אהלן חברה....הרבה זמן לא הייתי פה

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member

בעקבות פעילות עם הצבא שנמשכה תקופה לא קצרה. לצערי אני חוזר עם בשורות טובות ובשורות לא טובות התחבורה הציבורית בבאר שבע עברה את אישור ההפרטה ע"י עיריית באר שבע והחברה תפורק ותועבר להפעלת חברה פרטית בתוך 3 חודשים, אלו החדשות הטובות מבחינתי החדשות הרעות הן שנהגי התחבורה הציבורית פורקים את זעמם על האוטובוסים והיום במהלך הפגנה העלו באש את אחד מהאוטובוסים של החברה.

ארזS

New member
welcome

בעקבות פעילות עם הצבא שנמשכה תקופה לא קצרה. לצערי אני חוזר עם בשורות טובות ובשורות לא טובות התחבורה הציבורית בבאר שבע עברה את אישור ההפרטה ע"י עיריית באר שבע והחברה תפורק ותועבר להפעלת חברה פרטית בתוך 3 חודשים, אלו החדשות הטובות מבחינתי החדשות הרעות הן שנהגי התחבורה הציבורית פורקים את זעמם על האוטובוסים והיום במהלך הפגנה העלו באש את אחד מהאוטובוסים של החברה.
welcome
ואתמול כתבו כאן על שריפת האוטובוס. ב"דן" ו"אגד" עדיין לא עשו זאת הנהגים המתוסכלים...

ארזS

New member
לא יודע אם זאת הסיבה

כי ב:דן" ו"אגד" .... .
ב"ה הנהגים קצת יותר שפויים .
לא יודע אם זאת הסיבה
ב"דן" ו"אגד" מצאו כל מיני פיתרונות לנהגים שעבדו בקווים שנלקחו מהם. בת"צ ב"ש יש יותר בעייה מה לעשות איתם כי הם עובדי עירייה. ככה אני רואה את זה.

oren*

New member
ברוך השב ../images/Emo140.gif מקווה שהדברים יסתדרו

ברוך השב
מקווה שהדברים יסתדרו

מצב
הנושא נעול.
למעלה