אוטובוס נתיב אקספרס שלא עצר בתחנה

מצב
הנושא נעול.

TheSecretWithin

New member

השבוע באחת הערבים הגשומים עמדנו חמישה אנשים בתחנה לא מקורה וחיכינו לקו 606 לכיוון תל אביב.
האוטובוס הגיע לצומת לפני התחנה(מאוחר מהרגיל) ומסיבה לא ברורה עמד בנתיב השמאלי.
כשעבר את הצומת הוא פשוט לא עצר לנו בתחנה.
רצנו אחריו אך מן הסתם לא הצלחנו להשיגו.
כשהתקשרתי לשירות לקוחות נאמר לי שהמקרה בבירור ויטופל. לא נתנו לי תשובה מה מי ולמה.
כשאמרתי שהצטרכתי לקחת שתי מוניות שירות כי האוטובוס לא עצר ואני מצפה להחזר, הם אמרו לי בטון לא נעים שאם זה חשוב לי שאני אבוא לתחנה המרכזית בתל אביב כדי לקבל החזר.
כששאלתי האם ישלמו לי גם על הנסיעה הלוך חזור לתל אביב קיבלתי גיחוח.
לא רק שאני צריכה לבזבז מכספי ומזמני כדי לקבל את המינימום שמגיע לי(ואני לא מדברת על פיצוי על כל הזמן שעמדתי בגשם) גם קיבלתי שירות גרוע.
זה לא נראה לי הגיוני שהם מקבלים ממשרד התחבורה היתר לנסוע בקו מסויים, ומתנהגים ללקוחות כאילו הם עושים להם טובה.
לא פלא שכ"כ הרבה אנשים מעדיפים רכב פרטי, ולא תחבורה ציבורית כמו בחו"ל.

nitsansh

New member
ייתכן שהאוטובוס היה מלא

השבוע באחת הערבים הגשומים עמדנו חמישה אנשים בתחנה לא מקורה וחיכינו לקו 606 לכיוון תל אביב.
האוטובוס הגיע לצומת לפני התחנה(מאוחר מהרגיל) ומסיבה לא ברורה עמד בנתיב השמאלי.
כשעבר את הצומת הוא פשוט לא עצר לנו בתחנה.
רצנו אחריו אך מן הסתם לא הצלחנו להשיגו.
כשהתקשרתי לשירות לקוחות נאמר לי שהמקרה בבירור ויטופל. לא נתנו לי תשובה מה מי ולמה.
כשאמרתי שהצטרכתי לקחת שתי מוניות שירות כי האוטובוס לא עצר ואני מצפה להחזר, הם אמרו לי בטון לא נעים שאם זה חשוב לי שאני אבוא לתחנה המרכזית בתל אביב כדי לקבל החזר.
כששאלתי האם ישלמו לי גם על הנסיעה הלוך חזור לתל אביב קיבלתי גיחוח.
לא רק שאני צריכה לבזבז מכספי ומזמני כדי לקבל את המינימום שמגיע לי(ואני לא מדברת על פיצוי על כל הזמן שעמדתי בגשם) גם קיבלתי שירות גרוע.
זה לא נראה לי הגיוני שהם מקבלים ממשרד התחבורה היתר לנסוע בקו מסויים, ומתנהגים ללקוחות כאילו הם עושים להם טובה.
לא פלא שכ"כ הרבה אנשים מעדיפים רכב פרטי, ולא תחבורה ציבורית כמו בחו"ל.
ייתכן שהאוטובוס היה מלא
חוקי התעבורה מתירים לאוטובוס בין עירוני להסיע לא יותר מ10 נוסעים בעמידה.
אם האוטובוס מלא ואין נוסעים שמבקשים לרדת בתחנה, או שזו תחנת איסוף בלבד, האוטובוס לא יעצור.
נוהלי הטיפול בהחזרים שונים מחברה לחברה. למיטב ידיעתי המשרד של נתיב אקספרס שמטפל בהחזרים נמצא בתחנה המרכזית בנתניה ולא בתל אביב. אני אשמח לדעת שיש משרד בתל אביב כי גם לי הם חייבים החזר כבר 8 חודשים...

amirv

New member
לא סביר בקו 606

ייתכן שהאוטובוס היה מלא
אם האוטובוס מלא ואין נוסעים שמבקשים לרדת בתחנה, או שזו תחנת איסוף בלבד, האוטובוס לא יעצור.
נוהלי הטיפול בהחזרים שונים מחברה לחברה. למיטב ידיעתי המשרד של נתיב אקספרס שמטפל בהחזרים נמצא בתחנה המרכזית בנתניה ולא בתל אביב. אני אשמח לדעת שיש משרד בתל אביב כי גם לי הם חייבים החזר כבר 8 חודשים...
לא סביר בקו 606
אלא אם כן מדובר בתחנות הרצליה.

וגם לי קרה מקרה כזה בקו 606 לפני כמה זמן, בתחנה במסגר (הנהג ראה ש-605 בתחנה והחליט לדלג עליה במקום להמתין לפינוי התחנה, הוא עדיין היה כמעט ריק).
חשוב לציין שלמרבית הנוסעים קו 606 הוא ייחודי כי הוא מגיע לקרית השרון. 605 לא מספק שום מענה לתושבי קרית השרון וזה אומר שמי שחיכה ל-606 נאלץ לחכות שעה עד האוטובוס הבא.

האצבע המאשימה כמובן מופנית לכך שאין בקרה בחודשים האחרונים, דבר שגורם לכל המפעילים (לחלק יותר מהאחרים) לשחרר רסן.

TheSecretWithin

New member
בוודאות לא היה מלא

ייתכן שהאוטובוס היה מלא
בוודאות לא היה מלא

TheSecretWithin

New member
לא אכפת לי הכסף

ייתכן שהאוטובוס היה מלא
לא אכפת לי הכסף
אכפת לי התגובה שלהם כלפי, הזלזול המוחלט, ה "למה מה תעשי", אין מי שיפקח עליהם ולכן שם שמים עלי ועל כל הנוסעים פס.

מצב
הנושא נעול.
למעלה