקום לדיונים כאלה, אז אני מציע לחתום את זה כאן.

flearule

New member
נכון. אז בבקשה- די.

כתבתי פוסט ממש ארוך ומשום מה תפוז מסרב להעביר לי אותו.
בגדול- מספיק עם דיונים פוליטיים בפורום.

Ad Hominem

New member
תגובה כדורבנות

אנחנו רחוקים מלחלוק אותה דעה פוליטית כנראה אבל לא יכולתי שלא להסכים עם התגובה הזאת. כל אחד שיחזיק בכל דעה שיחפץ , שלילת לגיטימציה מאדם אחר לעשות זאת זה צעד מאוד קיצוני.

chadsmith4ever

New member
הדיון הזה יוצא מכלל שליטה

בבקשה תפסיקו. מדיון על כמה ריף כהן גרועה הגענו לדיון על שטחים ועל השטמטות וצבא , די!

Ad Hominem

New member
אוי היא היתה טובה מה יש לכם?

לא הופעה מאלפת אבל יודעת להופיע ולשיר, הפכתם אותה לבחורה שמתמודד בכישרונות צעירים בכיתה ב', זה ממש מוגזם. דווקא אהבתי אותה יותר מהאלה שעלו אחריה (שניגנו נורא יפה אבל בצורה די מונוטונית וזה ביאס)

למעלה