אובדן הריון

שלום אתי

אין לי יותר מדי מילים מנחמות לצערי מאחר ואני יודעת כמה האובדן קשה. האמיני כי בקרוב תזכי להריון בריא, ארוך ומשעמם. אני מאחלת לך שהגרידה תעבור בע"ה במהרה ובקלות האפשרית והלוואי וההתאוששות הפיסית ובעיקר הנפשית תהייה מהירה. גם אני מאילת, אם תרצי לא להיות לבד בימים אלו (אני בטוחה שהמשפחה עוזרת ותומכת אך למרבה הכאב רק מי שעבר יודע...) אני כאן... חבקי את ילדייך ושאבי כוחות ואהבה ובהצלחה אורטל

שלום אורטל

עברתי את הגרידה לפני כשעה ואני כבר בבית אני מרגישה יותר טוב שאני אחרי תודה על העידוד התרגשתי לקבל ולקרוא את השיר קראתי לפני שהלכתי לבית החולים קשה לי עדין נפשית ואני מאמינה שזה ענין של זמן. אני שמחה שאת מאילת ואשמח להיות בקשר תודה אתי

קימי3

New member
הי אתי

לא הספקתי להגיב והנה את כבר אחרי...שזה כבר מצוין. נשמע שהחלק הזה עבר בשלום בלי יותר מדי כאבים, אני מקווה. אצלי גם היתה בעיה סביב שבוע 12 ובשבוע 13 עברתי גרידה עם כדורים ואז ניתוח. זכור לי מאוד השבר וההלם אחרי שהודיעו לנו שהדברים לא בסדר בכלל. גם אני פחדתי לפני הגרידה, הייתי עסוקה בעיקר בפחד. אז אני שמחה לשמוע שאת כבר אחרי. זו פרידה והיא לא קלה. וזה עצוב, עצוב נורא. אנחנו כאן בשבילך, לתמוך בהתמודדות עם הפרידה ועם ההמשך. עצובה איתך יעל

אובדן הריון

בוקר טוב לכולם אני בשבוע 12 ואתמול נודע לי שאין דופק לעובר הריון זה שלישי אני ובעלי די בהלם ואני לא מפסיקה לבכות עדין קשה לנו לספר לילדים הקושי הגדול לעבור את הגרידה אני חוששת די מפוחדת כיצד עוברים מצב זה אני רוצה להאמין בהריון חדש ומוצלח אך אני מלאה פחדים וחששות. אשמח לקבל תגובות ומי שעברה מיקרה דומה אשמח לקבל עיצות. שלכם אתי יהלי

מקוםבלב

New member
../images/Emo201.gif../images/Emo7.gifבוקר טוב אתי,

צר לי לשמוע שהדופק הפסיק . אני מכירה מקרוב את ההלם . הסיטואציה שהולכים לרופא בשמחה וביטחה ופתאום הלם.זה אכן שוק. לגבי הגרידה, בסכ"ה זה תהליך קצר . איפה את מתכוונת לעבור את הניתוח? לוקח זמן לעכל אתזה שההריון נגמר. הכאב הנפשי מלווה אותנו עוד זמן מה אחרי. לגבי החלק הטכני יותר-. בד"כ יום קודם מחדירים למינריות שהן אצות ים כדי לשצוור הרחם יפתח ולא ינזק בזמן הניתוח. ההחדרה לא כל כך נעימה ויש קצת כאבים שמזירים כאבי מחזור. למחרת באים בצום של 6 שעות . יש שיחה עם המרדים לגבי רגישויות לתרופות וכו'. הניתוח עצמו לוקח 20-1/2 שעה ומתעוררים בחדר התאוששות. לאחר מכן מועברים למחלקה ואחרי שרואים שאת מתעוררת בסדר , אוכלת ושותה והכי חשוב יורדת לשירותים אחרי שעתיים שלוש משחררים הביתה עם כמה ימי מחלה והכי חשוב אנטיביוטיקה. הדימומים יכולים להיות לסירוגין עד שבועיים. אם יש משהו שלא עניתי ואת רוצה לדעת אל תהססי לשאול. שולחת לך המון חיבוקים וניחומים. אני יודעת שכרגע עוד מוקדם אבל בכל זאת שולחת לך איחולים להמשך טוב ומוצלח. תעדכני אותנו מה איתך. ואם את רוצה לדבר את מוזמנת ליצור קשר.

בוקר טוב גל קורן

תודה על התמיכה הנהדרת אנחנו עדין מבולבלים ובהלם בקושי ישנתי בלילה ברגעים שנרדמתי התעוררתי ורציתי להאמין שאני בחלום אני גרה באילת וצריכה לעבור את הגרידה בבית החולים. קשה לי להיסתובב עם המחשבה שיש בתוכי עובר מת.רק המחשבה הזו הורגת אותי אשמח ליצור קשר טלפוני בהמשך ושוב תודה

למעלה